Przegląd katalogu
- 1,144 Łączna liczba firm
- 2.8 Średnia ocena
- 67% Z opiniami
- 39% Ze zdjęciami
Znaleziono 1144 wyników
Przeglądaj school w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,144 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 2.8/5 na podstawie 24,485 opinii i ocen.
“Bardzo dobrze przygotowuje dzieci do szkoły. W szkole widać przepaść między dziećmi z innych przedszkoli. Panie bardzo miłe i dbające o pociechy, dyrekcja reagująca na sygnały. Dużo zabaw i aktywności. Polecam :)”
“Polecam tą placówkę. Współpraca trwa już 5 rok. Przedszkole zapewnia urozmaicone zajęcia nie ma monotonii co uważam za duży plus, córka chętnie i aktywnie w nich uczestniczy. Panie zawsze są pogodne i codziennie rozmawiają z rodzicem przez co da się odczuć zainteresowanie uczuciami, rozwojem dziecka. Z zaufaniem i spokojem powierzam swoją pociechę pod ich opiekę. Zadowolenie mojej córki jest bezcenne za co dziękuję całej Kadrze Przedszkola.”
“Bardzo sympatyczne i kompetentne nauczycielki.”
“Wspaniała kadra, dużo ciekawych zajęć. Dzieci są tu bardzo dobrze zaopiekowane, bo tutaj najważniejsze jest właśnie dobro dzieci. Najlepsza placówka z jaką miałam do czynienia jako rodzic. Dzieci kończąc to przedszkole umieją wszystko czego będą uczyły się w 1 klasie.”
“Super przedszkole, w którym dzieci pięknie się rozwijają i czują bezpiecznie. Dużo wartościowych wyjść, bardzo zaangażowane i godne zaufania panie nauczycielki, które bardzo dobrze przygotowały dwójkę naszych dzieci do nauki w szkole.”
“Najlepsza szkoła pod słońcem, tak jak mówi sama nazwa. Nauczyciele pracują z pasją, w szkole panuje świetna atmosfera. Polecam z całego serca!!”
“Okuratna szkoła pan Prezydent poleca tylko dzieci bandyckie dokuczają dla jego , ale on zrobi porządek!!!”
“Sprawieqliwe okuratnr mjsce plcam”
“Ciepła atmosfer. Panie są bardzo troskliwe.”
“Bardzo przyjazne dziecku miejsce dzięki czemu mam pewność iż moja córka jest bezpieczna , bardzo miły personel Polecam”
“Super miejsce, cudowne Panie :) polecam”
“Polecam, synek zadowolony, Panie wspaniałe, super atmosfera.”
“Rzecznik - kompetentny trener. Ciekawe szkolenie. Polecam”
“To jest mój mistrz! Cierpliwy i wyrozumiały na moje dziwactwa a przy tym podstępnie i konsekwentnie realizujący swoje szkoleniowe cele na moim upartym aparacie poznawczym ku mojemu ostatecznemu zaskoczeniu.”
“Jako absolwentka mogę powiedzieć, że nauczyciele są bardzo w porządku, dobrze uczą oraz przygotowują do matury i egzaminów zawodowych, obiadki w internacie są tanie i przepyszne, jedyny minus to mało zgrani uczniowie :)”
“Świetna szkoła z bardzo dobrymi nauczycielami. Profesjonalne podejście, miła atmosfera i duże zaangażowanie kadry. Zdecydowanie polecam!”
“Wspaniała szkoła ogółem Jak wyjść to tylko oknem :)”
“Półkolonie dla dzieci - sportowe i językowe, dobre rozwiązanie na okres wakacji, czy ferii zimowych.”
“Nauczyciele na kierunku technik masażysta są najlepsi :)! Specjaliści i wspaniali nauczyciele. Dyrekcja wyrozumiała i wspierająca. Polecam!”
“Odkryłem w tym roku Trafiło do mnie ich podejście do ciała i ruchu Polecam”
“Wspaniałe miejsce, wspaniałe panie. Codziennie inne zajęcia-plastyczne, taneczne, gotowanie, angielski, prywatny duży plac zabaw obok budynku. Mój syn uwielbiał tam chodzić, z ogromnym bólem serca go stamtąd zabierałam, ale przyszedł czas przedszkola. Polecam z całego serca!!!!”
“Najlepsza szkoła językowa w jakiej byłem a pan Tomasz człowiek ze złota.”
“Jesteśmy wraz z synem bardzo zadowoleni z prowadzonych zajęć w szkole Cubus. Widać duży postęp w nauce w szkole jak i w liczeniu, mnożeniu oraz logicznym myśleniu. Polecamy zajęcia!”
“A ja gorąco polecam. Myślę jednak, że duża jest różnica jeśli chodzi o tryb studiowania. Ja jestem na 4 roku stacjonarnych i naprawdę polecam większość wykładowców, z którymi można na luzie porozmawiać i traktują ciebie na równi, nie na zasadzie student-robak”
“Polecam każdemu! Miejsce naprawdę jedno w swoim rodzaju! Nauka na najwyższym poziomie!”
“Super kameralne przedszkole, opieka i troska Pani Basi i Małgosi jest cudowna, zawsze uśmiechnięte i ciepło witające dzieci. Zadbane ogromne podwórko z placem zabaw, grządkami warzyw i kwiatami.”