Przegląd katalogu
- 57 Łączna liczba firm
- 3.0 Średnia ocena
- 72% Z opiniami
- 47% Ze zdjęciami
Znaleziono 57 wyników
Przeglądaj dermatolog w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 57 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 3.0/5 na podstawie 2,853 opinii i ocen.
“Polecam! Pan doktor bardzo konkretnie odpowiada na pytania, dzięki czemu rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Świetne podejście do dzieci!”
“Pani doktor,rewelacyjna,kontaktowa,fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu.Fachowo pokierowała moja delegliwoscią.Bardzo bardzo dziękuję.”
“Miła, dokładna, spokojna, zarazem bardzo kompetentna. Zabieg przebiegł bezboleśnie, w przyjaznej atmosferze.”
“Polecam. Walczyłam z trądzikiem 1.5 roku. Pan doktor wyleczył trądzik w niecałe pół roku, mimo trwania ciąży, gdzie inni dermatolodzy mówili, że w ciąży nie można leczyć trądziku. Żałuję, że tak późno do Pana trafiłam.”
“Kompetencja, kultura, przyjazna atmosfera, dobrze wykonany zabieg. Relacja jakość - cena rewelacja. Naprawdę polecam Panią Dr Romańską - Gocką :-)”
“Wspaniała,doświadczona pełna chumoru Doktor Zawsze trafiona diagnoza i skutecznie wyleczona Polecam”
“Polecam. Pani Doktor konkretna, pomocna. Wyjaśniła co z czego może wynikać. Bardzo szeroko wypytała o symptomy, ale też o dietę, choroby itp.”
“Zabieg kosmetologiczny, z którego skorzystałam, okazał się świetnym doświadczeniem. Profesjonalne podejście specjalistki Pauli sprawiło, że czułam się w pełni zaopiekowana od pierwszej do ostatniej minuty. Serdecznie polecam ☺️”
“Cudowny człowiek,jako jedyny z 6-ciu weterynarzy,do których dzwoniłam pomógł mi przy psie,przyjechał po godzinach i w dodatku miał niemały kawałek drogi.Bardzo kompetentny,cierpliwy, poleciłam Pana wszystkim moim zwierzolubom.”
“Chciałabym bardzo podziękować Paniom z lecznicy za wykonanie badania mojego psa i pomóc w zakończeniu jego cierpienia. Panie profesjonalnie zajęły się Rikiem, zanim została podjęta decyzja o uśpieniu, szczegółowo go zbadały i poinformowały o stanie jego zdrowia. Decyzja nie należała do łatwych, ale dzięki doświadczeniu i empatii Pań, zabieg przebiegł sprawnie.”
“Polecam. Bardzo dobra Pani weterynarz lubiąca zwierzęta i mająca do nich podejście. Zagada do kota, przytuli jeśli trzeba uspokoić. Zrobi wszystko by uratować zwierzę. Dzięki Pani Emili mój kot żyje bo kiepsko z nim było a dzięki podejściu obu Pań kot nie robi tragedii przed wizytami. DZIĘKUJĘ!!!”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty .Zmiana wycięta profesjonalnie .Pan doktor bardzo miły, empatyczny , wszystko dokładnie tłumaczy co będzie robił. Zabieg przebiegł bezboleśnie, po tygodniu zdjęcie szwów i był już wynik badania histopatologicznego . Obsługa na recepcji również bez zarzutów. Polecam klinike z całego serca !”
“Chciałbym podzielić się moją pozytywną opinią na temat Centrum Medyczne Szubińska. Lekarze, których miałam okazję poznać, to naprawdę profesjonaliści o najwyższych kompetencjach. Dr Jakub Cieściński, Dr Jakub Puchała, Dr Czanita Ciecińska, Dr Hanna Wikariak, Dr Monika Piter, Dr Dorota Bednarska oraz Dr Katarzyna Białecka to lekarze, którzy wykazują się nie tylko ogromną wiedzą, ale także dokładnością i kulturą osobistą. Ich diagnozy są trafne, a leczenie skuteczne, co daje mi pełne zaufanie do ich pracy. Co ważne, okazują wsparcie w trudnych sytuacjach, służąc nie tylko fachową pomocą, ale także ciepłym słowem i empatią, co bardzo pomaga pacjentom przejść przez trudne chwile. Kadra menadżerska również zasługuje na pochwałę – jest bardzo kompetentna, umożliwiając szybkie i dogodne terminy wizyt. Z czystym sumieniem polecam to miejsce i dziękuję za profesjonalną opiekę. Pozdrawiam Was, jako Was jako stały pacjent.”
“Przemiła osoba, bardzo dobry lekarz. Bardzo polecam”
“Chciałabym serdecznie podziękować i tym samym polecić Wszystkim Przychodnię Arka. Szczególne słowa uznania i wdzięczności wyrazić Pani dr Martynie Kamińskiej oraz Panu dr Krzysztofowi Smolińskiemu za uratowanie kotki i doskonałe efekty operacji. Pełny profesjonalizm.”
“Nareszcie kompetentna i.miła obsługa .Panie sympatyczne,uśmiechnięte ,nie to co było.W tej chwili.apteka dobrze zaopatrzona w podstawowe leki”
“Szczerze polecam!Ogromny wybór zabiegów i profesjonalna kadra, która pomoże dobrać właściwe zabiegi. Bardzo polecam Panią Kamilę, która chętnie dzieli się swoją ogromną wiedzą i super prowadzi całą drogę zabiegów no i zawsze doradzi właściwą pielęgnację ;) Na pewno wrócę do miejsca jak i Pani Kamili nie raz. Polecam każdemu :)”
“Postanowiłam nieco zmienić look, decydując się na grzywkę. Trochę się obawiałam, bo grzywki potrafią być "figlarne", ale jak się okazało niepotrzebnie. Pani Milena poradziła sobie fenomenalnie! Doradziła i dostosowała metodę, do kształtu twarzy. Jestem bardzo zadowolona! :)”
“Pani dr Nowak to prawdziwa cudotwórczyni, która pokazała mi, że Izotek nie jest wcale taki straszny. Oczywiście byłam w ciągłym kontakcie z Panią doktor w sprawie dawkowania i odpowiednich badań, aby sprawdzać czy na pewno wszystko jest ok :) Myślę, że jednak żadne słowa nie przekonają Was do podjęcia się leczenia pod okiem Pani doktor bardziej niż załączone zdjęcie po kuracji ;) (niestety regulamin Google usuwa zdjęcie przed kuracją, dlatego możecie sobie wyobrazić, że był to dość zaawansowany trądzik)”
“Polecam Hotel, który położony jest w cichej i spokojnej lokalizacji. Pokoje czyste, zadbane, łóżka bardzo wygodne. Obsługa niezwykle miła i pomocna. Pozdrawiam Panią Justynkę z recepcji, która jest przesympatyczna. Śniadania bardzo dobre, ale najlepszy na świecie jest deser: pączki lodowe!!!”
“Bardzo dobry i komunikatywny lekarz, oby takich było więcej”
“Dziekuje za pomoc. Polecam te klinikę i pracujących w niej specjalistów z dużą wiedzą i super podejściem do pacjentów i klientów.”
“Pan Doktor z szacunkiem i pełnym zaangażowaniem podchodzi do pacjentek.Nie odmawia pomocy i nie ignoruje naszych obaw.Bardzo wnikliwie bada pacjentki.Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana dr. nad moja ostatnią ciąża. !!”
“Perfekcyjne cięcie, cudowny kolor.”
“Serdecznie polecam wizytę u Dr Czajkowskiej! Pani niezwykle doświadczona oraz przesympatyczna. Szybka i bezbolesna robota, mimo wielkiego strachu przed wizytami u dentysty, wszystko przebiegło w miłej atmosferze. :)”
“Robilam wczoraj brwi metodą piorkowa i jestem bardzo zadowolona obsługa profesjonalna i klimat domowy gorąco polecam napewno tam wrócę .A teraz sprostowanie p.Kasia Maciejewska która już nie współpracuje.z salonem do korekt podchodzi olewajaco brwi po pół roku już nie ma jakąś katastrofą pieniądze wyrzucone w błoto”
“Bardzo sympatyczny personel, ze szczegolnie wrazliwa i empatyczna polozna Edyta. Pacjent czuje sie tam zaopiekowany i doinformowany. Jedyne co szwankuje to poranne dodzwonienie sie do rejestracji.”