Przegląd katalogu
- 51 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 73% Z opiniami
- 51% Ze zdjęciami
Znaleziono 51 wyników
Przeglądaj college w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 51 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 1,480 opinii i ocen.
“Ciekawe zajęcia, dobrze prowadzone przez p. Mateusza. Nauka pilotażu bez stresu i z jasnym przekazem instrukcji co i jak robić. To był dobrze spędzony czas mimo raczej chłodnej pogody i sporego dystansu do dojechania na szkolenie. Teraz trzeba kontynuować trening samemu, to jak ze świeżo zrobionym prawem jazdy. Latać i latać. Dziękuję panie Mateuszu.”
“Jeśli zastanawiasz się nad wyborem szkoły to ta nie pozostawia żadnych złudzeń. Wiedza, wyposażenie, kompetencja i atmosfera, dzięki której czujesz się jak u siebie”
“Świetna szkoła z niesamowitą atmosferą! Od pierwszego dnia można poczuć się tu swobodnie – pełen luz, szacunek i wsparcie. Nauczyciele naprawdę są za uczniami, a nie przeciwko nim. Szczególne podziękowania dla Pani Kasi, która wkłada całe serce w to, co robi – zawsze pomoże, porozmawia, doradzi. Pani Monika i Pan Tomasz również są mega – konkretni, wyrozumiali i z podejściem do ucznia. No i ogromny szacunek dla Pana Dyrektora – zawsze można do niego podejść, wszystko wyjaśni, pomoże i nigdy nie zostawi nikogo z problemem. Jeśli ktoś szuka liceum z dobrą energią, wspierającymi ludźmi i normalnym podejściem – Prymus to strzał w dziesiątkę. Polecam każdemu!”
“Profesjonalne podejście i przyjazna atmosfera. Zajęcia prowadzone w sposób zrozumiały i ciekawy, a wykładowcy są zaangażowani i chętni do pomocy.”
“VenaArt to miejsce, gdzie sztuka i pragmatyka stykają się tworząc harmonię. Praktyczne umiejętności w świecie, gdzie wiedza jest dostępna "na wyciągnięcie ręki" zapewniają poczucie bezpieczeństwa i spokojną przyszłość. Szkoła zapewnia kursy praktyczne w jednostkach kultury, typu opera, teatr, filharmonia. Kursantki mogą brać realny udział w "tworzeniu" kultury miasta. To wielki atut i zasługa Artystki Marcjanny Gładkowskiej i jej zespołu, którego częścią staram się z chwilą uzyskania dyplomu. Anetta Strawińska”
“Maksymalnie lojalne kierownictwo szkoły, tolerancyjne podejście do obcokrajowców i zawsze wychodzą naprzeciw potrzebom ucznia. Dodatkowo miłe prezenty na święta i rozpoczęcie nauki. Bardzo polecam naukę tutaj!”
“Wspaniała szkoła policealna! Bardzo dobre pracowniki i kierownictwo, pomagają we wszystkim od początku uczenia. Wielu kierunków nauki, medycznych i społecznych, kompetentne nauczycieli. Zawsze można skontaktować się z administracją szkoły w różnych sprawach, doradzą i pomogą. Oraz tutaj jest bardzo dobry internat z miłą atmosferę i stołówka z trzema posiłkami dziennie. Jednoznacznie polecam.”
“Bardzo dobry poziom kształcenia”
“Właśnie się dowiedziałam, że zostałam oficjalnie przyjęta na studia ze wzornictwa w Warszawie, w czym bardzo pomogła mi Kasia. Poświęciła mi bardzo dużo czasu i uwagi, zwracała uwagę na każdy szczegół by praca wyglądała idealnie, sama też podsuwała mi pomysły. Zrobiłam z nią pracę w ekspresowym tempie. Po tym jak skończyłam robić pracę dalej pomagała mi w szkoleniu się z rysunku akwarelą, ołówkiem oraz węglem na studia. Kasia jest najlepszą i najciekawszą osobą jaką miałam okazję poznać. Nigdy nie widziałam by ktoś z taką pasją i energią dzielił się swoją wiedzą i pomagał. Zawsze, gdy miałam pomysł na nową pracę, ona doradzała mi jaką techniką ją wykonać. Kasia jest świetna a samo miejsce, pełne świetnych i ciekawych ludzi z którymi można porozmawiać o wszystkim. Naprawdę poczułam się tam jak u siebie. Bardzo polecam to miejsce.”
“Jestem bardzo zadowolona z poziomu nauczania. Lekcje prowadzone w przyjaznej atmosferze, a wsparcie nauczycieli na wysokim poziomie.”
“Czas studiowania już za mną, pozostałe czas odwiedzin. Dobre miejsce i na spacer z pupilem.”
“Serdecznie polecam Szkołę Policealną GoWork! Oferta kursów i kierunków jest naprawdę szeroka, każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno osoby stawiające pierwsze kroki w zawodzie, jak i ci, którzy chcą się przekwalifikować. Prowadzący to doświadczeni praktycy, którzy rzetelnie przekazują wiedzę i dbają o dobrą atmosferę podczas zajęć. Na szczególne wyróżnienie zasługuje obsługa kadrowa – tak profesjonalnego, pomocnego i życzliwego zespołu nie spotyka się często. Organizacja na najwyższym poziomie. Zdecydowanie warto rozważyć naukę w GoWork.”
“Studiuję tam Marketing cyfrowy i szczerze nie zawiodłem się wykładowcy są super a wokół jest mega przyjemna atmosfera”
“Akademia na medal. Lepszej naprawdę nie ma. Po Akademii Rolniczej Janko zostałem specjalistą w dziedzinie magii. Z certyfikatem, który otrzymałem po ukończeniu akademii otwieram własną szkołę magii. Dla absolwentów owego uniwersytetu zniżka 7.2% przez cały okres edukacji. Pozdrowionka ;)”
“Miejsce pełne pozytywnej energii oraz wielkie brawa dla Pani Heleny Mieszekuniec, która wybrała na patronkę prawdziwą piosenkarkę zasługującą na uznanie”
“Żona po kursie makijażu nabrała większej pewności siebie i oczywiście umie się wypięknić kiedy trzeba :)”
“Pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy i pasji do wykonywanego zawodu. Najciekawsze szkolenie jakie odbyłam. Miła atmosfera i bardzo dobre podejście do kursantek. Serdecznie polecam! ❤”
“Świetna szkoła dla ludzi o artystycznym usposobieniu!”
“Polecam bardzo, wyjątkowo miły człowiek i ze wspaniałym podejściem!”
“Zawsze pełen profesjonalizm! Współpracujemy od wielu lat przy Targach Pracy i od lat jest to niezawodny partner”
“Super. Twórcze miejsce tętniące życiem.”
“Niepowtarzalne przeżycie. Na prawdę warto !!!”
“Piękny budynek Wydziału Chemii zlokalizowany w cudownym miejscu obok lasy, nowocześnie wyposażone laboratoria. Szkoda że mało kandydatów na kierunki chemiczne”
“Świetna szkoła z bardzo dobrymi nauczycielami. Profesjonalne podejście, miła atmosfera i duże zaangażowanie kadry. Zdecydowanie polecam!”
“Nauczyciele na kierunku technik masażysta są najlepsi :)! Specjaliści i wspaniali nauczyciele. Dyrekcja wyrozumiała i wspierająca. Polecam!”
“Super szkoła, Panie i Panowie z sekretariatu bardzo sympatyczni i wyrozumiali, nauczyciele również bardzo mili i dobrze przekazują wiedzę. Bardzo polecam każdemu. ”
“Kiedys dobra szkola a dzis .... jest szkola”