Opinie

  1. Juryk Chirok ★☆☆☆☆

    sprzedawca w wieku odjeżdża od towaru i nie pozwala jej spojrzeć..ukarać ją, proszę

  2. Khrystyna Shehda ★☆☆☆☆

    To była moja pierwsza wizyta po remoncie i mam wrażenie, że wraz ze zmianą wystroju wymieniono dobrych pracowników na gorszych. Dzisiaj, szukając pewnego produktu, zwróciłam się do konsultantki.Jej mina sprawiała wrażenie, jakby przeszkadzało jej, że w ogóle do niej podchodzę. Obsługa klienta mogłaby być zdecydowanie lepsza, dziewczyny pracujące przed remontem były dużo bardziej pomocne i uprzejme.

  3. Zofia Sokol ★☆☆☆☆

    Pani w białych włosach poco pracujesz z ludźmi, jak nawet masz problem do tych co od ciebie nic nie chcą, wzięłam kosmetyk do ręki, i patrzy się krzywo, chciałam odłożyć z powrotem to patrzyła się też krzywo i gdzie ja go odkładam żeby broń boże nie musiała po mnie poprawiać, a akurat ciężko było go wepchać w to samo miejsce i dałam obok, to słyszałam tylko jak ciężko wzdycha, nigdy nie pisze opinii ale ta pani akurat humor popsuła

  1. Ania ★★★★★

    Obsługa bardzo miła. Dobry asortyment.

  2. Igor K. ★★★★★

    Pozdrawiam bardzo sympatyczna Panią - 14.03.2024 ok 13-14tej. Gdyby wszyscy pracownicy mieli takie podejście do swojej pracy wszystkim żyło by się dużo lepiej. Pani była uśmiechnięta i w 1min pomogła mi zlokalizować wszystkie produkty z długiej listy i to pomimo zmiany szaty graficznej na opakowaniach.

  3. Maciej Klima ★★★★★

    Sklep bardzo dobrze zatowarowany, Bardzo miły i uprzejmy personel ;)

  1. Ka Ira ★☆☆☆☆

    Wychodząc ze sklepu zostałam zaczepiona przez "strażnika"... że ukradłam jeden z produktów. Zaprosił do swojego stanowiska i cofał kamery z kasy samoobslugowej, wyjął produkt i pokazał, że "o właśnie ten! Nie wbiła go Pani" ojj, głupio mu było jak pokazałam paragon.... przeprosił, ale omijam juz tego rossmanna. Dodam, że kilka lat wcześniej mialam sytuację, że Pan chodził za mna po całym sklepie jak cień aż do samego wyjścia.Sytuacja bardzo niezręczna

  2. alejajos1 ★☆☆☆☆

    Kupiłem pastę do zębów. Która miałabyc w promocji za najwyższą cene. Jeszcze pytałem obsługi która to pasta. Jak zwykle pod promocja są najdroższe rzeczy.. Dziewczyna która mnie skasowala paragon położyła chamsko obok siebie żebym czasami go nie wziął żal nie pozdrawiam..

  3. Amanda Ostrowska-Wojtko ★★★★★

    Można powiedzieć, że każdy Rossmann jest taki sam, bo przecież to sieciówka, natomiast byłaby to nieprawda. Sklep tworzą ludzie pracujący tam, klienci, dostępny towar (A nie w każdym sklepie sieciówki jest taki sam), a także miejsce w którym się znajduje. Ten Rossmann ma u mnie dużo gwiazdek i jest godny polecenia. Bardzo cierpliwa i pomocna obsługa, z checia pomoże poszukać brakującego na wystawie towaru, sama drogeria znajduje się na osiedlu zatem nie jest to miejsce zatłoczone i ma odrobinę inny asortyment niż Rossmann w środku miasta. Ceny się nie różnią, są jak w każdym rossmannie ze "średniej półki" dużo natomiast można zyskać zakładając sobie profil w aplikacji na telefonie. Ciekawe promocje, informacje o nadchodzących obnizkach cen oraz czasami rabaty do 70% jeśli ma się aplikację. Ale wracając do tego konkretnego sklepu, jako że znajduje się w takim miejscu nie jest on zatłoczony, co pozwala pracownikom na większe poświęcenie uwagi klientom. Przynajmniej ja się z tym spotkałam i takie są moje wnioski. Jeśli chodzi o asortyment rzeczywiście jest kilka produktów, których nie znajdzie się w Rossmannach dalej od osiedli. Jedyną szkoda, to że nie znajduje się w Pasażu Ruczaj, czyli takim mini centrum handlowym jakieś 5 minut drogi w jedną stronę aby dotrzeć do Rossmanna. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Drogeria Rossmann?

Drogeria Rossmann znajduje się przy Michała Bobrzyńskiego 33, Dębniki, 30-348 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Drogeria Rossmann?

Można skontaktować się z Drogeria Rossmann pod numerem +48 426 139 700

Jak można dotrzeć do Drogeria Rossmann?

Do Drogeria Rossmann można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements