Przegląd katalogu
- 1,144 Łączna liczba firm
- 2.8 Średnia ocena
- 67% Z opiniami
- 39% Ze zdjęciami
Znaleziono 1144 wyników
Przeglądaj school w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,144 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 2.8/5 na podstawie 24,485 opinii i ocen.
“Zdane za pierwszym podejściem. Instruktor Robert Mularczyk to osoba, która pomogła temu marzeniu wstać na nogi. Robert to człowiek, który sprawił, że zaczęłam wierzyć w siebie i swoje umiejętności. Po 20 latach traumy "odczarował" mój strach. Jego cierpliwość, wsparcie i podejście doprowadziło do sukcesu. Jestem mega wdzięczna!!!! I serdecznie dziękuję :)”
“Najlepsze zajęcia gimnastyczne dla dzieci w Białymstoku! Teraz już obie córki chodzą i zawsze są uśmiechnięte i szczęśliwe. Podejście wspaniałe, nawet jak dziecko ma początkowo trudności z adaptacją to wyrozumiałość i siła perswazji pozwalają na przełamanie nieśmiałości. Polecam każdemu rodzicowi któremu zależy na rozwoju zdolności gimnastycznych ale i społecznych swojego dziecka.”
“Świetne miejsce do nauki tańca i aktywnego spędzania czasu, wspaniali instruktorzy, super atmosfera, wiele różnych stylów tańca. Instruktorzy mają cudowne podejście do dzieci. Bardzo polecam ❤️”
“Chciałabym serdecznie podziękować Juli i Damianowi za wspaniałe uświetnienie ich repertuarem tanecznym urodzin mojej siostry. Pięknie, subtelnie i z wielkim temperamentem wykonali tańce latynoamerykańskie prezentując się znakomicie. Te chwile zostały uwiecznione na dosłownie każdym telefonie każdego z gości. Gorąco polecam tę parę na imprezy. Pełny profesjonalizm, konkret, punktualność i 200% zadowolenie klienta. Małgorzata”
“Miałam bardzo pozytywne doświadczenia ze szkołą jazdy Alfa. Materiał na wykładach był przedstawiany jasno i zrozumiale, a prowadząci zwracali uwagę na praktyczne aspekty przepisów, co bardzo pomagało później na jazdach. Każda jazda z Panią Elżbetą przebiegała w miłej, spokojnej atmosferze, dzięki czemu stres znikał, a nauka stawała się przyjemnością. Pani Elżbieta z ogromną cierpliwością wskazywała błędy i dokładnie tłumaczyła, jak je poprawić. Dzięki jej podejściu z każdej jazdy wychodziłam pewniejsza za kierownicą Szkoła jazdy Alfa naprawdę dba o kursantów, a współpraca z panią Elżbietą była dla mnie ogromnym wsparciem. Z pełnym przekonaniem polecam tę szkołę każdemu, kto chce nauczyć się jeździć w spokojny i przyjazny sposób. Dziękuje bardzo wam :))”
“Cudowne miejsce! Dzieciaki czują się w nim bardzo dobrze i uczą się tajników wszystkich tańców ❤”
“Trenowałam już w Gdańsku, potem w Białymstoku, a teraz w Poznaniu. Mam więc przegląd studiów z różnych części kraju. Jeśli tylko masz możliwość, zaczynaj w Sparkle. Ania, założycielka i trenerka, jest fantastyczną, niezwykle ciepłą osobą, u której aż chce się trenować! Dla Ani, jak tylko jestem na dłużej w mieście, wpadam na trening. Pozostałe trenerki też są super - wiem, bo zdarzało mi się również u nich trenować. W obu salach jest dużo miejsca, nikt na nikogo nie wpada, a rury są odpowiednio wysokie do wykonania wszystkich figur i kombosów. Tak więc, nie czytajcie tych jednogwiazdkowych, małostkowych opinii, które z rzeczywistością nie mają nic wspólnego i lećcie do Sparkle na trening!”
“Miałem przyjemność prowadzić warsztaty Pole Dance i Exotic w Studio Vertigo i muszę przyznać, że to świetne miejsce do treningu i rozwoju. Sala jest duża, przestronna i bardzo dobrze przygotowana do zajęć – wysokie rury dają ogromne możliwości treningowe, a komfort przestrzeni sprawia, że każdy uczestnik może czuć się swobodnie. Atmosfera była niezwykle miła i sprzyjająca nauce – widać, że to studio tworzą ludzie z pasją i sercem. To idealne miejsce zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę, jak i dla bardziej zaawansowanych. Zdecydowanie polecam!”
“Świetne miejsce! Wszystko na wysokim poziomie – super atmosfera, profesjonalne podejście trenera i ciekawe zajęcia, zwłaszcza dla juniorów. Dzieciaki są zaangażowane i zadowolone. Do tego dobre zaplecze – czysto, nowocześnie, wszystko czego potrzeba. Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo się cieszę, że trafiłam na Ośrodek Szkolenia Kierowców FILIP. Dziś udało mi się zdać część praktyczną egzaminu państwowego na kategorię A1 za pierwszym razem. Jestem bardzo wdzięczna instruktorowi Szymonowi za poświęcony mi czas i naukę wszystkich ważnych rzeczy, które przydadzą mi się podczas codziennej jazdy (nie tylko do egzaminu).”
“Edukacja w dzisiejszych czasach to wyzwanie zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycieli.Po długim namyśle wybraliśmy kiedyś tę szkołę dla dwójki naszych dzieci i nie żałujemy. Jeśli zależy Ci na dobrej edukacji młodego człowieka - na "żywym" i płynnym języku angielskim, na kształtowaniu młodego umysłu w kierunku kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów a nie bezmyślnym zakuwaniu, zaliczaniu i zapominaniu to polecam to miejsce Twojemu dziecku. Czas spędzany w szkole nie jest czasem straconym - jest konstruktywnie wykorzystany od A do Z.”
“Z calym powazaniem moge polecic to miejsce dla wlasnego dziecka bardzo dobra opieka i rewelacyjne podejscie do dzieci Goraco Polecam”
“Fajne przedszkole, córki lubią tu chodzić, a my mamy poczucie, że są zaopiekowane. Bardzo na plus jedzenie z własnej kuchni (dzieciom smakuje), zajęcia z klubu małego kucharza, plac zabaw oddalony od ulicy. I co najważniejsze - zaangażowanie Pań w opiekę nad dziećmi.”
“Córka szczęśliwa. Z niecierpliwoscią czeka kolejnych zajęć tanecznych..bardzo miła atmosfera .Negatywny tu jeden komentarz jest poprostu złośliwy.”
“Wspaniałe miejsce w miescie Bialystok. Profesjonalni instruktorzy z pasja do tanca. Sale klimatyzowane, swietny dojazd w centrum. Bardzo przyjemna atmosfera generalnie wszystko na jeden wielki plus. Serdecznie Polecam z czystym sumieniem.”
“Super zajęcia dla wrażliwych artystycznie dzieci, polecam zarówno zajęcia taneczne i plastyczne. Balet na najwyższym poziomie, bardzo podoba mi się sprawiedliwe podejście do dziewczynek i motywowanie ich do dalszego rozwoju.”
“Najlepsze przedszkole w okolicy! Polecam każdemu, kto szuka bezpiecznego i ciepłego miejsca dla dziecka.”
“Super miejsce dla dzieciaków. Ciocie i panie pomagające są wspaniałe, cierpliwe i chyba wszystkie dzieci je kochają :) Syn niejadek ale obiady czy śniadania uwielbia jeść w przedszkolu. Bardzo często organizowane są przedstawienia, konkursy, wyjścia np. Do teatru. Pani Dyrektor dba by dzieci się nie nudziły :)”
“Przedszkole Tortu to wspaniałe miejsce dla rozwoju dzieci. Profesjonalna, a przy tym kochana i miła kadra na czele z Panią Dyrektor. Specjaliści, którzy pomagają dzieciom z trudnościami rozwojowymi na zajęciach takich jak: SI, zajęcia logopedyczne, terapia pedagogiczna, rehabilitacja, TUS. Dodatkowe zajęcia w planie dnia: angielski, rytmika, zajęcia sportowe, joga. A co najważniejsze podejście do dzieci w duchu bliskościowym, bez kar i nagród, z sercem i szacunkiem do małego człowieka. Polecam całym sercem :)”
“Rewelacyjne przedszkole! Wspaniale dobrany zespół pracowników na najwyższym poziomie. Opieka, zajęcia, atmosfera wszystko na plus. Szczerze polecam to miejsce i dziękuję całej kadrze za super podejście i ciepło jakimi otaczali moich synów przez cały okres ich pobytu w przedszkolu. Komunikacja i współpraca z personelem i dyrekcją przedszkola super- zawsze służą pomocą. Bardzo dobre przygotowanie do szkoły. Zdecydowanie polecam.”
“Moje dzieci uczą się już w tej szkole cztery lat. Starszy ma zajęcia z panią M.Malewska i jest bardzo zadowolony, pani dużo mówi po angielsku, tłumaczy zagadnienia których dzieci nie rozumieją organizuje zabawy i konkursy. W razie choroby dziecka można na lekcję połączyć się online. Młodszy maił zajęcia z panią W.Kukier mówił ze trochę się nudził bo wszystko rozumiał ale pani jest fajna tylko żeby więcej rozmawiała z dziećmi po angielsku.Na lekcjach były konkursy, gry, zabawy oraz kahoot, który mój syn bardzo lubi.”
“Tak się składa, że już trójka moich dzieci chodzi na treningi do pana Sieradzkiego i nie żałuję żadnej wydanej złotówki. Czasy są jakie są - pan Marek stawia konkretne wymagania - i jak widać nie wszystkim się to podoba. Dzieciaki pływają wyśmienicie, a że muszą nad sobą pracować...”
“Robiłem B teraz wróciłem na A i powiem rewelacja podejście, terminy elastyczne do dogadania. Pan Janek gość rewelacyjny!!!! Podpowie nauczy i zawsze pójdzie na rękę jeśli chodzi o dogadanie co do godzin jazdy. Tak więc jak się mówi „AS” zdaje raz :)”
“Właśnie się dowiedziałam, że zostałam oficjalnie przyjęta na studia ze wzornictwa w Warszawie, w czym bardzo pomogła mi Kasia. Poświęciła mi bardzo dużo czasu i uwagi, zwracała uwagę na każdy szczegół by praca wyglądała idealnie, sama też podsuwała mi pomysły. Zrobiłam z nią pracę w ekspresowym tempie. Po tym jak skończyłam robić pracę dalej pomagała mi w szkoleniu się z rysunku akwarelą, ołówkiem oraz węglem na studia. Kasia jest najlepszą i najciekawszą osobą jaką miałam okazję poznać. Nigdy nie widziałam by ktoś z taką pasją i energią dzielił się swoją wiedzą i pomagał. Zawsze, gdy miałam pomysł na nową pracę, ona doradzała mi jaką techniką ją wykonać. Kasia jest świetna a samo miejsce, pełne świetnych i ciekawych ludzi z którymi można porozmawiać o wszystkim. Naprawdę poczułam się tam jak u siebie. Bardzo polecam to miejsce.”
“Z całego serca polecam to miejsce ♥️ Świetna atmosfera, zaangażowani trenerzy i różnorodne zajęcia. Brałam udział w zajęciach ze stretchingu i exotic, dziękuję trenerkom za super podejście i motywowanie do kolejnych treningów :)”
“W biurze podróży ABC, słynącym z doskonałości, Wyjazd do Grecji to istny raj pełen radości. Tam, gdzie historia z teraźniejszością się splata, Każda chwila to przygoda, każda ścieżka to data. Greckie krajobrazy, góry, doliny pełne magii, W podróży z ABC odkrywasz zakątki, jak z legend o krainie Fai. Starożytne ruiny wśród zielonych wzgórz, Każdy krok to podróż przez czasów głębię, niezmierzony wór. Kuchnia grecka, smaki z serca, oliwą obficie skropione, Z ABC poznasz każde danie, z radością serwowane. Souvlaki, tzatziki, feta - festiwal smaków na talerzu, Z nimi każdy posiłek to prawdziwe przeżycie w pełnym reżimu. Biuro ABC dba o każdy detal wycieczki, Dzięki nim poznasz Grecji wszystkie uroczyste tajemniczki. Profesjonalizm, pasja, serce do podróży, Każdy dzień z nimi to pełnia radości, bez skazy. Wieczory przy muzyce, dźwięki buzuki brzmiące, Tańce greckie, zorba - emocje rwące. Z ABC każdy dzień to historia wspaniała, Każda chwila to przygoda, każda droga jest doskonała. Z ABC zobaczysz Grecję, jakiej nie znał nikt wcześniej, Każdy detal wyprawy planują z pasją, bo chcą, byś był szczęśliwy. Więc jeśli marzysz o Grecji, słońcu i starożytności, Biuro ABC to wybór pełen doskonałości. Tam, gdzie historia spotyka się z teraźniejszością, Każdy moment spędzony jest prawdziwą radością.”
“Serdecznie polecam wszystkim rodzicom, którzy szukają miejsca dla swoich pociech, gdzie nie będą martwili się nie tylko o bezpieczeństwo ale i o urozmaicenie zajęć, czystość i wspaniałą atmosferę każdego dnia! Ciocie są niesamowite, organizują wspaniałe atrakcje, dni tematyczne. Cała placówka jest doskonale zorganizowana, ukierunkowana na komfort dzieci oraz spokój rodziców.”
“Moje dziecko jest zadowolone i chętnie chodzi do przedszkola, robi postępy w nauce, dobrze się bawi, częste wycieczki”
“Świetna klasa wokalu! Pan Przemysław Kummer najbardziej sympatyczny nauczyciel jakiego poznałem. Można wypożyczać sale nawet do 21:00, do tego w weekendy i niedzielę również można ćwiczyć. Piękny nowy budynek.”
“Polecam,świetnie zorganizowane zajęcia oraz profesjonalna opieka nad dziećmi podczas tygodnia ferii”