Opinie

  1. Peeta Montrose ★★★★★

    Duże porcje, smacznie, bardzo miła obsługa, do frytek od razu sos dają jaki chcesz, nie trzeba dodatkowych opłat. Szybko też kolejka zeszła, a pokrojone sałaty i warzywa wystawione na ladzie aż zachęcają do zjedzenia tutaj

  2. Riczi Ricz ★★★★★

    Dawno nie jadłem tak dobrej pizzy. Przy kolejnej wizycie we Wrocławiu wezmę dwie lub trzy.

  3. Karol Habratowski ★★☆☆☆

    30 zł za tortille to skok na kasę w biały dzień. Na dodatek jest tylko jeden rozmiar i jest to typowo mała tortilla. Wzięliśmy z kurczakiem bo kulson wołowy nie wyglądał zachęcająco. Plus za świeże warzywa, miłą obsługę i dobrze wyglądającego kurczaka chociaż jak za tę cenę to nic szczególnego. Sosy ledwo wyczuwalne. Niestety zawiodłem się. Lokal ma duży potencjał ale nie jest on dobrze wykorzystywany.

  1. Jakub Gawlik ★★★★☆

    Kebab dobry, chociaż ostatnimi czasy ceny zaczynają być przytłaczające. Tortilla (24zł) całkiem mała, ciasto średnie, mięso świetne tak samo jak i warzywa bardzo dobre. Zestaw na talerzu (mały, 27zł) ma dużo mięsa, dobre frytki oraz też dobre warzywa (na zdjęciu wersja okrojona zestawu z powodów osobistych). Kebab w bułce (25zł) najlepszy ze wszystkich dostępnych rzeczy, mięso i warzywa tak samo jak tortilla, ale bułka bardzo dobra, twarda i chrupka. Co do sosów nie są wybitnie dobre, ale są ok. Obsługa bardzo miła, mało miejsc we Wrocławiu i okolicach ma tak miłą obsługę. Wystrój pasujący do galerii, ale też nie odbiera atmosfery typowej budki kebabowej, nawet jest piec z inspiracją wyglądu "tureckiego"/azjatyckiego.

  2. Mateusz Zawada ★★☆☆☆

    Cena zbyt wysoka jak na tego typu posilek. Doner płytki w smaku, duża porcja jednak jak mała w innych lokalach. Frytki jak wszędzie mrożone. Obsługa w porządku. Dobra lokalizacja

  3. Adrian Adi ★☆☆☆☆

    Jedzenie przyjechało kompletnie zimne mimo bliskiej odległości! Do tego sos czosnkowy wylany w środku w opakowaniu na mięso i frytki. Kto robi takie rzeczy? Żal dać pojemniczka z sosem osobno ? Do tego zestaw duży za 27 zł wygląda mizernie porcja pasująca do małego zestawu.... Nie polecam

  1. Tomasz Kowalski ★★★☆☆

    Grudzien 2021. Bardzo życzliwa, uśmiechnięta obsługa, szczególnie "kucharze". Zdecydowalismy sie na dwa duze zestawy chicken doner. 25 zl / porcja. Moim zdaniem jedzonko średniej klasy. W innych punktach Wrocławia za 22 zł jadłem smaczniejsze dania. Jednakze polecam, aby kazdy przekonał się na własnym języku!

  2. MOWIE JAK JEST ★★★☆☆

    W smaku jest nawet smaczne (kurczak). Niestety po ostatniej podwyżce pide chicken (kebab w bolce) za 19 zł to jakaś pomyłka. Proponuje od razu 25 zł albo najlepiej 30 zł. Podsumowując jakość 3,5 na 5. Cena / jakość 2 na 5.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Elif Kebab & Pizza?

Elif Kebab & Pizza znajduje się przy Francuska 6, 55-040 Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Elif Kebab & Pizza?

Można skontaktować się z Elif Kebab & Pizza pod numerem +48 576 215 339

Jak można dotrzeć do Elif Kebab & Pizza?

Do Elif Kebab & Pizza można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements