Opinie

  1. Artur ★☆☆☆☆

    Jeden z najgorszych serwisów dziadek powiedział że nie wymieni łańcucha bo ma wymienić ten ktoś co go ściągnął... I nawet chyba nie wiedział jak to zrobić

  2. Jakub ★★☆☆☆

    Przeciętna wiedza na temat napędów Shimano, zerowa dostępność średniej półki cenowej. Cena za usługi może niewysoka ale jakość wykonania też przeciętna.

  3. Vyacheslav Aleksandrovich ★☆☆☆☆

    Dzisiaj miałem nieostrożność wjechać do tego sklepu. Przy wejściu wychodząca kobieta powiedziała, że sprzedawca wróci za 5 minut po sprawdzeniu roweru, prosiła poczekać. Czekam, przyjechał sprzedawca i od razu od drzwi zaczął mnie oskarżać, że dotykałem klamki wejściowych drzwi sklepu. Nad drzwiami jest kamera, mówię, sprawdźcie nagranie. Taki właśnie klientocentryczne podejście. Po raz pierwszy coś takiego widzę! Nie polecam!!! Omijać inną drogą!

  1. Patryk B. ★☆☆☆☆

    Ja także podzielam miażdżącą większość negatywnych opinii. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu. Panowie z obsługi są mega aroganccy i razem nakręcają się przeciwko klientowi (aż szczęka opada z niedowierzenia!). panowie mieli frajdę i zostałem wręcz wyśmiany, bo nie byłem pewien czy jedna część do roweru będzie pasowała. To było małostkowe i ogromnie nieprofesjonalne.

  2. Dawid Wala ★★☆☆☆

    Komentarz sprzedającego: takich starych rowerów nie naprawiamy. Polecam serwis przy galerii pomorskiej

  3. Dorota Paterka ★☆☆☆☆

    Niestety, potwierdzam większość opinii o "obsłudze" sklepu, nawet jedna gwiazdka to za dużo. ODRADZAM wizyty i zakupy w tym sklepie.

  1. Beata K ★★★★★

    Bardzo dobra obsługa, w sklepie znalazłam część do roweru, której nigdzie nie mogłam dostać i już straciłam nadzieję. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. GORĄCO POLECAM!!!

  2. MoRioPL ★☆☆☆☆

    Mają dużo produktów... I tyle. Nie fajni sprzedawcy, gada przez telefon przez cały czas od momentu jak wszedłem do przejścia do lady i po daniu oznak iż chcę aby mnie obsłużyć jakiś inny pan podchodzi i w końcu się interesuję. Kupiłem okulary bo nie miałem do jazdy po ciemku. Ja przepłaciłem a oni mi dali miękką sakiewkę do nich i 2 pary szkiełek plastikowych które nie pasują. Podsumowując: niekompetentni

  3. Alicja Takja ★★★★★

    Gorąco polecam ten salon rowerowy. Najlepszy ze wszystkich, w których byłam. Po pierwsze świetna obsługa. Sprzedawca wypytał, co potrzeba, na czym nam zależy i jaki mamy budżet. Do zakupu dostaliśmy gratis! Rower skrojony na potrzeby aktywnego nastolatka. Salon czynny w atrakcyjnych godzinach od 9.00 do 17.00. Rowery można wziąć na raty. Zaopatrzenie salonu jest naprawdę ogromne. Rowery różnych marek (dla mnie najważniejsze, że są marki polskie), na różne aktywności i dla różnego wieku. Widziałam na przykład rowerek biegowy dla Maluszków. Akcesoria w atrakcyjnych cenach. Duży wybór. Sprzedawca żyje rowerami, ma ogromną wiedzę i służy pomocą. Doradza, ale nie namawia (jak ma to miejsce w sportowych marketach). Polecam, miejsce sprawdzone!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep Rowerowy "Wędrowiec" Mucha B.?

Sklep Rowerowy "Wędrowiec" Mucha B. znajduje się przy Adama Grzymały Siedleckiego 14, 85-868 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep Rowerowy "Wędrowiec" Mucha B.?

Można skontaktować się z Sklep Rowerowy "Wędrowiec" Mucha B. pod numerem +48 523 202 253

Jak można dotrzeć do Sklep Rowerowy "Wędrowiec" Mucha B.?

Do Sklep Rowerowy "Wędrowiec" Mucha B. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements