Ser camembert- ujdzie , frytki wyschniete na wiór, brak sosu tatarskiego ( nie znoszę żurawiny ale kogo to?) Do tego trochę jakiejś sieki z puszki, zwane surówką. Jak umierasz z głodu to jedz.
Zdjęcia
Opinie
-
Cyprian Bachurski ★★☆☆☆
-
Greg ★☆☆☆☆
Danie dnia schabowy wygląda apetycznie. W praktyce może i wali knurem, ale przynajmniej ma przerosty, które rosną w gębie. Kilka ziemniaków niedogotowanych, ale za to zupełnie bez smaku lub chociaż soli. Kapusta dobra jeśli ktoś lubi smak rozgotowanej kapusty bez przypraw. Może to zupełny przypadek, nie mniej jednak zdecydowanie odradzam. Obsługa miła, lokal schludny.
-
Andrzej Wisłocki ★★★★☆
Bardzo prosty bar z kilkoma opcjami śniadaniowymi (w cenie od kilkunastu do 30 złotych) oraz kilkunastoma obiadowymi. Jedzenie jest bez rewelacji, ale po prostu smaczne i bez zarzutów. Jest kilka zup, kilka zestawów obiadowych, pierogi, gołąbki itp., kompoty i inne napoje. Ceny dosyć wysokie jak na tę jakość i wielkość porcji. Wszystko robione jest na bieżąco, więc potrawy są gorące i świeże, jednak nawet przy niewielkim obłożeniu na obiad przynajmniej 20 minut trzeba będzie poczekać, więc na jedzenie w biegu nie ma co liczyć. Lokal całkiem czysty, obsługa bez większych zarzutów.
-
Monika Szot ★★☆☆☆
Ogólnie smacznie ale jak jesteście głodni to polecam od razu zamówić sobie dwie porcje. To co jest serwowane wystarczy dla dziecka.
-
Sonia Walczak ★☆☆☆☆
Nie polecam. W pierogach grube ciasto, w środku zmielony ziemniak i trochę grudek białego sera. Bez smaku. Jedzenie tłuste i niesmaczne.
-
Adrian W ★★☆☆☆
Zamówiłem zestaw dnia + kompot. 2x mielony z ziemniakami, surówki i kompot. + że szybko Jednak smak pozostawia wiele do życzenia, cena również o wiele za duża.
-
Artur ★★★★★
Wyszukałem na gm i wstąpiłem na śniadanko - i nie pożałowałem. Zamówiłem "śniadanie angielskie". Ładnie podane, wszystko świeże. Porcja w sam raz - trzy jajka sadzone, chleb, tosty, warzywa i pyszny sosik pomidorowy z czerwoną fasolką. Do tego dobra kawa z ekspresu. Wszystko w sam raz. W restauracji czysto i przestrzennie. Polecam
-
Joanna Sz ★★★★★
Bardzo fajny bar na szybkie śniadanie czy obiad. Jedzenie świeże, w dobrych cenach i dużych ilościach. Dużo ludzi jadą tutaj śniadania i obiady. Na jedzenie trzeba czekać od kilku do kilkunastu minut. Do zestawów dodane napoje jak kawa, herbata czy sok. Dostępne są również lody naturalne. Bardzo miła obsługa. Polecam serdecznie jako bar na szybkie jedzenie w trakcie lub po zakupach lub pracy
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Barbik?
Barbik znajduje się przy Czekoladowa 3, 55-040 Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Barbik?
Do Barbik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku