Przegląd katalogu
- 216 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 67% Ze zdjęciami
Znaleziono 216 wyników
Przeglądaj teatr w województwie Małopolskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 216 wyników w województwie Małopolskim. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 59,781 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera teatr z miast takich jak Kraków, Wieliczka, Niepołomice, Oświęcim, Bochnia i innych.
“Teatr Rabcio ewoluuje. Odwiedzam go raz na rok od ponad dekady. Kiedyś jego przedstawienia rozśmieszały trzy latka, dziś w repertuarze jest Szekspir. Ja byłem na "Pieśń góry", przedstawienie wymagające, dojrzałe, poważne. Niby przed południem jak dla dzieci, więc zabrałem dzieci, a potem martwiłem się, że nic nie zrozumiały (trójka, 16, 12 i 7 lat). Niepotrzebnie, były olśnione ruchem, światłem, pieśnią, widowiskiem. Nie recenzuję tu spektaklu, tylko miejsce, które pozwala taki spektakl zrealizować. Polecam, każdy odbiera na swoim poziomie wrażliwości. A kij ma dwa końce.”
“Teatr Żelazny to znana marka. Udałam się tutaj w ramach letniej akcji teatralnej. Trochę z przekory chciałam też sprawdzić opinię o przeszkadzających karetkach. Pragnę uspokoić zatrwożonych. Auto można bezpiecznie zaparkować na teatralnym parkingu. Miejsca jest dużo. Wejście do teatru jest wprost z parkingu. Wjazd jest dobrze oznaczony. W trakcie spektaklu nie słyszałam żadnych hałasów z zewnątrz. Sztuka Jabłko - świetna. W trakcie przerwy można skorzystać z kawiarenki, ceny są normalne, oraz z toalety.”
“Tarnów nie słynie z teatrów a szkoda. Warto wybrać się tam na spektakl. Ładne miejsce, ciekawy repertuar, ładna sala. Blisko centrum więc przy okazji wizyty w teatrze warto się przespacerować do rynku”
“Wczorajsze przedstawienie połączone z kolacją zrobiło na nas bardzo dobre wrażenie. Kameralna atmosfera, bardzo miła obsługa, piękne tancerki i dobry głos śpiewaków. Wszystko z gustem. Polecam!”
“Niezwykła przygoda dla dzieci i doświadczone pedagożki. Polecamy serdecznie!”
“byliśmy na Mayday polecam, zaraz kupuję bilety na Mayday2, naprawdę warto”
“Widziałem Noc Walpurgii 1968 . Ciekawy spektakl i niesamowici aktorzy .”
“Doskonałe widowisko i piękna muzyka”
“Gorąco polecam. Rewelacyjne spektakle ;)”
“Dzięki za pokaz cyrkowy i możliwość picia podczas pokazu! Pozdrawiamy!”
“Widziałem Traktat o łuskaniu fasoli. Podobało mi się. Doceniam interakcje z publicznością, mimo że co do zasady ich nie lubię.”
“Zajęcia na bardzo wysokim poziomie, dostosowane do poziomu zaawansowania, profesjonalne podejście do tancerzy i cudowna atmosfera.”
“Sen o Podgórzu był i piękny i zabawny i wzruszający. Kameralna widownia i świetni aktorzy. KTO znałam z festiwali ulicznych a wizyta w teatrze absolutnie dorównywała magicznym spektaklom w plenerze ”
“Serdecznie polecam to miejsce. Byłam dzisiaj z dwoma nastolatkami na spektaklu Mglisty Billy. Bylo to przedstawienie teatru cieni, skierowane zarówno do młodej jak i starszej widowni. Rozbawiło, wzruszyło i dało do myślenia. Po spektaklu miałyśmy okazję zajrzeć za „kulisy” i poznać warsztat spektaklu.”
“Teatr im. Juliusza Słowackiego, najpiękniejszy budynek teatralny w Polsce, powstał pod koniec XIX wieku i stanowi jeden z najważniejszych ośrodków kultury w kraju. Ta renomowana scena, działająca nieprzerwanie od 1893 roku, należy do najcenniejszych zabytków architektury teatralnej w Europie. Wzniesiony w latach 1891-1893 na miejscu dawnego klasztoru i kościoła św. Ducha, gmach wywołał kontrowersje wśród krakowskich historyków, konserwatorów i artystów, m.in. Jana Matejki, który w proteście przeciwko rozbiórce zabytków zrezygnował z tytułu honorowego obywatela Krakowa. Projekt Jana Zawiejskiego stanowił największą inwestycję budowlaną XIX-wiecznego Krakowa i jako pierwszy obiekt w mieście został wyposażony w oświetlenie elektryczne. Obiekt reprezentuje styl eklektyczny, z dominującymi elementami neorenesansu i neobaroku. W 1901 roku odbyła się tu premiera narodowego dramatu Stanisława Wyspiańskiego „Wesele”. Pierwotnie Teatr Miejski miał nosić imię Aleksandra hrabiego Fredry, o czym świadczy popiersie przed głównym wejściem. Ostatecznie, w 1909 roku, w setną rocznicę urodzin poety, nadano mu imię Juliusza Słowackiego. 14 listopada 1896 roku miał miejsce pierwszy w Polsce pokaz kinematografu braci Lumière, obejmujący dwanaście filmów. Projekcje, odbywające się przed spektaklami, cieszyły się ogromną popularnością – w ciągu dwóch miesięcy obejrzało je co najmniej dziesięć tysięcy krakowian, czyli około ósma część ówczesnej populacji miasta. Obecnie Teatr im. Teatrem im. Juliusza Słowackiego są Dużą Scenà, Scena Miniatura (funkcjonująca od 1976 roku w budynku dawnej elektrowni teatralnej), Małopolski Ogród Sztuki, Dom Rzemiosł Teatralnych oraz Krakowski Salon Poezji aktorki Anny Dymnej.”
“Sen o Podgórzu był i piękny i zabawny i wzruszający. Kameralna widownia i świetni aktorzy. KTO znałam z festiwali ulicznych a wizyta w teatrze absolutnie dorównywała magicznym spektaklom w plenerze ”
“Klimatyczny teatr, z dobrymi aktorami. Po każdej sztuce wychodzę z wrażeniami, które na długo pozostają we mnie.”
“Super polecam świetni aktorzy fajne sztuki”
“To teatr w którym rytm porwie do kolejnej wizyty na spektakl. Jesteś w okolicy śmiało kupuj bilet ;)”
“Bylam po raz pierwszy. Spektakl 'Wszystko o kobietach'. Świetne przedstawienie. Siedziałam na dostawce i miałam genialny widok na scenę. Polecam;) Sala kameralna i bardzo klimatyczna. Niesamowite miejsce w sercu Krakowa”
“Teatr Stu to prawdziwa perła Krakowa! Niezwykła atmosfera tego miejsca przenosi widza w zupełnie inny wymiar — kameralność i autentyczność spektakli tworzą niepowtarzalny klimat, który zostaje na długo w pamięci. To nie tylko teatr, to przestrzeń pełna pasji, kreatywności i energii, którą czuć już od pierwszego kroku do środka. Idealne miejsce dla każdego, kto szuka prawdziwej, bliskiej sztuki. Polecam z całego serca!”
“Czechow w znakomitym wydaniu, polecam.Kunszt aktorski na wysokim poziomie.Świetne spędzenie czasu. Praska 52 oby takich miejsc więcej.Miłe przyjęcie przez Pana i sympatyczną dziewczynę z obsługi teatru.Samo wejście już czyni miejsce magicznym.”
“Bardzo przyjazny dzieciom spektakl, miejsce wprawdzie nietypowe, ale ciekawe, kameralne. Trochę trudno dotrzeć, ale warto.”
“Super spektakl, bez nagości, bez nie potrzebnego zupełnie epatowania kontrowersją, po prostu świetni aktorzy i świetny spektakl. Przestrzeń tam może i jest niewielka, ale po tym chłamie serwowanym czasami w najpopularniejszych Krakowskich teatrach, to ten spektakl tutaj, to prawdziwe arcydzieło.”
“Czapki z głów i nisko w pasie... to była artystyczna uczta na najwyższym poziomie! Niesamowity kunszt aktorski, niesamowity pomysł, scenariusz, oprawa, muzyka, światło... nie mam słów by opisać to, w czym brałem udział! To było FENOMENALNE i BOSKIE! Tak - to była KORA.BOSKA! Cudowne przedstawienie z taką energią, że aż iskrzy. Pani Katarzyno, Panie(nowie) Matki Boskie - jesteście cudowni! No wow! Ukradliście tym moje serce i na pewno tam wrócę - na Kore ponownie ale cały repertuar brzmi doskonale. Koniecznie wrócę też po plakat - mam nadzieję że uda się z Waszymi autografami. Matko Boska jakie to było piękne! Dziękuję za tą cudowną podróż. Serdeczności!”
“Teatr Kultureska to niezwykłe spektakle o pięknej, eko-tematycznej fabule! Zachwycają muzyką, wspaniałymi strojami i efektami specjalnymi, które robią ogromne WOW. Aktorzy tworzą prawdziwą magię - nie tylko dla dzieci ale i dorosłych. Gorąco polecamy!”
“Przedostatnie przedstawienie w starym roku. Duzo dobrego humoru. Fantastyczni aktorzy. Poczęstunek i lampka szampana.”
“Wspaniałe klimatyczne miejsce, uroku dodaje jego kameralność oraz położenie. Miałam okazję podczas ferii uczestniczyć z moim chłopakiem w spektaklu pt. "Znaczył Kapitan". Genialni aktorzy i aktorki, ale na szczególne uznanie zasługuje również oprawa sceniczna, ponieważ gra światłami oraz towarzysząca muzyka idealnie podkreślały nastrój poszczególnych scen, nadając całości wyjątkowy klimat. Byłam pod ogromnym wrażeniem i mogę przyznać, że to dla mnie najlepszy teatr w jakim dotychczas byłam, a byłam już w wielu :). Przy następnej wizycie w Krakowie, z pewnością tam wrócę. Pozdrawiam.”