Opinie

  1. Ilona Wiecheć ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego miejsca . Obsługa okropna , nie znająca się na towarze który sprzedaje . Kłamią prosto w oczy co do ceny . Kobieta która siedzi za komputerem - jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką bezczelnością kłamstwa co do tego co widziałam na ich stronie internetowej . Jak to powiedziała „ my nawet nie mieliśmy czasu żeby tam coś zmieniać” „ na pewno nie było takiej ceny „ no szkoda że nie zrobiłam screena . Nie polecam

  2. Jakub Tyszkiewicz ★☆☆☆☆

    Radzę omijać szerokim łukiem. Obsługa okropna, arogancka, wyzwa i kłamie. Wysyłka po 18 dniach ROBOCZYCH. Status zamówienia wysłane, dzwonie spytać o numer przesyłki bo nie otrzymałem, stwierdzają że mają tak dużo wysyłek że kurierzy nie wyrabiają się z zabraniem paczek i trzeba będzie poczekać kilka dni. Dzwonie po kolejnym tygodniu pytam o zamówienie a pani informuje że kolor wózka z zamówienia jest niedostępny. Po ponad MIESIĄCU od zamówienia informują że kolor jest niedostępny pomimo statusu że wysłany. Kłamią że nic nie mówili że wysłka opóźniona przez kurierów. Sprzedają towar którego nie mają na stanie, propozycja rozwiązania "czas oczekiwania na wybrany kolor to marzec i na ten termin możemy wysłać". Pomimo że podczas zamówienia wysyłka miała być zrealizowane w 14 dni. NIE POLECAM. Z wymarzonego wózka i fotelika najedliśmy się tylko nerwów bo teraz już nigdzie nie można złożyć zamówienia na wybrany kolor.

  3. Wiktoria Zając ★☆☆☆☆

    Fałszywość! Zamówienie złożone, cisza ze strony sklepu. Brak bazy do fotelika. Sklep odmawia potwierdzenia, faktury, za opłaconą bazę, której nie będzie w moim zamówieniu. Pani nie zgadza się na żadną formę porozumienia, abym miała pewność że baza zostanie dosłana w późniejszym czasie. Pani sama proponuje, abym zrezygnowała z zamówienia! Nie znają swoich cen w sklepie ani stronie. Wmawiają że cena bazy będzie droższa za miesiąc lub wcale nie wiedzą ile będzie kosztować. Panie są niemiłe, nieuprzejme, wręcz roszczeniowe. Nie polecam.

  1. Karolina Modzelewska ★☆☆☆☆

    Nie polecam, produkt (nawilżacz powietrza) przy pierwszym użyciu okazał się uszkodzony, sklep odsyła z reklamacją do dystrybutora, produkt wraca do mnie po upomnieniu sklepu, że minął termin rozpatrzenia reklamacji, bez jakiejkolwiek informacji, co zostało z nim zrobione. Bardzo nieprzyjemna korespondencja z panem Sebastianem, pan na podstawie opisu sytuacji sugeruje, że owszem, mogę reklamować bezpośrednio w sklepie, ale jego zdaniem jest to uszkodzenie mechaniczne, choć jak sam wskazuje, nie ma kompetencji aby to ocenić :) (Tu cytat: Możemy reklamację załatwić między nami a Panią. Jednak, nie posiadamy ani wiedzy, ani uprawnień do sprawdzenia produktu. Jeśli tak Pani sobie życzy to w mojej ocenie jest to uszkodzenie mechaniczne. Reklamacja jest wtedy odrzucona.). Żałuję zakupu w tym sklepie, pieniądze w błoto i niepotrzebne nerwy.

  2. Paulina Wierzchowska ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Obsługa jest niepoważna. Dostałam uszkodzony produkt, teraz mam ogromny problem aby sklep wymienił okulary pomimo kontaktu i chęci zakupu nowych bądź wymiany. Pani która odpowiada na @ umawia się na coś i tego nie robi. Szkoda Waszego czasu i nerwów na ten sklep.

  3. Paulina Szczurek ★☆☆☆☆

    Plecak niezgodny z ustaleniami ze sprzedawcą, mimo próśb i doprecyzowanie, aby nie doszło do pomyłki. Jednak chęć sprzedaży jest większa niż zadowolenie klienta.

  1. Piotr Kotwasiński ★☆☆☆☆

    Zakupiłem dwa foteliki dziecięce. Zależało mi na szybkim czasie dostawy, więc wybrałem akurat ten sklep (24h, 1 dzień roboczy wysylka, płatność blik). Dzień po zakupie zmiana statusu na wysłane. 5 dni po zmianie statusu przesyłki nie ma, ma listu przewozowego nic. Kontakt ze sklepem-informacja że będzie wysyłka dzisiaj lub jutro. Kontakt kolejnego dnia, informacja że wysyłka będzie dzisiaj lub po weekendzie. Na zwrot pieniędzy każą sobie czekać kolejnych 4-5 dni roboczych. Okłamują na stronie jak i w mailach.

  2. Anna Nocuń ★☆☆☆☆

    Nie polecam ze względu na politykę cenową sklepu. Upatrzyłam prezent dla córki na Mikołaja, był dzień przed rozpoczęciem promocji z okazji black week, cena wynosiła 164,90 zł. Poczekałam ponieważ następnego dnia miało być 10% na cały asortyment. 23 listopada, czyli w dzień rozpoczęcia black week cena tej samej zabawki już została zmieniona na 189 zł. Wychodzi na to że nawet po uwzględnieniu zniżki jest drożej. Żenujące... A usuwanie negatywnych komentarzy na facebooku też świadczy z jaką firmą mamy do czynienia. Nawet nie potrafili odnieść się do zarzutów. W sumie nie dziwię się, bo jak tu się odnieść skoro oszukuje się perfidnie potencjalnych klientów. Przynajmniej tu nie mogą usunąć mojego komentarza. Każdemu odradzam zakupy w tym sklepie, nie toleruje takiego zachowania i robienia z ludzi idiotów.

  3. Diana Sośnicka ★☆☆☆☆

    Bardzo lubiłam ten sklep ale od pewnego momentu porażka. Pani opryskliwa i niemiła. Nie udzieliła mi żadnej informacji na temat wózków. Gdy zapytałam co by poleciła z ich asortymentu usłyszałam odpowiesz "... Że każdy wózek jest dobry i jak sobie poczytam różne opinie na internecie to wtedy żebym kupiła u nich przez stronę..." pomyślałam że może ma zły dzień bo wcześniej Panowie pracujący tam mega pomocni. Drugi raz dzwoniłam o konkretny model łóżeczka turystycznego. Chciałam wiedzieć czy jest dostępne od ręki i czy mogę je odebrać danego dnia. Dowiedziałam się że Pani nie ma czasu mi tego sprawdzić i żebym kupiła przez ich stronę. Za godzinę kupiłam je od ręki w Entliczku. Rozmawiałam z innymi mamami które mi ten sklep wręcz polecały i widzę że każdy ma ostatnio podobne zdanie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ForKids sklep dziecięcy?

ForKids sklep dziecięcy znajduje się przy Torfowa 2, Dębniki, 30-384 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ForKids sklep dziecięcy?

Można skontaktować się z ForKids sklep dziecięcy pod numerem +48 509 779 757

Jak można dotrzeć do ForKids sklep dziecięcy?

Do ForKids sklep dziecięcy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements