Opinie

  1. Paweł Dwornicki ★★★★☆

    Ludzie, pizza kosztuje 15 zł, jeśli oczekujecie, że będzie smakować jak ta za 50-60 to nie grzeszycie najwyraźniej intelektem. Pizza Marsze oferuje przyzwoity stosunek jakości do ceny, smakuje domowo, pewnie nie każdemu zasmakuje, ale według mnie jak na tę cenę nie można narzekać.

  2. Ania Yaroshuk ★☆☆☆☆

    Szkoda, że zdjęcia nie przekazują zapachu tej pizzy. Od razu po otwarciu czuć było smród zepsutego jedzenia. Pizza była kwaśna, wyraźnie nieświeża i całkowicie niejadalna. Niestety obie pizze trafiły do kosza, bo nie dało się tego zjeść. Zdecydowanie nie polecam.

  3. Jagoda Rutkowska ★☆☆☆☆

    Zamówiony był kebab a dostaliśmy gotowane mięso i miękkie frytki. W lokalu jest bardzo głośne radio i trzesase się stoliki. Płatność tylko gotówką. Serdecznie polecam omijać to miejsce chyba że nie macie jakiegokolwiek smaku, gustu czy oczekiwań. Myślę że właściciel nie czyta tych opinie bo nic od lat nie zmienił, dziwimy się że to miejsce jest dalej otwarte. Nie ma sensu próbować czy się cokolwiek zmieniło. Jest gorzej niż było i na zmiany się nie zapowiada.

  1. Mrs Crunch ★★★★★

    Jak bardzo ludzie mogą być okrutni, by pisać tak nieprzychylne opinie i niszcząc to miejsce. Klimat - tak, słaby bo nie jest fancy, elegancko jak w pizzeriach na mieście. Ale sama pizza jest zajebista. Po prostu. Mięciutka, czuć każdy składnik i wszystko świeże. Nie jest to najlepsza pizza włoska, ale za taką cenę to ja jestem pod wielkim wrażeniem. Pizza hut nawet nie dosięga tej pizzeri do pięt. Pan rodowity Włoch jest najmilszym kelnerem i kucharzem w jednym. Tylko on tam pracuje i sam wszystko robi, wkładając w to dużo swojego włoskiego serca. Zostałam z chłopakiem przez niego zaopiekowana na sto procent. Pizza pachniała, miała dużo sera, a ciasto było dobrze upieczone. Przez te opinie bałam się tam jeść, ale cieszę się, że zaryzykowałam... Nie wstyd wam ludzie pisać takie głupoty o tej pizzeri? Wspomnę jeszcze o cenach za picie - 4zł Pepsi w butelce. Taniej niż w żabce. W tym też widać, że pan Włoch nie dba o wybujałe ceny, a o zadowolenie klienta.

  2. Michał Punk ★★☆☆☆

    Pizza, choć najtańsza w całym Wrocławiu, miała w sobie CZTERY włosy różnej długości i koloru, ciasto było niedopieczone, prawie bez dodatków. W lokalu duszny zapach, stoły się chwieją, nie ma możliwości płatności kartą i nie wydają paragonu. Sama pizza była kwaśna, a ser rzadki

  3. Oliwia N ★★☆☆☆

    Niestety, nie nazwałabym gyrosa Max, gyrosem. Został to skrojony zimny kurczak z dodatkowym włosem w jedzeniu, Polany jogurtem lub śmietana. Jedynym plusem jest miła obsługa.

  1. Thief Eryk ★★★★★

    Bardzo spoko pizza, a za 15zł to wogle

  2. Anna Pikuła ★★★★★

    Zamówiłam 2 pizze przez telefon z odbiorem osobistym: zamówienie było na czas, ciepłe i smaczne. Jakość i smak w stosunku do ceny wychodzi powyżej oczekiwań :)

  3. Sebastian Bas7i ★★★★★

    Mega fajna obsługa, super cena, bardzo duża pizza i bardzo smaczna, dobry sposób na tani dobry szybki obiadek :) polecammmmm

  1. Daniel Czyżycki ★☆☆☆☆

    Pizzeria? To jakiś żart, tego nie można nazwać nawet pizzą. Pomijam fakt użycia ketchupu zamiast sosu pomidorowego na podstawę pizzy, ale żeby dawać stare przeterminowane składniki to już jakaś porażka. Najgorsza pizza jaką kiedy kolwiek jadłem. To chyba nie przypomina pizzy, którą można zobaczyć na zdjęciach na stronie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizzeria Marsze?

Pizzeria Marsze znajduje się przy Gubińska 15, Fabryczna, 54-001 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizzeria Marsze?

Można skontaktować się z Pizzeria Marsze pod numerem +48 713 545 418

Jak można dotrzeć do Pizzeria Marsze?

Do Pizzeria Marsze można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements