Polecam odzież na wagę, gdzie za rozsądną cenę można znaleźć ładne ciuszki. Bardzo miła obsługa- młode dziewczyny.
Zdjęcia
Opinie
-
monika ★★★★☆
-
Jakub Bielu ★★★★★
Super wybór, fajne miejsce
-
Kitsu ★★★★☆
Troszkę drogo ale jakość ubrań bardzo dobra. Obsługa bardzo miła tylko ceny troszkę drogie jak na lump
-
Magda Chmielarczyk ★★★★☆
Wybór szeroki!!! Natomiast cztery gwiazdki za zbyt wygórowane ceny na wycenie i mam wrażenie że nie do końca te rzecz są sprawdzane. Bo z zewnątrz ładne ale w środku bywają dziury . Ale z drugiej strony nie co narzekać trzeba patrzyć co się kupuje .☺️
-
Magdalena K ★★★☆☆
Spora hala, czuc kurz w powietrzu. Asortymentu niby dużo, ale po przejrzeniu okazuje się że nie ma nic ciekawego. Plus za podzielenie na strefy wycenionwj i na wagę. Niestety w tej drugiej trafiają się rzeczy z dziurami, rozpruciami etc, nie nadające się do naprawy. Choć czasami ciekawsze niż w pierwszej. Ceny z wyceny momentami zaporowe. Osobiście trafiłam na bardzo sympatyczną, młodą Panią z obsługi. Co uratowało trochę ocenę.
-
Leta ★★☆☆☆
Sklep na "pierwszy rzut oka" bardzo duży jednak towar taki sobie. Bez znaczenia czy to dzień dostawy czy inny dzień. A jak już jest coś bez plam,dziur i z tej epoki to cena w zupełności nie pasuje do "taniej używanej odzieży". Pani kierowniczka bardzo miła . Natomiast niektóre ekspedientki chyba zapomniały ,że w sklepie z odzieża maja poprostu kontakt z odzieża ;) Narzekania na duże ,ciężkie dostawy niosą się chyba aż pod sam Wawel ;)
-
Jagoda Kasińska ★★★★☆
Wycena + waga. Duży sklep każdy znajdzie coś dla siebie.
-
Serhii Dubnytskyi ★★★★★
Dużo fajnych rzeczy, ale trzeba szukać bosklep jest ogromny. Polecam wszystkim, którzy chcą wyglądać nieprzeciętnie i kolorowo.
-
Anna D ★★☆☆☆
Kiedyś lubiłam robic tutaj zakupy bo zawsze dało znaleźć się jakaś perełkę na wadze. Od jakiegoś czasu na tym dziale są same szmaty nie nadające się do niczego. Dziurawe podarte poplamione, suwaki nie dzialaja i w dodatku cena za wysoka. Tego nikt nie kupi. Taki towar od razu powinien isc na recykling lub wyprzedaz po 1 zl. Te ciuchy z wagi nie są warte swojej ceny. Nie modne i tak upchane na wieszakach że nie da sie swobodnie ogladac. Na wycenie ciut lepsze ciuchy ale ceny odstraszają kiedyś sukienki po 20- 30 zl a teraz 30- 50. Plus za mila obsługę, duza powierzchnie i częste promocje
-
Katarzyna Wysocka (Hortulani) ★★★★☆
Dużo miejsca, dużo towaru. Głównie marki robione na rynek brytyjski, oraz w „brytyjskich” kolorach: czarny, szary, błękit, fiolet. Raczej duże rozmiary. Dużo T-shirtów, jeansów, spory wybór sukien wieczorowych i ślubnych. Wycenione rzeczy dość drogie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres BIGA?
BIGA znajduje się przy Do Wilgi 10, Łagiewniki-Borek Fałęcki, 30-383 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do BIGA?
Można skontaktować się z BIGA pod numerem +48 122 601 065
Jak można dotrzeć do BIGA?
Do BIGA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku