Przegląd katalogu
- 54 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 54 wyników
Przeglądaj restaurant w Bielany Wrocławskiu, Dolnośląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 54 wyników w Bielany Wrocławskiu, Dolnośląskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 43,927 opinii i ocen.
“Smacznie, dużo i ciekawie. Polecam.”
“Świeże i pyszne. Bardzo dużo ryby jak na taką cenę :) czekałem 5 min na zamówienie”
“Rewelacyjne bistro, potrawy dostępne od ręki, częściowa samoobsługa. Zawsze tu wpadam, gdy jestem w okolicy i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Potrawy jak na bistro wyszukane, każdy znajdzie coś dla siebie. Chłodnik obłędny ;) Ceny niskie. Polecam :)”
“Moja wizyta w restauracji McDonald’s przebiegła bardzo pozytywnie. Lokal cieszył się dużym zainteresowaniem klientów, jednak mimo sporego ruchu bez problemu znalazło się wolne miejsce. Obsługa była uprzejma, profesjonalna i sprawnie realizowała zamówienia, dzięki czemu nie było potrzeby długiego oczekiwania. Całość oceniam bardzo dobrze. Restauracja jest czysta, ale można wspomnieć o brudnym kiblu, trzeba być zrozumiałym ponieważ bardzo dużo ludzi odwiedza. Atmosfera sprzyja komfortowemu spożyciu posiłku.”
“Świetne jedzenie,świetne napoje,świetny ustrój,świetne wszystko.”
“Jedzenie pyszne, na zdjeciu bulgogi deopbap - wolowina z ryzem i warzywami, oraz chicken deopbap - to samo z kurczakiem i do obu porcaja z zupy miso na zimno, cena za szt: 45pln(11.11.2017). Przystawki nie w naszym guscie ale dania pyszne. Sushi nie zamowilismy z uwagi na zbyt wysokie ceny :( Wystroj lokalu zdecydowanie wymaga odswiezenia. Na wynos zamowilismy Kampugi - kurczak w sosie delikatnie ostrym słodko-kwaśnym 40pln tez pyszny.”
“Dobra kuchnia, pozytywnie zaskakuje smakami. Ser kozi w sałatce to majstersztyk. Strudel makowy - poprostu trzeba spróbować by docenić. Świetna kawa, miłośnicy kawy znajdują tutaj ukojenie. Miła obsługa. Siedzieliśmy sali z widokiem na ogród. Poprostu było wspaniale. Kolejna wizyta i nadal super. Zapraszam gości , zabieram znajomych i oni wracają do PIU.”
“Wyszukałem na gm i wstąpiłem na śniadanko - i nie pożałowałem. Zamówiłem "śniadanie angielskie". Ładnie podane, wszystko świeże. Porcja w sam raz - trzy jajka sadzone, chleb, tosty, warzywa i pyszny sosik pomidorowy z czerwoną fasolką. Do tego dobra kawa z ekspresu. Wszystko w sam raz. W restauracji czysto i przestrzennie. Polecam”
“Byłam w barze w sobotę przy ogromnym ruchu i muszę szczególnie pochwalić Panią blondynkę z Ukrainy, która obsługiwała wszystkich gości praktycznie sama. Z uśmiechem przyjmowała zamówienia, biegała po dania i brakujące sztućce, a przy tym była niesamowicie obrotna i życzliwa. Widać, że bardzo się stara, żeby każdy klient był zadowolony. Ogromny szacunek za profesjonalizm i pozytywne podejście mimo tylu obowiązków naraz!”
“Dawno nie jadłem tak dobrej pizzy. Przy kolejnej wizycie we Wrocławiu wezmę dwie lub trzy.”
“To dom, więc jest przytulnie, Orzeźwiające śniadanie z pysznym ryżem W pobliżu znajduje się restauracja, więc można było zjeść specjalną kolację. Miejsce z dobrymi wspomnieniami”
“Smaczne jedzenie, ciepłe, zupki dobre, zniżki pracownicze. Polecam takie polskie obiadki z dużym wyborem. Mniam!”
“Obsługa jest miła, produkty są dobre.Szczegolnie polecam kurczaki które dzięki postawieniu nowego pieca parowego, kurczaki nabierają nowego wspaniałego smaku. Możemy tutaj również napić się wspaniałej oronżady.”
“Najlepsza Żabka w całych Bielanach. Panie zawsze uśmiechnięte i pomocne, a do tego sasiedzka atmosfera.”
“Ostatnia deska ratunku w niedzielne wieczory, najdłużej czynna na Bielanach oaza. Poza tym Żabka jak Żabka, dość duża, jest okejka.”
“Bardzo miła obsługę. Mają tam taką panią chyba Asia, robi mega kanapki wszystko świeże od pieczywa po warzywa i mięso,mają mega burgery chedar- też robi pani Asia, te z burger Kinga,pasi- busa, maca czy KFC nawet się nie umywają ,polecam też bagietki- wszystkie”