Przegląd katalogu
- 35 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 35 wyników
Przeglądaj dance school w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 35 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 1,773 opinii i ocen.
“Trenowałam już w Gdańsku, potem w Białymstoku, a teraz w Poznaniu. Mam więc przegląd studiów z różnych części kraju. Jeśli tylko masz możliwość, zaczynaj w Sparkle. Ania, założycielka i trenerka, jest fantastyczną, niezwykle ciepłą osobą, u której aż chce się trenować! Dla Ani, jak tylko jestem na dłużej w mieście, wpadam na trening. Pozostałe trenerki też są super - wiem, bo zdarzało mi się również u nich trenować. W obu salach jest dużo miejsca, nikt na nikogo nie wpada, a rury są odpowiednio wysokie do wykonania wszystkich figur i kombosów. Tak więc, nie czytajcie tych jednogwiazdkowych, małostkowych opinii, które z rzeczywistością nie mają nic wspólnego i lećcie do Sparkle na trening!”
“Miałem przyjemność prowadzić warsztaty Pole Dance i Exotic w Studio Vertigo i muszę przyznać, że to świetne miejsce do treningu i rozwoju. Sala jest duża, przestronna i bardzo dobrze przygotowana do zajęć – wysokie rury dają ogromne możliwości treningowe, a komfort przestrzeni sprawia, że każdy uczestnik może czuć się swobodnie. Atmosfera była niezwykle miła i sprzyjająca nauce – widać, że to studio tworzą ludzie z pasją i sercem. To idealne miejsce zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę, jak i dla bardziej zaawansowanych. Zdecydowanie polecam!”
“Wspaniałe miejsce w miescie Bialystok. Profesjonalni instruktorzy z pasja do tanca. Sale klimatyzowane, swietny dojazd w centrum. Bardzo przyjemna atmosfera generalnie wszystko na jeden wielki plus. Serdecznie Polecam z czystym sumieniem.”
“Z całego serca polecam to miejsce ♥️ Świetna atmosfera, zaangażowani trenerzy i różnorodne zajęcia. Brałam udział w zajęciach ze stretchingu i exotic, dziękuję trenerkom za super podejście i motywowanie do kolejnych treningów :)”
“Uwielbiam tak chodzić. To już jest mój 4 rok”
“Polecam naprawdę fajna szkoła tańca”
“Nie przepadam za fitnessem. Za wszelkiego rodzaju zajęciami grupowymi, gdzie nigdy nie umiem się odnaleźć, mam wrażenie że zostaję w tyle, a reszta dziewczyn doskonale daje sobie radę z wszelkimi ćwiczeniami. Jednak w Pilates Studio po raz pierwszy czuje że zostanę na dłużej. Być może nawet na stałe. Atmosfera jest bardzo przyjemna, grupy kameralne, a instruktorki dokładnie i przede wszystkim spokojnie tłumaczą każde ćwiczenie. Tu nie będziesz się czuła jak ostatnia lebiega, bo nie rozumiesz co się dookola Ciebie dzieje. Trening na reformerach w tym studio okazał się prawdziwą przyjemnością, relaksem a nie obowiązkiem. Z całego serca polecam!”
“Najlepsza szkoła tańca z przemiłą atmosferą. Wspaniali i profesjonalni instruktorzy, atrakcyjne ceny i świetna lokalizacja. POLECAM! ❤️”
“Świetni instruktorzy Kuba i Sylwia, bardzo miła Pani z obsługi recepcji, polecamy gorąco”
“Fajna szkoła, moja córka tańczy u Zuzi świetna inspirująca nauczycielka. Polecam”
“Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Świetni i wyrozumiali instruktorzy, którzy z chęcią wytłumaczą co jest nie tak w tańcu i nie tylko. Miła i rodzinna atmosfera sprawia, że czujesz się jak w domu i wiesz, że zawsze możesz tam wrócić. Idealne miejsce na poznanie nowych ciekawych ludzi. Wspólne imprezy i integracje (Latin Yacht Camp czy Ełk Latin Festiwal). Ciekawe warsztaty z instruktorami z całej Polski. Wiążę w tym miejscem wiele wspomnień, które na długo pozostaną w pamięci. Polecam każdemu, kto chce się ruszyć z domu i coś zmienić w swoim życiu :)”
“Bardzo fajne miejsce! Różnorodne zajęcia. Profesjonalne podejście do nauki różnych styli i mili instruktorzy. Plus to własny,piękny we wnętrzu budynek. Polecam bardzo.”
“Świetne miejsce do nauki tańca i aktywnego spędzania czasu, wspaniali instruktorzy, super atmosfera, wiele różnych stylów tańca. Instruktorzy mają cudowne podejście do dzieci. Bardzo polecam ❤️”
“Chciałabym serdecznie podziękować Juli i Damianowi za wspaniałe uświetnienie ich repertuarem tanecznym urodzin mojej siostry. Pięknie, subtelnie i z wielkim temperamentem wykonali tańce latynoamerykańskie prezentując się znakomicie. Te chwile zostały uwiecznione na dosłownie każdym telefonie każdego z gości. Gorąco polecam tę parę na imprezy. Pełny profesjonalizm, konkret, punktualność i 200% zadowolenie klienta. Małgorzata”
“Cudowne miejsce! Dzieciaki czują się w nim bardzo dobrze i uczą się tajników wszystkich tańców ❤”
“Córka szczęśliwa. Z niecierpliwoscią czeka kolejnych zajęć tanecznych..bardzo miła atmosfera .Negatywny tu jeden komentarz jest poprostu złośliwy.”
“Super zajęcia dla wrażliwych artystycznie dzieci, polecam zarówno zajęcia taneczne i plastyczne. Balet na najwyższym poziomie, bardzo podoba mi się sprawiedliwe podejście do dziewczynek i motywowanie ich do dalszego rozwoju.”
“Polecam,świetnie zorganizowane zajęcia oraz profesjonalna opieka nad dziećmi podczas tygodnia ferii”
“Prawdziwy balet, fortepian i miłość do tańca połączona z podejściem do dzieci.”
“Super klimat, świetni trenerzy. Poziom nauczania wysoki. :) Polecam.”
“Cudowne miejsce pełne dobrych ludzi i najlepszej kadry trenerskiej w Białymstoku. Polecam z całego serducha!♥️”
“Super miejsce ze świetnymi ludźmi, którzy dają ci pełno ciepła i chęci do rozwijania się”
“Fantastyczna szkoła baletowa , profesjonalna kadra nauczycieli, wspaniałe uczennice. Polecam ❤️❤️❤️❤️❤️”
“Powiem wszystkim. Byłam zarejestrowana tylko online w tym klubie fitness, nigdy tam nie byłam. Minęły trzy miesiące, przysłali mi rachunek na 500 zł. Zadzwoniłam i powiedziałam, że nigdy tam nie byłam, skąd taka kwota? Chodzisz do tego klubu fitness czy nie, ale po zarejestrowaniu się online musisz zapłacić pieniądze. Najważniejsze, że po trzech miesiącach wysyłają Ci SMS-a, żeby dług był większy. Jeśli nie chcesz płacić, to wyłudzają pieniądze za pomocą firmy Winkor Sp.zo.o. i grożą, że wrzucą Cię do bazy dłużników i przekażą sprawę do sądu. Będą Ci pisać SMS-y i listy na Twój adres z groźbami. Oto klub fitness z drugiej strony. Nigdy tam nie byłam, ale jestem winna pieniądze.”
“Ciekawe i profesjonalnie prowadzone zajęcia. Można wybrać taniec z proponowanego planu, ale również wybrać zajęcia indywidualne z wyborem konkretnego tańca. Elastyczność w doborze terminu. Przestrzenne sale do ćwiczeń. Wspaniała i ogromnie sympatyczna właścicielka Akademia - Paulina. Gorąco polecam !”