Przegląd katalogu
- 4,421 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 82% Ze zdjęciami
Znaleziono 4421 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 4,421 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 3,217,806 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera restauracja z miast takich jak Wrocław, Oława, Oleśnica, Bielany Wrocławskie, Świdnica i innych.
“Miejsce ukryte w budynku 7, po wejściu do środka kierujcie się na prawo. Bardzo dobre jedzenie i smaczne surówki.”
“Najlepsze Włoskie delikatesy we Wrocławiu. Lepsze ceny niż wszędzie i jakość produktów. Jeśli chcesz zrobić ukochanej włoskie danie to będzie najlepsze miejsce na zakup produktów. Dzięki że jesteście.”
“Polecam ten bar, bardzo dobre jedzonko w przystępnych cenach. I o dziwo bardzo dobra pizza z dużą ilością sera. Polecam”
“Świetne miejsce kiedy weźmie cię ochota na pizze jednak nie wiesz z czym dokładnie chcesz ją zjeść. Tutaj sam "budujesz" pizze od sosu bazowego po każdy możliwy dodatek. Można tu wracać i testować wiele kombinacji a przy tym wszystkim obsługa bardzo miła i pomocna. My akurat wzięliśmy jedną z polecanych połączeń składników i była ona przepyszna”
“Rewelacyjne ciasto i przepyszny prawdziwy sos czosnkowy. Na pochwałę zasługuje bardzo miły i kulturalny Pan z obsługi. Plus za godziny otwarcia do 23:00.”
“Absolutnie fantastyczna pizza. Nowe miejsce na wrocławskiej mapie pizzy, które koniecznie trzeba odwiedzić. Piec opalany drewnem, doskonałe ciasto i mega pyszne i jakościowe składniki. 4 sery doskonałe ale mortadela z pistacjami i miodem totalna petarda. Każdy kto lubi pizzę musi odwiedzić to miejsce !!!”
“Pyszne drinki, super atmosfera! Pani Agnieszka jest świetna, na pewno będę tu regularnie wracać ❤️”
“Kawa rewelacja, współpraca z El Gato przynosi znakomity rezultat. Tak samo jak z Lodami na Krzyckiej. Gelato pierwsza klasa, zarówno w deserze lodowym jak i w kawie mrożonej. Obsługa bardzo uprzejma, uśmiechnięte Panie doradzają i znają się na rzeczy. Cisza, spokojna okolica, można połapać słońca siedząc na zewnątrz lokalu. Idealne miejsce na leniwe popołudnie lub szybką, pyszną kawę.”
“Mega miejsce na imprezę! Robiłem tu ostatnio event i wyszło genialnie. Klimat 10/10, obsługa wyluzowana, ale bardzo profesjonalna – o nic nie trzeba się było martwić. Do tego oczywiście topowy wybór piw i dobre jedzenie. Wszyscy wychodzili uśmiechnięci. Na pewno wrócę tu nie raz, czy to zorganizować coś większego, czy po prostu na piwo po pracy. Dzięki!”
“Wszystko jest, od chemii po spożywkę, zioła, świeże owoce. Jak w przypadku sklepów bio drogo, ale w porównaniu z innymi sklepami typu Bio to normalnie.”
“Przemiła obsługa , czysty zadbany sklepik , jestem zadowolona napewno wrócę tam na zakupy ;))”
“Miejsce zdecydowanie zasługuje na 5⭐. Pracuje tam pewien wiecznie nie uśmiechnięty pan, którego widok potrafi poprawić humor każdemu. Idealne miejsce, żeby zajrzeć, gdy ma się zły dzień, popatrzeć na niego i dojść do wniosku, że zawsze może być gorzej.”
“Pizza zamówiona z dowozem z pyszne.pl jako obiad do pracy. Cienkie ciasto, dobrej jakości składniki. Smakuje tak jak wygląda - bardzo dobrze ;) na pewno jeszcze tu zamówię”
“Wstąpiliśmy tutaj całkiem przypadkowo, mieliśmy już wracać do samochodu, ale chcieliśmy coś zjeść przed długą podróżą do domu. Kupiliśmy dwie pizze średnie na 4 osoby z pieczarkami i serową (nie mam ochoty szukać tych wymyślnych włoskich nazw). Pizze były dobrze wypieczone, na cienkim cieście, nie za dużo sosu (co już zdarzyło się nam gdzie indziej, że wszystko pływało i trzeba było jeść widelcem z talerza), tutaj było idealnie, można było trzymać kawałek w ręce i nic nie spływało. Dodatkowy sos czosnkowy też wszystkim smakował. Pomieszczenie małe, więc nie było dużo gości, ale to dobrze, bo nie lubię jeść w zatłoczonych i głośnych restauracjach. Na pizzę nie trzeba było też długo czekać. Przypadkowo trafiliśmy na świetną pizzerię. Polecam.”
“Jesteśmy tu już po raz trzeci. To była miłość od pierwszego kęsa! Atmosfera jest bardzo przyjemna, obsługa miła i sympatyczna. Jedzenie pyszne, świeże i warte swojej ceny. Smutno tylko, że tak mało osób odwiedza to miejsce, byliśmy sami i brakowało tego gwaru, na który to miejsce zdecydowanie zasługuje. Na pewno wrócimy!”
“Uwielbiamy tu przychodzić - jedzenie jest bardzo smaczne i nigdy nie czekaliśmy dłużej niż 20 minut na zamówienie. Obsługa jest uprzejma i profesjonalna. W lokalu jest zawsze czysto. Mają bardzo dobre drinki :) Ostatnio zamówiliśmy do domu tom yum i krewetki w tempurze. Wszystko było gorące i nic się nie wylało, bo zamówienie było bezpiecznie zapakowane.”
“Nigdy nie zdarzyło mi się próbować pizzy, ale lokal ma super godziny otwarcia, dość dobry wybór piw (wiadomo, że większość jest jednego browaru, ale nie jest to wada). Obsługa jest w porządku, nie działa, ani na plus, ani na minus. Można spokojnie porozmawiać w środku. Na ten moment we Wrocławiu tyle wystarczy, by być naprawdę solidnym multitapem :)”
“Jedzenie w tym miejscu naprawde pozytywnie mnie zaskoczyto. Kurczak byt wyjatkowo smaczny - soczysty, aromatyczny i idealnie doprawiony. Czué, ze przygotowany zostat ze swiezych sktadników i z duza starannoscia. Obstuga zastuguje na najwyzsze stowa uznania - bardzo uprzejma, usmiechnieta i zawsze gotowa doradzic. Atmosfera lokalu jest przyjemna i sprawia, ze chce sie tu wracac. To miejsce zdecydowanie wyróznia sie na tle innych restauracji, zarówno jakoscia jedzenia, jak i profesjonalizmem personelu. Serdecznie polecam kazdemu, kto szuka smacznej kuchni i swietnej obstugi.”
“Bardzo fajne miejsce ze smacznym jedzeniem. Kameralnie. Na prawdę świetna obsługa. Zwłaszcza Pan Kelner (niestety nie pamiętam imienia) :-). Na pewno tu wrócimy. A byliśmy już dwukrotnie.”
“Najlepsza lodziarnia we Wrocławiu. Kelnerka Maria jest po prostu najlepsza! Zdecydowanie będę polecać innym.”
“Miejsce godne polecenia i powrotu :) Przepyszne, ciekawie skomponowane dania. Szczególnie polecam smażoną rybę z warzywami i kaczkę z esencjonalnym sosem i pysznymi kluskami śląskimi. Bardzo miła i profesjonalna obsługa to kolejny plus. Lokal położony w Rynku, więc można pysznie zjeść z widokiem na ratusz.”
“Nieduży lokal ale przytulny. Miła obsługa i sprawne przygotowanie zapiekanek. Smacxne sosy i sporo dodatków na nich, podane prosto z pieca są ma prawdę bardzo dobre. Śmiało można wpadać na wieczorną przegryzke”
“Byłam dzisiaj, przy okazji bo nie mieszkam we Wrocławiu. Bardzo miła obsługa, a kebab smaczny! Lubię rollo ale rzadko idzie znaleźć naprawdę dobre rollo. Ceny również są w porządku. Polecajka ❤️”
“Fajne klimatyczne miejsce na koncerty. Piwko po 9 zł jak na klub nawet tanio, nie kusiło przemycanie z zewnątrz”
“Świetna miejscówka. Bardzo dobre piwerka w wielu kategoriach. Świetna, rozmowna obsługa i dobra muza. Przy następnej wizycie w Świdnicy obowiązkowo wpadniemy! :)”
“Najlepsze tosty, jakie jadłem w życiu! Smak niezmienny od lat – już jako dziecko przychodziłem na tosty do Tosćika, a dziś wracam tu za każdym razem, gdy odwiedzam Świdnicę. Pyszne, zawsze świeże i w rozsądnej cenie. Polecam każdemu, kto szuka prawdziwie przepysznych tostów z tradycją!”
“Masz ochotę na wyjątkowego burgera? Koniecznie odwiedźcie Burger Stację! To absolutny hit, który zawsze zachwyca naszych kontrahentów czy gości – zarówno tych z Polski, jak i z zagranicy. Jedzenie jest po prostu rewelacyjne. Burgery są soczyste, pełne smaku i widać, że przygotowane z pasją. A atmosfera? Genialna! Nawet obsługa buja się w rytm muzyki, co tylko dodaje temu miejscu luzu i energii. Serdecznie polecamy Burger Stację wszystkim, którzy szukają niezapomnianego doświadczenia kulinarnego w swobodnej atmosferze. Gwarantujemy, że będziecie wracać!”
“Przeciętna stacja benzynowa, nic specjalnego”
“lepszego rosolu na przeziebienie nie ma w calym wroclawiu! przepyszne i olbrzymie placki ziemniaczane, tylko moja babcia robi lepsze! 6 gwiazdek za pana w zielonej koszulce ktory rozwozi jedzenie ;) no i meeega tanio ;)”
“Pierogi ruskie bardzo smaczne. Zamówiliśmy na miejscu. Szybko podane, ciasto fajne miękkie, farsz słuszny, smakowity, cebula dobra :) Jesteśmy bardzo zadowolenie. Pierogi mogły by być nieco cieplejsze. Obsługa miła i uśmiechnięta :) Na pewno wrócimy.”