KLINIKA WILGOCI
“Świetna ekipa. Przyjechali punktualnie, od razu zabrali się za diagnozę i szybko znaleźli przyczynę zalania. Sprzęt nowoczesny, a całe osuszanie przebiegło sprawniej niż się spodziewałem. Zdecydowanie warto im zaufać. Polecam”
Znaleziono 12 wyników
“Świetna ekipa. Przyjechali punktualnie, od razu zabrali się za diagnozę i szybko znaleźli przyczynę zalania. Sprzęt nowoczesny, a całe osuszanie przebiegło sprawniej niż się spodziewałem. Zdecydowanie warto im zaufać. Polecam”
“Klinika VitMeUp w Kiełczowie to magiczne miejsce. Korzystam regularnie z wlewów dożylnych, ponieważ dzięki nim efekty w leczeniu są dużo szybsze i skuteczniejsze niż na lekach. Tak cudowna atmosfera, że zero stresu, zero bólu. Pani Ola przekochana, z cudowną, kojącą pozytywną energią, zapewnia poczucie absolutnego komfortu. Dzieli się takim ogromrm wiedzy w taki sposób, że przyswaja się to natychmiast. Ja skorztstał z całej listy świetnych rad p.Oli i dzięki temu czuje się z razu na raz naprawdę coraz lepiej, czego w ogóle nie mogłam powiedzieć będąc pod opieką lekarzy i na lekach. No a seanse refleksterapii to już mistrzostwo ßwiata, niesamowite efekty odblokowywania mnóstw potrzebnych mi procesów w organizmie, totalny relaks i jedyne naprawdę całkowite oderwanie od nadmiaru pracy i przeholowanego tempa życia. Tu się naprawdę wyłączam,p.Ola bardzo skutecznie tego pilnuje i zapewnia taki efekt. POLECAM Z CAŁEGO SERCA. TĄ CUDOWNĄ OSOBĘ, STWORZONĄ DO TAKIEJ PRACY i ogólnie klinikę VitMeUp. Bardzo żałuję, że dużo wcześniej nie wiedziałam o tym miejscu i wracam regularnie.”
“Polecam. Obsługa na najwyższym poziomie.”
“Świetni specjaliści, miła obsługa. Bardzo polecam :)”
“Jako osoba, która zraziła się do dentystów w dzieciństwie, bardzo długo obawiałem się wizyt stomatologicznych. Zdrowa Dent odczarowała moje traumy – pani lek. dent. Dominika Słocińska nie tylko bardzo dokładnie wyjaśniała każdy etap leczenia, ale poprzez swoje podejście do pacjenta sprawiła, że zupełnie się zrelaksowałem na fotelu. Stres jak ręką odjął. Pełny profesjonalizm, polecam z całego serca. A co do cen – mając ogląd na kilka innych gabinetów we Wrocławiu, Zdrowa Dent nie wychodzi poza obecne standardy. Za wydane pieniądze mamy natomiast pewność najwyższej jakości opieki i wysokiej jakości usługi oraz materiały.”
“Cóż kanałówkę mam tutaj i mogę stwierdzić w skrócie, że jest OK. Nie zajmuje dużo czasu a ból nie jest taki straszny. No i w kwestii zapłaty da się dogadać. W poniedziałek zamierzam w końcu się umówić na następną wizytę.”
“Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają szybkiej i profesjonalnej opieki - placówka na najwyższym poziomie. Poczynając od rejestracji, która działa sprawnie na samej wizycie kończąc. Szczególnie dziękuję Pani dr. Justynie Janocha-Litwin za super podejście i szczegółowy wywiad w odniesieniu do problemu z jakim się zgłosiłam. Pani dr. nie bagatelizowała żadnego ze zgłoszonych objawów. Diagnoza i zaproponowane leczenie w 100% się sprawdziło i dzięki temu mój problem się rozwiązał. Na pewno będę korzystała w przyszłości. Wielu świetnych specjalistów w jednym miejscu. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i leczenie.”
“Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm.”
“Transport na najwyższym poziomie. Wspaniały, pomocny i profesjonalny personel. Polecam”
“Chcialabym podzielić się moją opinią na temat Pani dr Pirog, ktora jest nie tylko bardzo dobrym lekarzem, ale też osobą o wielkiej empatii. Stwierdzam to na podstawie wizyt u Pani Doktor z moim małym synkiem, który zawsze jest zaopiekowany z przeprowadzonym szczegółowo wywiadem od rodzica i pojętym odpowiednim leczeniem. Oby takich Lekarzy bylo jak najwięcej.”
“Fantastyczny fachowiec, uratował nam psa z tragicznego zapalenia trzustki. Teraz trafna diagnoza dotycząca nadnerczy. Dobry sprzęt i spore doświadczenie. Mocno polecam.”