Przegląd katalogu
- 50 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 98% Ze zdjęciami
Znaleziono 50 wyników
Przeglądaj pizza i sushi we Wrocławiu, Dolnośląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 50 wyników we Wrocławiu, Dolnośląskie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 48,205 opinii i ocen.
“Wracamy tu co jakiś czas, bardzo lubimy to miejsce. Super zarówno oferta lunchowa od 12 do 16 od poniedziałku do piątku jak i zwykłe menu. Duży wybór dań i napoi. Zdecydowanie lepsza lokalizacja niż ta na Świdnickiej. Jest tu więcej miejsca i jest się mniej na widoku przez fajne rozłożenie stolików. Świetne patio w sezonie letnim!! PS tutaj są najlepsze frytki z batatów!”
“Najlepsza pizza we Wrocławiu, ciasto jak Madzia Gessler przykazała, różnorodne menu, a przede wszystkim wszystko zawsze tak samo pyszne.”
“Zdecydowanie bardzo dobre sushi, świeże składniki, ciekawe kompozycje rolek, świetna matcha i przyjazna obsługa, chętnie kiedyś zawitam ponownie”
“Zamawiałem dwukrotnie i póki co jest molto bene. W tej cenie w dzisiejszych czasach nie znajdziecie nic ciekawszego. Stosunek wielkości pizzy i ilości użytych składników co do ceny pizzy jest wyśmienity. Oczywiście nie jest to włoska pizza ale nie z takim zamiarem w niej zamawiałem. Pozdrawiam Nocną pizzerię”
“Byliśmy z żoną na kolacji, bez dzieci. Bardzo miła obsługa, pan kelner dopytywał kilka razy czy dania nam smakowały, pomógł w wyborze potraw. Wszystko było bardzo smaczne, chodź porcje male, jak na ceny potraw to wychodząc z lokalu byliśmy bardzo zadowoleni. Wystrój lokalu przyjemny, nie krępujacy. Żona zadowolona i już zapowiedziala, że tutaj wrócimy. Na pewno będziemy tutaj częstymi gośćmi.”
“Tydzień temu w piątek wieczór złożyliśmy ze znajomymi duże zamówienie na pizzę i różnego rodzaju gofry - ale tak genialnego efektu końcowego chyba nikt z nas się nie spodziewał. 100% profesjonalizmu. Też duży plus dla Was, że nie żałujecie dodatków, co robi genialny efekt i faktycznie widać za co się płaci. Dania były naprawdę wysokiej jakości, pyszne, kreatywne kompozycje robiły na nas ogromne wrażenie. Dodatkowo otrzymaliśmy zamówienie pół godziny przed wyznaczonym czasem, mimo takiej pory, więc też wielki plus dla dostawcy. Naprawdę cała obsługa na medal! Nie możemy się doczekać, kiedy po otworzeniu gastronomii będzie można Was odwiedzić osobiście. Zdecydowanie jeden z najlepszych lokali, z jakich zamawiałam do tej pory.”
“Bylismy na pizzy. Zamówiliśmy Margaritę/Fungi. Smacznie i przystępnie cenowo. Pizzę na stole mieliśmy po 15 minutach. Nawet napoje niedrogie. Sos czosnkowy smaczny. Kelnerka miła i pomocna, z własnej inicjatywy przyniosła wodę dla psa. Psy tylko na zewnątrz. Jedyny minus to murki nieopodal lokalu mocno pomazane sprayami. Menu załączam w zdjęciach.”
“30 lat z Lido i zamykają. Ech, takie czasy. Tam planowaliśmy przyszłość, tam bawiliśmy do zamknięcia lokalu, tam zawsze dopiekałem kucharzowi, że cosa nostra nie jest pikantna i jakby się nie starał, sam musiałem doprawić ;)”
“Bardzo dobra pizza. Szybki czas dostawy. Adekwatna cena. Polecam”
“Miejsce magiczne. Wystrój bardzo stylowy i oryginalny 19 wiek. Pizza doskonała, ciasto jest wybitne. Właściciel jak dla mnie jest prawdziwym rzemieślnikiem, wszystko robi sam i doskonale mu to wychodzi. Do tego rozmawia z klientami jak z członkami rodziny - czuje się tę sympatyczną atmosferę. Cieszę się, że odkryliśmy to miejsce. Gorąco polecam.”
“Jak bardzo ludzie mogą być okrutni, by pisać tak nieprzychylne opinie i niszcząc to miejsce. Klimat - tak, słaby bo nie jest fancy, elegancko jak w pizzeriach na mieście. Ale sama pizza jest zajebista. Po prostu. Mięciutka, czuć każdy składnik i wszystko świeże. Nie jest to najlepsza pizza włoska, ale za taką cenę to ja jestem pod wielkim wrażeniem. Pizza hut nawet nie dosięga tej pizzeri do pięt. Pan rodowity Włoch jest najmilszym kelnerem i kucharzem w jednym. Tylko on tam pracuje i sam wszystko robi, wkładając w to dużo swojego włoskiego serca. Zostałam z chłopakiem przez niego zaopiekowana na sto procent. Pizza pachniała, miała dużo sera, a ciasto było dobrze upieczone. Przez te opinie bałam się tam jeść, ale cieszę się, że zaryzykowałam... Nie wstyd wam ludzie pisać takie głupoty o tej pizzeri? Wspomnę jeszcze o cenach za picie - 4zł Pepsi w butelce. Taniej niż w żabce. W tym też widać, że pan Włoch nie dba o wybujałe ceny, a o zadowolenie klienta.”
“Satysfakcjonuje. Obiektywnie: ciasto do pizzy bliskie ideału. Idealnie wypieczone, nie spalone, cienkie, ale nie chrupkie i nie gumowe. W dodatku ma świetny smak. Wege calzone palce lizać. Jedyny minus to, że raz dostałem niewypieczony ser w środku calzone, niemniej w smaku wszystko było super. Generalnie drogo, ale warto.”
“Byłam dziś w Waszej restauracji i wszystko bardzo mi smakowało. Tatar był przepyszny i pięknie podany, a czarne makarony z krewetkami — rewelacyjne! Pizza również była świetna, lekka i bardzo aromatyczna. Dziękuję także kelnerce Dianie za miłą i profesjonalną obsługę. Polecam to miejsce!”
“Po prostu dobra pizza. Nie została spalona + było dużo składników. Jeśli się odbierze na wynos prosto z pieca to jest ona ciepła. Ceny trochę wysokie jak na małą pizzę”
“9/10! Pyszna włoska pizza. Brzegi idealnie przypieczone, a środek pyszniutki. Ilość dodatków naszym zdaniem adekwatna do wielkości pizzy. Pierwszy raz spotkaliśmy się z propozycją kelnera, czy chcemy zamówioną pizzę przekrojoną na pół. Olbrzymie zdziwienie było na naszych twarzach jak otrzymaliśmy takie talerze jak na załączonym zdjęciu. Bardzo pozytywne zaskoczenie. Pizze dostaliśmy naprawdę szybko, lecz nie było wtedy dużego ruchu. Obsługa dobra pomimo bariery językowej. Bardzo mocno polecamy na kolację we dwoje, w cichym, ustronnym miejscu.”
“Najlepsza pizza we Wrocławiu. Szukaliśmy z rodziną pizzerii, w której moglibyśmy na stałe zamawiać pizzę, i w końcu nam się udało. Symfonia i Heavy Metal są bardzo pyszne! Dodatkowym plusem jest możliwość komponowania składników. Obsługa też super — Pan był bardzo miły i doradził w wyborze. Polecam ❤️”
“Ciepłe rodzinne miejsce z pyszną kuchnią. Co prawda czas oczekiwania jest długi, ale za to jedzenie robione od podstaw, więc warto poczekać. Szczerze polecam”