Przegląd katalogu
- 178 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 178 wyników
Przeglądaj teatr w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 178 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 34,442 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera teatr z miast takich jak Wrocław, Oleśnica, Oborniki Śląskie, Brzeg Dolny, Oława i innych.
“Świetny zespół we wspaniałym teatrze. Szczególnie polecam: Balladynę, Mocka, Macbetha (jedno z najlepszych odniesień do teatru elżbietańskiego we współczesności!), Priscillę królową pustyni i Wyzwolenie: Królowe - wszystkie te przedstawienia są genialne. Niekoniecznie polecam Romea i Julię - skrzyżowanie składu nagrobków z czymś co aspiruje ale nie wiadomo do czego. To była strata czasu - może kwestia reżysera. Sam teatr - po prostu doskonały.”
“Pieknie położony zabytkowy obiekt - sala widowiskowa urokliwa. Polecam koncerty fortepianowe :)”
“Teatr im. Andreasa Gryphiusa w Głogowie to odnowiony obiekt, który łączy tradycję z nowoczesnością. Został odbudowany w latach 2017–2019 i obecnie pełni funkcję kulturalnego centrum miasta. W teatrze odbywają się różnorodne wydarzenia artystyczne, w tym spektakle teatralne i stand-upy. Wnętrze jest nowoczesne, a scena dobrze wyposażona. To miejsce, które warto odwiedzić, aby poczuć klimat lokalnej kultury.”
“Super obiekt, piękna sala teatralna. Uczestniczyłam w spektaklu z wnuczkami. Ciekawa inscenizacja.”
“Jeden z najlepszych teatrów w Polsce, zawsze warto tam przyjechać”
“Magiczne miejsce. Ten teatr jest pełen historii i ma wiele do opowiedzenia sam budynek jak i jego aktorzy”
“Jak zawsze udana rozrywka w zupełnie innej odsłonie niż standardowy teatr. Polecam bardzo.”
“Klasa obiektu sama w sobie super wysoka. Bardzo podziwiam ludzi tam pracujących za zaangażowanie.”
“Jestem pod dużym wrażeniem kameralnego klimatu samego miejsca, przemiłych osób je tworzących, ale przede wszystkim repertuaru. Bez zbędnego przepychu, minimalistycznie, ale w punkt. Świetna gra światła, dobór muzyki, inscenizacja i niebanalny, oryginalny scenariusz. Zdecydowanie polecam "Kosmetykę wroga".”
“Pani Kasia z 'Teatru Małego' świetnie prowadzi zajęcia teatralne dla dzieci. Robi to w sposób inspirujący, zachęcający do uczestnictwa. Na koniec sezonu zajęć mieliśmy okazję obejrzeć ciekawe, kolorowe, oryginalne przedstawienie angażujące wszystkie dzieci. Wprowadzone elementy teatru cieni, ładne, pomysłowe, kolorowe stroje i fragmenty scenografii. Teatr niby mały ale wcale nie taki mały :) Córka zachwycona, serdecznie polecamy !”
“Nadal super miejsce, świetne warsztaty dla osób niepełnosprawnych, UWIELLLLLLLLLBIAAAAAMMMM❤️❤️❤️❤️❤️ Super miejsce, fajne przedstawienia.”
“Świetna obsługa, fajni ludzie. Oprawa naszych występów była fenomenalna. Artia Akademia Artystyczna.”
“Wspaniałe miejsce dla dziecka, przedstawienie Akuku to strzał w dziesiątkę. Życzę wszystkiego dobrego dla Teatru Małego Widza we Wrocławiu.”
“Teatr klimatyczny z dobrą akustyką Stand-up wyszedł przednio dawno się tak nie uśmialem .brawa dla Rutka”
“Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze wzniesiony w latach 1903-1904 wg projektu architekta Alfreda Daehmela. Utrzymany w stylu secesyjnym z elementami neobaroku. W latach 1904–1913 działał w nim Dom Sztuki i Stowarzyszeń, następnie od 1913 roku Teatr Miejski. Po II wojnie światowej w budynku mieścił się Teatr Dolnośląski. W latach 2017–2019 roku przeszedł gruntowną przebudowa. Zmodernizowano akustykę i układ widowni. Teatr po całkowi-tym remoncie wygląda imponująco. Komfortowa widownia z bardzo dobrą akustyką i nagłośnie-niem. Miejsca wygodne, dobra widoczność na widowni, cały wystrój odpowiada przeznaczeniu. Piękny teatr w starym stylu mający swój klimat. Gorąco Polecam zróżnicowany repertuar z naszy-mi Jeleniogórskimi aktorami. Wspaniałe aktorstwo, dobra atmosfera. Rewelacyjna "Kolacji na czte-ry ręce" z przekonującą grą aktorów, „Seks dla opornych” – fantastyczna zabawa i głęboka reflek-sja.”
“Dzisiaj byłem na spektaklu pt. Zbrodnia i kara. Nie była to czysta pantomima ale i tak warto. Jestem pod Wielkim wrażeniem. Tutaj DZIĘKUJĘ całemu zespołowi za pomysł. A aktorom za sposób w jaki wyrazili ideę zawartą w spektaklu. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ. Dla mnie było to przeżycie i doświadczenie jakiego nie doznałem od wielu lat. Życzę zespołowi wielu takich przedstawień.”
“Przyjdź tutaj jeśli chcesz doświadczyć czegoś nowego. Spektakle w tym miejscu to Sztuka przez duże "S".”
“Uwielbiam tę salę, ma niesamowity czar, niepospolitą akustykę, pluszową i miękką. Jakiś taki wyjątkowo teatralny klimat. Bywam tu od lat i to na samych dobrych wydarzeniach. Mam wrażenie, że ktoś bardzo rozsądnie dobiera występujących tu artystów. Czy to imprezy kabaretowe, teatralne, czy muzyczne - zawsze mam do czynienia z najwyższą "jakoscią". Bardzo to miejsce lubię.”
“Super miejsce dla spędzania czasu z dzieckiem na ciekawych przedstawieniach. Spektakle trwają średnio 50 minut. Dzieci pozytywnie reagują na przedstawienia. Obok sali toaleta i możliwość posadzenia dziecka na podeściku który znajduje się przy wejściu.”
“Byliśmy tutaj w dniu 11 Listopada podczas święta Niepodległości. Było wtedy organizowane darmowe rodzinne zwiedzanie zaplecze teatru, które trwało około godziny. Podczas tego wydarzenia zostaliśmy oprowadzeni po całym teatrze i dowiedzieliśmy się bardzo wielu ciekawostek o tym miejscu. Wchodziliśmy tam, gdzie zwykle goście teatru nie zaglądają. Opowieść pani przewodniczki była bardzo ciekawa. Bardzo nam się podobało.”
“Obsługa miła ,uprzejma.Choć w samej sali teatralnej panował zaduch. Pomimo wszystko ,przyjemne doznania ze spektaklu jak i samego miejsca.”
“Teatr znajduje się w budynku Teatru Lalek. Wnętrze czeka na odświeżenie, podobnie sama widownia. Za to spektakl na którym byliśmy trzeba koniecznie zobaczyć! "Przekręt wSPAniały" bawi do łez i przepona mocno pracuje! Teatralna kawiarnia serwuje kawę i dobre wino. Polecam!”
“Magiczna scena, fantastyczna atmosfera i profesjonalny zespół Centrum Aktywności Lokalnej że Sceną na Bruku.”
“Tylko pozazdrościć teatru w tak małym miasteczku xD...”
“Znakomite miejsce, znakomici aktorzy, znakomity klimat, znakomita rozrywka. Polecam”
“Teatr na scenie kameralnej, którą bardzo lubię za bliski kontakt aktora z widzem tym razem uraczył mnie recitalem Pana Mariusza Kiliana. Opowieść o życiu, miłości, przyjaźni, samotności wyśpiewana tworczoscią Grechuty w interpretacji artysty. Dobrze spędzony czas.”
“Bylismy z dzieckiem 6 lat z okazji Mikołaja. Suuuuuper wykonanie , przygotowanie i nastawienie na interkacje z dziećmi! \nowe miejsce na mapie Wrocławia - przynajmniej dla nas ! Polecamy !!!”
“Cudowne miejsce. Bardzo klimatyczne.”