Przegląd katalogu
- 67 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 67 wyników
Przeglądaj bank unia kredytowa w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 67 wyników w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorskie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 8,929 opinii i ocen.
“Polecam, profesjonalna i rzetelna obsługa.”
“Na konto posiadacza w tym banku - w kasie tego banku można dokonać wpłaty bez dodatkowej opłaty.”
“Odwiedziłem ten oddział banku kilka razy. Nigdy nie było problemu z obsługą. Obsługa zawsze miła, to co chciałem załatwiłem. Czy to sprawa tak z biegu, czy umówiona wizyta - zawsze sprawa załatwiona pozytywnie. Pod bankiem dość miejsca na zaparkowanie auta. Bankomat i wplatomat to kolejny atut tego oddziału. Polecam.”
“Bardzo miła obsługa i przyjazny bank, załatwienie kredytu bardzo sprawne, polecam :)”
“Bardzo szybko i łatwo udało mi się założyć konto”
“Polecam kontakt z Panią Martyną. Kompetentna i pomocna dziewczyna.”
“Polecam ten oddzial Banku PKO. Moja sprawa zajmowała sie Pani Justyna Lenarcik. Z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem w moja sprawę, przeprowadziła mnie przez zawirowania w sprawie mojego kredytu. Z uśmiechem, optymizmem i stoickim spokojem wytłumaczyła i pomogła w trudnych dla mnie bankowych formalnościach. Dziękuję bardzo za pomoc!”
“Miła i profesjonalna obsługa. Powróciłem po kilku latach i nie żałuję. Polecam każdemu”
“Profesjonalna obsługa doradcy firm Sylwii Stanowiskiej. Kompetencje i doradztwo na najwyższym poziomie. Dziękuję serdecznie i bardzo polecam.”
“W dniu 23.07.2025 r w placówce PKO BP ul. Przyjazna 11 w Bydgoszczy byłam obsługiwana przez Panią Bożenę Scheffler .Jestem pod wrażeniem z jak z wielką cierpliwością potrafi wytłumaczyć zawiłości treści umowy . Pomogła mi też zainstalować aplikację IKO i jak się logować do niej , przyznam szczerze była to dla mnie czarna magia do dnia wczorajszego.Jestem wdzięczna i szczerze polecam profesjonalne podejście Pani Bożeny do klienta .”
“Chciałbym serdecznie polecić oddział mBanku przy ulicy Grodzkiej. Moje doświadczenie z tym oddziałem jest niezwykle pozytywne, a poziom obsługi klienta przekroczył moje oczekiwania. Pracownicy oddziału byli wyjątkowo profesjonalni i pomocni. Nie musiałam długo czekać na swoją kolej, a moje sprawy załatwione były sprawnie i bez zbędnych komplikacji.”
“Kobieta do zadań specjalnych - jak się czegoś podejmie, to doprowadzi to do końca. Konkretna, terminowa, słowna, profesjonalna. Mieliśmy przyjemność korzystać z usług Pani Doroty zarówno w kwestii pośrednictwa przy zakupie domu, jak i przy uzyskaniu kredytu na sfinansowanie jego zakupu i możemy śmiało powiedzieć, że przeprowadziła nas przez tę "dżunglę" do szczęśliwego końca. Uczciwie polecamy.”
“Bardzo sympatyczna obsługa w banku , z przyjemnością przychodzę gdy mam coś do załatwienia. Jedyne zastrzeżenie to strasznie słońce świeci na stanowiskach A2 i A3 przydałyby się jakieś rolety , gdyż jak się coś podpisuje na tablecie to kompletnie nic nie widać ☺️”
“Jestem bardzo zadowolona z przesympatycznej obsługi. Pani Sylwia wytłumaczyła mi na spokojnie wszystko i pomogła w trudnej dla mnie sprawie. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu z dużym doświadczeniem i empatią. Dziękuję Pani Sylwio. Będę tu wracać”
“Przemiła obsługa, przepiękny kontakt z klientem, wnikliwa analiza i doradztwo przez Panią Sandrę, Magdę i Kingę :))”
“Z oddziału 14 w Fordonie mogę z całego serca polecić doradcę Panią Olgę Walkiewicz. Niesamowita pasja w bankowości, właściwy człowiek na właściwym miejscu, osoba godna zaufania i polecenia, jest profesjonalna, empatyczna i wyrozumiała. Wszelkie bankowe zawiłości wyjaśni z wielką cierpliwością, fachowa, a przy tym przyjazna i sympatyczna.”
“Polecam. Najlepszy salon w Bydgoszczy. Pan Karol pełen profesjonalizm bardzo dobrze doradził jesteśmy zadowoleni !”
“Jestem bardzo zadowolona. Zawsze jestem miło i z uśmiechem obsłużona. Serdecznie polecam ten punkt Plusa.”
“Pan Łukasz wykazał się dużym profesjonalizmem, cierpliwością i wnikliwością. Załatwił pozytywnie i wyjaśnił problem niezależny od operatora (Plus) Okazał się świetnym doradcą, za co serdecznie dziękujemy. Ewa i Gosia”
“Dziękuję Pani Agnieszce - dzięki niej nie dość, że załatwiłem sprawę, której nie mogłem rozwiązać na infolinii Plusa ale także wyszedłem z nowym pakietem TV :) Jestem bardzo zadowolony. Dobra obsługa :)”
“Jestem klientką Banku Polskiego w Bydgoszczy od wielu lat. Moim doradcą jest Pani Ewa Grycan.Na Jej ręce składam serdeczne podziękowania, za pełen profesjonalizm, doradztwo i wysoką jakość obsługi. Pani Ewo, na Panią zawsze można liczyć. Serdecznie pozdrawiam stała klientka Lidia.”
“Jestem ogromnie wdzięczna za profesjonalną i miłą obsługę w tym Oddziale. Dodatkowo pełna profesjonalizmu i empatii rozmowa z Panem Dyrektorem to kolejny powód, aby wracać do tego Oddziału. Tu nie ma pytań, ktore zostałyby pozostawione bez odpowiedzi. Dziękuję.”
“Witam i polecam Bank PKO gdyz jest mila i szybka obsluga . Od samego wejscia mloda , inteligientna dziewczyna pomaga w dobraniu przedmiotu sprawy do odpowiedniego asystenta . Osoby obslugujace klientow sa bardzo mile i wyczerpujaco podchodza do kazdego tematu sprawy Jak rowniez oferuja inne uslugi np. ubezpieczenie domu czy samochodu w najlepszych dla klienta warunkach.”
“Super obsługa. Pan Kamil bardzo mi pomógł z moją umową, każdemu polecam ten punkt obsługi plusa!! Pozdrawiam”
“Przyszedłem do oddziału w focusie w celu złożenia trudnej dla mnie dyspozycji, mianowicie było to zgłoszenie śmierci, przywitał mnie uśmiechnięty Pan, zaprosił do stanowiska, cała wizyta przebiegła dla mnie w bardzo przyjemnej atmosferze :) Pan Bartek Ż. Zajął się moim problemem jak profesjonalista, szybko załatwiliśmy mój problem, Panu Bartkowi nie przeszkadzało nawet to że w czasie składania tejże dyspozycji wcinałem sobie hamburgerka :) A nawet poczęstował mnie wodą (hamburger był z duża ilością Jalapeno). Całą wizytę oceniam na 11/10, Pan Bartek to fachowiec jedyny w swoim rodzaju, od dzisiaj będę przychodził tylko do niego chociaż napewno reszta zespołu też jest wspaniała, to właśnie ten doradca jest moim numerem 1. Mbank powinien być dumny z tego jakich ma pracowników, empatycznych, miłych i pełnych profesjonalizmu. Pozwoliłem sobie na opisanie Szanownego Pana Bartka w kilku przymiotnikach :) B - Błyskotliwy A - Atrakcyjny R - Rzetelny T - Taktowny E - Elegancki K - Kochany Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za miłą obsługę :)!”
“Konta firmowe, konta indywidualne i pełna obsluga konta. Zakładanie konta firmowego i firmy w jednym miejscu. Bardzo polecam. Obsługa profesjonalna, bardzo miła. Wszystko załatwione od ręki. Brak kolejek!”