Przegląd katalogu
- 4,421 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 4421 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 4,421 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 3,217,806 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja z miast takich jak Wrocław, Oława, Oleśnica, Bielany Wrocławskie, Świdnica i innych.
“Aktualnie chyba najlepszy beach bar, jest klimat jest cień, jest coś dla dzieci, są fajne sofy w namiotach rewelacja, ceny jak wszędzie w takich miejscach a pizza była smaczna :) widok przepływających łodzi też robi swoje”
“Trochę trzeba długo czekać ale dla tego smaku warto wątróbka super, ogórek też zrobił robotę, szczerze polecam stosunek ilości do ceny dobry ale chce się więcej.”
“Biokoala to sklep do którego warto wracać po zakupy. Mają bardzo duży asortyment, obsługa e-mail'owa i telefoniczna profesjonalna. Zakupione towary zgodne z opisem/składem. Dziękuję za gazetkę branżową ;-)”
“Pizza pyszna, zamawiałam już kilka razy i byłam zawsze zadowolona :) Mały minus - Brak oliwy czosnkowej w zamówieniu, ale każdemu może się zdarzyć.”
“Bardzo dobra pizza. Ciekawe kompozycje i wysokiej jakości składniki. Miła obsługa. Ceny trochę za wysokie.”
“Odwiedziłem to kino na Zlocie Fanów Serialu Policjantki i Policjanci w przedostatni dzień sierpnia, bardzo porządne kino, nowoczesne, sala kinowa w której byłem, była ogromna, nawet w Bielsku-Białej nie ma takiej gigantycznej sali, wydarzenie na bardzo wysokim poziomie, za rok wrócę znowu.”
“Polecam serdecznie! Pyszne ciasta, świetna kawa, rewelacyjne bajgle i fenomenalna obsługa :)”
“Byłam z rodziną i bardzo nam się podobało, miejsce w środku małe ale bardzo przytulne. Obsługa też bardzo miła i pomaga z dokonaniem wyboru. Polecam cherbatę z ciastkiem zjadłam i bardzo smakowało wszystko. Z chęcią wpadnę jeszcze kiedyś bo moim zdaniem warto”
“Bardzo smaczne i duży wybór śniadań! Słone i słodkie. Polecam!!”
“Legendarna obsługa pani Hani ! :) czułem się jak w domu a polecony sernik baskijski coś niesamowitego - prawdziwa uczta dla każdego”
“W poszukiwaniu dobrej fit-kawiarni trafiliśmy do Sorrir i muszę przyznać, że to najlepsze tego typu miejsce we Wrocławiu, przede wszystkim ze względu na świetne ciasta i kawę. Ciasta pyszne, nie przesłodzone. Tarta cytrynowa dobra, ale nie rzuca na kolana. Tarta truskawkowa i „melba" super, frappe absolutny top, latte podawane w szklankach (wbrew pozorom w wielu lokalach to nie takie oczywiste). Obsługa profesjonalna, miła i przystępna. Lokalizacja rewelacja, ogródek niby przy ulicy, ale obok jest deptak, więc ruch nie jest zbyt duży, można spokojnie rozmawiać. Ceny standardowe jak na Wrocław.”
“Klimatyczny pub z dobrą muzyką z głośników i od czasu do czasu dobrą muzyką tradycyjną na żywo do tańca!”
“Fajna miejscówka do posiedzenia i pogrania w planszówke. Można też pograć w tekkena i wypić piwko. Imo git”
“Nie zgadzam się z poprzednimi negatywnymi opiniami. Robię zakupy w tym sklepie codziennie od początku bieżącego roku i nie zdarzyło mi się zawieść. Zawsze świeże i dobre produkty. Miła obsługa, ponieważ kasjerzy na sklepie wykazują duże zainteresowanie klientem i jego potrzebami związanymi z wizytą w sklepie. Rzadko kiedy zdarza się oczekiwać w kolejce na obsługę, ponieważ poza tradycyjną kasą jest ta samoobsługowa dla klientów płacących bezgotówkowo. Nie ma się do czego przyczepić . Życzę dalszych sukcesów”
“Polecam wszytkim te miejsce, fani czterech kółek na pewno się tu odnajdą. Gokarty przeznaczone są również dla najmłodszych od 3 lat w górę”
“Człowiek czuje sie jak we Włoszech!! Przekroczysz próg i jestes!! Zupełnie inaczej, przywitanie, usmiech i rewelacyjne jedzenie!! Polecam każdemu kogo znudziła ciągła komercja i byle szybciej ... Pięć gwaliazdek to za mało!!!”
“Jak zwykle nie ma się do czego przyczepić. Zawsze doceniamy chęć Kucharzy do tworzenia produktu jak najwyższej jakości. Pizza z "Rucoli" to gwarancja dobrego posiłku i doskonałych wrażeń smakowych. Zostawia w tyle renomowane, wrocławskie pizzerie... Tak trzymać! Opinie piszę raz na jakiś czas, bowiem wrażenia z konsumpcji są niezmienne od lat pomimo zawsze różnych produktów składających się na finalny wypiek. Więksi mogliby się uczyć od Was solidności. Powodzenia!”
“FAM. trzyma poziom już od wielu lat. Pizza była, jest i pewnie będzie świetna. Miła i profesjonalna obsługa. Trochę głośno i ciasno, ale do integracji wiele nie trzeba.”
“Bardzo dobre miejsce na mapie poznania. Byłem tam już drugi raz i w dalszym ciągu można tam smacznie zjeść. O dziwo, udało mi się znaleźć miejsce bez rezerwacji (a była to sobota). Miejsce godne polecenia zarówno na spotkanie ze znajomymi jak inna randkę (niezbyt może romantyczną). Mega tanio nie jest (ale gdzie na rynku we Wrocławiu jest tanio?), ale są to bardzo smacznie.”
“Miejsce, które trzeba odwiedzić jeśli lubi się smak dobrego piwa - koniecznie! Wybór z kurka dość spory, można popróbować przed kupnem a obsługa jest nietuzinkowa i pomocna. Klimatowy wystrój, muzyka zdecydowanie w naszym guście, smaczne, świeże jedzenie - czegóż więcej trzeba, żeby się zrelaksować? W ciągu dnia nie ma wiele osób, wieczorem sytuacja nieco się zmienia... Polecamy!”
“Fajne miejsce do spędzenia wspólnego czasu ze znajomymi. Do wyboru gry planszowe, kolorowe drinki. Gra na konsoli lekko oddzielona i zasłaniająca ekran. Dla mnie dobrze, bo nikt nie widzi, jak przegrywam…”
“Bardzo fajne miejsce na spotkanie ze znajomymi. Duża przestrzeń, świetny wystrój. Bardzo miła i pomocna obsługa. Na plus lokalizacja, blisko rynku. Zamówiliśmy piwa pszeniczne, whisky i nachosy na ciepło (ceny konkurencyjne) . Jest możliwość rezerwacji stolika. Miejsce z klimatem, na pewno wrócimy :)”
“Świetny bar z pysznymi drinkami i fajnym klimatem. Duży plus dla barmanki Kory, miła, profesjonalna i robi świetną atmosferę”
“Klimatyczny bar nieopodal wrocławskiego rynku. Dużo miejsca i gwarancja znalezienia miejscówki. Wyjątkowo dobre jedzenie. Próbowaliśmy pierogi, bigos, golonkę, tatar- niczego nie brakowało tym daniom a ceny naprawdę przystępne. Bardzo pomocna i sympatyczna obsługa. Fajny lokal bez zadęcia, baz tłumów, z mnóstwem pamiątek z czasów PRL. Serdecznie polecam.”
“Jedyne co mogę powiedzieć o tym miejscu to jedno wielkie WOW! Klimat, który dała nam barmanka jest nie do podrobienia! Niestety nie znam imienia, ale ubrana była w kwiaty ❤️ polecam każdemu kto chce czuć swobodę, a przy tym wypić coś dobrego!”
“Polecam serdecznie, dobre miejsce do przyjścia ze znajomymi, jest możliwość zarezerwowania stolika. Miejsce w odróżnieniu od większości lokali we Wrocławiu ma lekko nowocześniejszy klimat a nie jak piwnica do upijania się co dla mnie jest bardzo dużym plusem. Dobre i słodkie drinki w przystępnych cenach, szczególnie drink tygodnia.”
“Wpadajcie koniecznie :)! Ciężko o miejsce tak unikalne. To nie jest kolejna „seta i galareta”, to próba odtworzenia wcześniejszej epoki. Stoły poobijane, tapicerka się rwie, krzesła się bujają, ale to nie przeszkadza :) Jest przedwojenna muzyka, jest alkohol i są ludzie. Pyszny mięciutki Tatar i parówki z mięsa niewiadomego pochodzenia smakują wyśmienicie :) Ceny są śmiesznie niskie, zwłaszcza jak na te lokalizacje.”
“Baaardzo sympatyczns obsluga, smaczne pizze i dobre piwo”
“Przejadły Ci się burgery, picka albo perogi? Właśnie znalazłeś idealną alternatywę! Pysznie, świeżo, sycie i do tego przystępnie cenowo! Nie wiesz co i jak? Nie szkodzi - powiedz tylko co lubisz, a Pan specjalnie dla Ciebie przygotuje jedyną i niepowtarzalną propozycję, która utrwali Ci się w pamięci i na samą myśl o tym smażonym serze, sosie albo pysznej kiełbasce spowoduje mimowolny uśmiech na Twojej twarzy.. Jest pysznie i sam będę myślami wracał do tego miejsca, które w zasadzie "niechcący" odkryłem. Mam nadzieję że i Wam dostarczy tyle pozytywnych wrażeń! P.S. Opcja z boczkiem jest przepyszna!”
“Jedzenie bardzo smaczne, cudowne frytki, Burger taki pyszny że rozpływa się w ustach. Obsługa bardzo miła, uprzejma, umie podpowiedzieć wybór burgerka i zawsze jest trafiony. Bardzo klimatyczne miejsce,ciche, można zjeść coś pysznego wpatrując się w przejeżdżające niedaleko pociągi super miejsce na pewno tu wrócę”