Pani Renata ma cudowne podjęcie do dzieci, robi bezboleśnie
Zdjęcia
Opinie
-
Justyna Klima ★★★★★
-
Szymon Gęsiewski ★☆☆☆☆
Totalna porażka. Byliśmy umówieni dziś do RENATY MILEWSKIEJ na godzinę 15:00 z 8-letnim synem z bólem zęba. WIZYTA NIE ODBYŁA SIĘ! Bezczelna kobieta. Po pierwsze, zaczyna pracę o 14:30, przyszła o 15:30. Po drugie królewna rzekła cyt: "Nie będę grzebała się w tak brudnych zębach, zaniedbane dziecko" Gdzie syn został szybko odebrany ze szkoły i pędziliśmy żeby zdążyć na 15. Na początku chciała dać jednorazową szczoteczkę i powiedziała "szkoda czasu to ja przyjmę w tym czasie drugiego pacjenta" Jakiś żart. Gdy wypomnialem że teraz to szkoda czasu ale spóźnić się godzinę to nie szkoda. Powiedziała że nie da jednorazowej szczoteczki i sami mamy sobie radzić. Karygodne zachowanie, dziecko z bólem zęba odprawione z kwitkiem. Jak widać klienci nie są traktowani jednakowo, dla jednych (których można obrażać) szczoteczka jednorazową jest dla innych (normalnych) brak. Skarga do NFZ leci bo to przegięcie. Postaram się aby ta Pani została pozbawiona umowy z NFZ i brania pieniędzy za robienie całkowicie niczego oprócz obrażania. Już nie wspominając o innych bezczelnych wypowiedziach które padły w naszą stronę. Odradzam całkowicie. A Pani życzę powodzenia w tłumaczeniu się dla NFZ i proszę zbierać już na odszkodowanie po wypuszczeniu dziecka z bólem. Edit po odpowiedzi: Czasem warto spojrzeć w lustro. Wysokie mniemanie o sobie oraz obrażanie klientów. Brawo! Tylko pogratulować. Z odpowiedzi wynika również brak płynności przepływu informacji, powiedziałem że Syn zastanawiał się czy ząb zostanie usunięty czy leczony bo to mleczny a i tak wyrośnie stały. Ale czego tu się spodziewać po egocentrycznym lekarzu - na pewno nie rzetelnego wysłuchania. Reszta opinii jak widać także świadczy o pani braku umiejętności interpersonalnych. Nadinterpretacja stwierdzenia "roszczeniowy klient" pojawia się dość często w przypadku gdy usługodawca nie ma argumentów tłumaczących go z nienależycie wykonanych usług. Niezależnie od tego ile czasu minęło od ostatniej wizyty i w jakim stanie są zęby (choć w tym przypadku się nie zgadzam, co zresztą zostało potwierdzone w innym gabinecie) ma Pani OBOWIĄZEK przyjąć małego pacjenta. Szczególnie z BÓLEM! Wizyta u Pani była najgorszą wizytą jaką miałem gdziekolwiek i kiedykolwiek w wszelakich usługach. Na szczęście udało nam się znaleźć innego stomatologa jeszcze wczoraj który z uśmiechem na twarzy pomógł i miał wiedzę na temat podejścia do dzieci. Co na to wszystko etyka zawodowa i przysięga Hipokratesa? Tego dowiemy się po otrzymaniu odpowiedzi z NFZ, RPP oraz NIL
-
Anna Bednarczyk ★★★★★
Kilka lat korzystamy z usług Pani dr R.Milewskiej i nie zamieniłam bym na innego lekarza,córka jest bardzo zadowolona z usług, bardzo dobre podejście do dzieci , polecam.
-
Katarzyna Turzyńska ★☆☆☆☆
Karygodne zachowanie Pani Malinowskiej. Opryskliwa. Nie szanuje czasu klienta ani malych pacjentów mówiąc do dzieci teksty typu: " Nie odzywaj się. Nie masz prawa glosu!". Szok! Druga Pani dr o ciemnych włosach bardzo cierpliwa i spokojna - tę Panią polecam. Panią o rudych włosach omijalabym z daleka!
-
Kaja Sarosiek ★☆☆☆☆
Porażka. Pani doktor nie dość, że cały czas krzyczała na synka bo chciała siłą sprawdzić ząbki to jeszcze chciała żebym przetrzymała mu głowę bo nie mogła zajrzeć do buzi dziecka, po tym co powiedziała kazałam jej się odsunć, zdjęłam synkowi fartuch i podziękowałam. Nie wspomnę o jej niestosownych komentarzach. Nie dziwię się, że każdy narzeka na ten gabinet. Masakra. Gdyby było można dać zerową gwiazdkę to bym ją dała... Całe szczęście to był nasz pierwszy i ostatni raz u tej stomatolog. NIE POLECAM!!!
-
Julianka Krejzolka ★☆☆☆☆
Totalna porażka. Wizyta umowiona ma konkretna godzinę potwierdzana dzień wcześniej a lekarka się nie zjawia, pani rejestratorka niezorientowana , po 45 min oczekiwaniu zrezygnowałam szkoda mojego czasu i dalszych nerwów. Slowa przepraszam nie usłyszałam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres A-Z DENTAL s.j.Żakiewicz?
A-Z DENTAL s.j.Żakiewicz znajduje się przy Dziesięciny I, 15-811 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do A-Z DENTAL s.j.Żakiewicz?
Można skontaktować się z A-Z DENTAL s.j.Żakiewicz pod numerem +48 856 543 321
Jak można dotrzeć do A-Z DENTAL s.j.Żakiewicz?
Do A-Z DENTAL s.j.Żakiewicz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku