Przegląd katalogu
- 92 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 82% Z opiniami
- 66% Ze zdjęciami
Znaleziono 92 wyników
Przeglądaj pediatrician w województwie Podlaskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 92 wyników w województwie Podlaskim. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 5,765 opinii i ocen.
“Pan Doktor jest osobą z imponującą wiedzą i potrafi wszystko jasno wytłumaczyć rodzicowi, każde rozpoczęte leczenie mojego dziecka przyniosło porządane efekty. Jest przy tym empatyczny i ma wspaniałe podejście do dzieci. Jeśli u mojego dziecka pojawia się jakiś problem zdrowotny, to jest to lekarz, któremu ufam. Polecam z czystym sumieniem.”
“Lekarz z super podejściem do małego pacjenta ale również do rodzica. Trafiona diagnoza i świetny proces leczenia”
“Super przychodnia zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych! Nie rozumiem pretensji osób dzwoniących,że nikt nie odbiera. Ja też jako pacjentka chcę zostać obsłużona ,ale przy tak ogromnej liczbie osób,ciężko jest Paniom wszystkich na raz przyjąć, wysłuchać czy wpisać. Trochę więcej empatii i zrozumienia. Nas pacjentów tygodniowo są setki a ich tylko kilka. Robią co mogą. Tak kadra lekarska jak i Panie pielęgniarki zasługują na pochwały. Ale może żeby było luźnej powiem przewrotnie. Nie polecam! Może będzie dzięki temu mniej marudzących,bo każdy czuje się najgorzej i ma największe potrzeby. Cudowna Pani Aneta, pielęgniarka, z sercem na dłoni i wspaniałym podejściem do dzieci, bardzo profesjonalna dr. Romanik, pomocna i życzliwa dr. Kraszewska i jeszcze dwie Panie doktor, nazwiska nie znam chyba dr. Rećko i dr.Pietraszko. Trudno wszystkich wymienić,ale naprawdę godni pochwały. Naprawdę, super przychodnia! A że dodzwonić się ciężko? Jak wszędzie. Nic nowego.”
“Gdybym miała opisać jednym słowem: WOW! Okropnie bałam się usunięcia ósemki. Pani higienistka wspaniała osoba, była przy mnie cały czas, podnosiła na duchu. Pan dr rozprawił się z tematem w mniej niż 2min. Lepiej trafić nie mogłam. Dziękuję!”
“Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie.Pan profesor ma ogromne serce miły z podejściem do dziecka wszystko wytłumaczy pełny profesjonalizm”
“Polecam, zawsze wszystko na czas i bez problemowo.”
“Polecam, wizyta na NFZ w miłej atmosferze. Po wielu problemach dziecko wreszcie wyleczone.”
“Dr. Pawłowi Kraśnickiemu i całemu wspaniałemu zespołowi okulistycznymi USK, Serdeczne Podziękowanie wdzięczna pacjentka.”
“Pani Renata ma cudowne podjęcie do dzieci, robi bezboleśnie”