Mi bardzo smakowało, z pewnością jeszcze odwiedzę i wypróbuję coś innego.☺️ Brushetta(15zł) i grzane wino czerwone(15zł). Ewentualnie dostałabym troszkę mniej przypraw korzennych lub zwiększyła wielkość kieliszka ze względu na ostrą ich wyczuwalność, mimo wszystko mi nie przeszkadzało.
Zdjęcia
Opinie
-
Amelcia Ma ★★★★★
-
Marcelina Parzygnat ★★☆☆☆
Lokal z potencjałem, niestety niewykorzystanym. Obsługa bardzo miła i chyba na tym niestety kończą się zalety tego miejsca. Pizza mimo, że w smaku nawet okej, niestety niejadalna i ani trochę nie naśladuje tej włoskiej, którą miałam okazję nie raz próbować. Ciasto jest cieńsze od szynki, co raczej nie jest dobrą oznaką w czasach, w których restauracje zaoszczędzają na mięsie. Skutkuje to brakiem możliwości spożycia pizzy, które się nieustannie rozdziera pod wpływem sztućców, nie mówiąc już o możliwości jedzenia rękoma, która po prostu nie istnieje, chyba, że chcemy oddzielić „ciasto” od składników. Uważam, że w Legnicy są lepsze miejsca, niestety żałuję, że się w nie nie udałam. Nie polecam, dla porównania wstawię zdjęcie prawdziwej, włoskiej pizzy, może właściciel i kucharz się zainteresują jej wyglądem i faktem, że da się ją normalnie spożyć.
-
Agnieszka Gąsiorowska ★☆☆☆☆
Dziś przyjechaliśmy na wycieczkę do Legnicy i dzieci stwierdziły że zjedzą pizzę, niestety czegoś takiego jeszcze nie widziałam.... Oddaliśmy po zjedzeniu kawałka. Surowa, a po podniesieniu wszystko z niej spadło. Nawet sosu nie było. Surowe ciasto z wodą i dodatkami. Tragedia.
-
Ola ★★☆☆☆
Ciasto pizzy niesmaczne, niewyrośnięte, suche i twarde. Dawno nie jadłam tak tragicznej pizzy. Jakość i ilość składników na minus. Jeśli chcesz smacznie zjeść, to nie tu :(
-
Sebastian Rzeszut ★★★★☆
Kiedyś odwiedzałem kilka razy w miesiącu, później coś się zepsuło, następnie covid i wróciłem po 2 latach sprawdzić czy coś się zmieniło. Jedzenie nadal bardzo dobre takie jak pamiętam, miła obsługa oraz znośny czas oczekiwania na dania. Makaron robiony własnoręcznie, pyszny. Jedyny minus to ceny które poszły o kilka zł do góry.
-
Ewa ★★☆☆☆
Bruschetta con prosciuto bardzo dobre, szkoda że były letnie . Pasta spinaci dobra. Dużym plusem jest to, że makarony robią na miejscu. Obsługa fatalna, kelnerka w krótkich bkond włosach arogancka. Klientów traktuje z góry.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Benvenuti in Italia?
Benvenuti in Italia znajduje się przy Najświętszej Marii Panny 9, 59-220 Legnica, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Benvenuti in Italia?
Można skontaktować się z Benvenuti in Italia pod numerem +48 767 286 401
Jak można dotrzeć do Benvenuti in Italia?
Do Benvenuti in Italia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku