Było tam naprawdę bardzo przyjemnie. Obiekt jest zadbany i oferuje relaks na najwyższym poziomie. Obsługa przemiła i profesjonalna, a szczególnie pani ratownik – niezwykle sympatyczna i pomocna. Masaż i cały pobyt to czysta przyjemność. Jesteśmy bardzo zadowoleni i zdecydowanie polecamy basen pod Tężniami!
Zdjęcia
Opinie
-
Małgorzata Fajfrowska ★★★★☆
-
Joanna Pawlak ★★★★★
Pobyt komercyjny w styczniu, pakiet rozszerzony plus wykupione dodatkowe zabiegi, opcja HB okazała się wystarczająca z uwagi na ciepły bufet kolacyjny, pokój komfort w nowym skrzydle. Wnętrze lobby i jadalni już zdecydowanie do remontu, po prostu lata świetności już mają za sobą. Natomiast jeśli chodzi o posiłki to bardzo urozmaicone, szeroki wybór, ogromna ilość różnych serów ( obiekt to prawdziwa wizytówka spółdzielni mleczarskich). Bardzo rozbudowana baza zabiegowa z przyjaznym personelem, bardzo dobra strefa basenowa i saun (cudowne leżanki), świetny basen zewnętrzny; basen solankowy trochę niskie zasolenie, grota solna to prawdziwy relaks. Myślę, że powrót kawiarni do ośrodka to dobry ruch. Korzystałam z salonu kosmetycznego - czysto, ceny przystępne. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest możliwość wizyt u specjalistów.Bogaty program kulturalny. Pokój komfort w pełni spełnił nasze oczekiwania, a nawet zaskoczył funkcjonalnością toalety. Ocena publikowana po kilku miesiącach, więc wydaje mi się, że w pełni obiekytwna.
-
Arek R-a ★★★☆☆
Witam. Właśnie wróciliśmy z Sanatorium "Klinika Pod Tężniami " dlatego też postanowiliśmy podzielić się wrażeniami. Byliśmy tam po raz pierwszy na NFZ więc ta opinia może przydać się kierownictwu tej Kliniki. Jeżeli chodzi o miejsce, obsługę Recepcji , pokojowe, terapeutów, obsługę Restauracji, Kawiarni, pracowników ochrony, lekarzy ,innych pracowników Kliniki to wszyscy zasługują na minimum cztery z plusem. Uśmiechnięci życzliwi po prostu chwalić. Muszę jednak w tą beczkę miodu trzeba dorzucić łyżkę dziekciu, chodzi o jedzenie przygotowywane dla seniorów kierowanych do państwa Kliniki jako klienci sanatorium w ramach NFZ. Kucharzy oceniam na mniej niż trzy. Sam gotuję i nie jestem w stanie wyobrazić sobie tak słabej znajomości senioralnej kuchni którą my wszyscy seniorzy robimy w swoich domostwach. Podawanie seniorom różnych kremów warzywnych nie jest w ich diecie. Zupa nawet krem winna być stosownie przyprawiona i gotowana z tz. zieleniną której w smaku brak i innych przypraw. Nie wspomnę o większości potraw mięsnych podawanych w formie duszonej i podlewania ziemniaków wodą z duszonego mięsa w formie dodatków jako sosu. Na koniec chciałbym zobaczyć tych dietetyków i kucharzy przy stole z seniorami jedzącymi przez 21 dni, powtórzę 21 dni ser w różnej postaci. To jest w moim mniemaniu tortura. Jest tyle zamienników które powinno się wykorzystywać zamiast nabiału w postaci sera ale inwencji twórczej brak. Być może wynika to z lenistwa bądż z prostoty i szybkości szykowania śniadań i kolacji. Trudno o tym pisać , byliśmy z żoną w kilku sanatorach gdzie byli pacjenci z NFZ i komercja jak u państwa ale muszę szczerze ocenić, a wydaje mi się że to dla państwa ważne , kuchnia u państwa dla seniorów poniżej oceny. Myślę i mam nadzieję że to poprawi jakość dla seniorów w tej materii. Poza jedzeniem pobyt oceniamy jako super. Wspaniała obsługa i zabiegi ,pełna profeska.
-
Karolina Misiak-Krasowska ★★★★★
Cudowne miejsce, do którego przyjeżdżamy systematycznie z Gdańska. Bardzo czysty, przestronny i komfortowy basen. Ciepły basen zewnętrzny. Uwielbiamy sauny, zwłaszcza tą z lampami, działającym antydepresyjne. Na szczególną uwagę zasługuje Słoneczna łąka z lampami. Przemiła obsługa, mało ludzi i przystępne ceny. Dziękujemy za możliwość bycia Państwa gośćmi. Polecamy!!!!!
-
michspk ★★☆☆☆
Jedzenie i pokoje bardzo dobre. Reszta bardzo słabe, pakiet wellness and spa nie obejmuje siłowni (pierwszy raz w życiu taka sytuacja). Godziny otwarcia basenu w niedziele, gdy człowiek chce przed wymeldowaniem jeszcze skorzystać ustawione specjalnie tak żeby nie mógł…
-
Mirka “Minionek” Wierzbicka ★★★★☆
Dziś skorzystałam z basenu rekreacyjnego w tym uzdrowisku . Basen w niedziele czynny od 10:00 wiec wybrałam się od razu na otwarcie . W weekend cena za 90min - 50 zł . Jak w tym mieście niezbyt wygórowana ( szukałam wcześniej ) . Pan w recepcji sympatyczny , dostałam klucz do szafki i już mogłam iść dalej . Basen niezbyt duży aczkolwiek woda czyściutka i ciepła , ok 31 stopni , w basenie zewnętrznym 38 . Basen zewnętrzny tak raczej do posiedzenia niż poplywania ( 2 osoby miałyby już kłopot ) . Odejmuje gwiazdkę za brak oddzielnego jacuzzi oraz desek czy makaronów , na których można by było poćwiczyć . Za to dokładam gwiazdkę za wirówkę do kostiumów kąpielowych . Po godzinie opuściłam pływalnie . Szkoda , ze nie było takiej opcji aczkolwiek przedpołudnie uważam za udane . Polecam
-
ja ★☆☆☆☆
To już nie jest to samo miejsce, co jeszcze 3 lata temu. Cena nie przystaje do jakości. Dramatycznie pogorszyło się wyżywienie z przetwarzaniem jedzenia przez kolejne dni: mintaj w panierce z obiadu, następnego dnia robi sie rybą opiekaną w zalewie a kolejnego dnia to ryba po grecku. Biały ser nazajutrz jest pasta serowa a kolejnego dnia plackami z sera. Duże cięcia w bazie zabiegowej - np masaze manualne zostały wykluczone z zabiegów gwarantowanych. Pokój z parkingiem to koszt 482 pln/dobę/osobę (tzw. podwyższony standard ;)), ale nie ma nawet czajnika, aby zagrzać wodę na herbatę, o butelce wody nie wspomnę. To miejsce kiedyś było wspaniale, lubiłam tu przyjeżdżać, teraz - no cóż … cena nie przystoi do jakości usług. Sadze, ze kierownictwo niebawem przekona sie, ze taka polityka cenowa - tzn windowanie ceny bez pokrycia w jakości usług, nie popłaca, bo ludzie nie będą tu wracać. I nie chodzi tu o wysoka cenę, tylko nieadekwatna do ceny jakość. Inne medical SPA (np wieniec, busko) oferują wiecej, zatem byłam tu ostatni raz.
-
Sugar PowerPuff ★★★☆☆
Duży plus - baza zabiegowa! wysoki poziom, świetna obsługa. część pokojów zasługuje już na odświeżenie, oczywiście jest to kwestia ceny pokoju więc nie będę się czepiała. Minusy - jedzenie. Kolacje to coś okropnego. W moim odczuciu - wątpliwa jakość potraw na ciepło. brak kontroli nad tym co się dzieje w strefie saun - głośne spotkania towarzyskie, wlewanie olejków do sauny - takie rzeczy robi się w domu Panowie! Pobyt prywatny, 2 osoby dorosłe, pokój standard
-
Mariusz Mikołajewski ★☆☆☆☆
Kiedyś bywałem częstym gościem strefy spa. W chwili obecnej koszt basenu to 35zł/h a przekroczenie czasu to dodatkowa opłata 1zł za minutę. Wypożyczenie ręcznika to 10zł. Czyli wchodząc na godzinę i wypożyczając ręcznik + 15 min na przebranie będzie nas kosztować: 60zł. Koszt obiadu dla gości spoza obiektu to ok 75zl. W roku 2019 godzina basenu kosztowała 15zł. W przeciągu 3 lat podrożało o 233% :-) Tyle to nawet inflacja nie wynosi:-) Najwidoczniej cenami zniechęca się gości z zewnątrz do korzystania z usług. Szkoda bo bywałem częstym gościem teraz wybieram inne lokalizacje. Podsumowując w tej cenie zdecydowanie nie warto.
-
Iza Wasylów ★★☆☆☆
Wystawiam tę opinię na prośbę mojej cioci, która spędziła w Państwa ośrodku tydzień sylwestrowy: Pobyt w miarę udany, dobre jedzenie, dobrze zorganizowana sama noc sylwestrowa. Na wielki minus, stąd tak słaba ocena, długie kolejki przy recepcji. W dniu przyjazdu długie oczekiwanie na obsługę, w kolejne dni też trudno było podejść, chociażby po to, aby się rozliczyć. Choć pracownicy recepcji dwoją się i troją, są bardzo mili, to jest ich po prostu za mało na tak wielki obiekt.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pod Tężniami?
Pod Tężniami znajduje się przy Warzelniana 7, 87-720 Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pod Tężniami?
Można skontaktować się z Pod Tężniami pod numerem +48 544 167 000
Jak można dotrzeć do Pod Tężniami?
Do Pod Tężniami można dotrzeć, korzystając z poniższego linku