Opinie

  1. Anna Sz. ★★★★★

    Chcialabym podzielić się moją opinią na temat Pani dr Pirog, ktora jest nie tylko bardzo dobrym lekarzem, ale też osobą o wielkiej empatii. Stwierdzam to na podstawie wizyt u Pani Doktor z moim małym synkiem, który zawsze jest zaopiekowany z przeprowadzonym szczegółowo wywiadem od rodzica i pojętym odpowiednim leczeniem. Oby takich Lekarzy bylo jak najwięcej.

  2. Agata R. ★★★★★

    Trudno mi zrozumieć skąd negatywne opinie o placówce. Moje dotychczasowe doświadczenia z przychodnią są tylko pozytywne. Za każdym razem kiedy potrzebowałam pomocy to ją otrzymywałam. Nawet jak nie było "terminu na już", to Panie z recepcji szukały rozwiązania problemu. Jeśli chodzi o ocenę personelu medycznego to również mogę wyrazić tylko słowa uznania dla Pani Doktor Piróg . Życzyłabym każdemu rodzicowi i dziecku tak empatycznego lekarza. Zawsze robi wnikliwy wywiad odnośnie przyczyny zgłoszenia się do lekarza, przebiegu choroby, ale też cierpliwie odpowiada na pytania i zleca szereg badań. Lekarz z ogromną wiedzą i wspaniały człowiek!

  3. Przemysław K ★★★★★

    Nigdy nie spotkaliśmy tak wspaniałego lekarza jak dr Karolina Piróg. Przemiła, ciepła osoba z ogromną wiedzą, zawsze ma świetne rady, celnie stawia diagnozy. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, wypisuje wszelkie konieczne skierowania. Synek z przyjemnością idzie na wizytę do Pani doktor. Mamy pełne zaufanie do Pani Doktor i szczerze możemy polecić!

  1. Piotr Śliwka ★★★★★

    Pani Doktor Piróg to wspaniały pediatra – niezwykle kompetentna, cierpliwa i empatyczna. Podczas wizyt zawsze poświęca dziecku oraz rodzicom dużo uwagi, wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie w prosty, zrozumiały sposób. Ma fantastyczne podejście do dzieci – potrafi je uspokoić i sprawić, że badanie przebiega w miłej atmosferze, bez stresu. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi Pani Doktor czujemy, że nasze dziecko jest w najlepszych rękach. Serdecznie polecam każdemu rodzicowi!

  2. Arleta Tkaczyk ★☆☆☆☆

    Nie polecam dr Piróg. Trzy razy korzystałam z tej przychodni i usług tej Pani doktor i niestety trzy razy się zawiodłam. Za pierwszym razem pani doktor przyjmowała chore dzieci (moje z wysoką gorączką i objawami grypowymi) sama mając jelitowkę, o czym sama mi powiedziała, bo zauważyłam, że chyba źle się czuje. Za drugim razem, kiedy córka rozcięła dosyć głęboko nogę Pani doktor nie wiedziała jak długo ważne są szczepienia na tężec oraz co z tą raną zrobić więc zawołała panie z recepcji żeby z nimi to skonsultować - PORAŻKA! Trzecia wizyta też okazała się brakiem wiedzy tej Pani, dlatego zmieniliśmy przychodnie, bo takie leczenie jak Pani doktor można samemu zrobić w domu. Z terminami nie było większych problemów, ale teraz wiem dlaczego… NIE POLECAM DR PIRÓG !!!

  3. Tomasz K. ★★★★★

    Trudno w dzisiejszym świecie medycznym o tak zaangażowany i kompetentny personel! Życzliwość i zrozumienie dla pacjenta na każdym kroku. Dobrze, że na miejscu można zrobić USG.

  1. Sonia Jóźwiak ★★★★★

    Fantastyczna przychodnia, w której pacjent czuje się kompleksowo zaopiekowany, a nie tylko obsłużony. Dodatkowymi atutami są miła atmosfera oraz nowoczesność.

  2. Ela Bołoczko-Sokalska ★★★☆☆

    W sezonie takim jak ten powinni pomyśleć o dzieciach chorych i lepiej rozplanować przyjmowanie dzieci chorych i zdrowych, bo wychodzi na to, że dzieci mogą chorować tylko w poszczególne dni... bo np. we wtorki i czwartki są przyjmowane dzieci zdrowe, więc już nie ma miejsc dla tych z gorączką i objawami przeziębienia... Może czas wyznaczyć konkretne godziny a nie dni na dzieci chore i zdrowe bo to teraz jest totalnie bez sensu i jak przychodzi co do czego to mając deklaracje w tej przychodni trzeba się posiłkować prywatnymi wizytami..

  3. Danilkaa ★★★★★

    Jesteśmy bardzo zadowoleni relacją lekarzy do pacjentów. Bogumiła Ceglecka bardzo dobrze zajmowała się leczeniem naszej córki. Polecam

  1. Mary Bergmann ★★★★☆

    Niestety przychodnia nie dotrzymuje słowa. Przełożone szczepienie i obietnica, że będą się kontaktować, gdy lekarz już będzie dostępny. Mijają 3tyg i cisza. Dopiero samemu trzeba dzwonić to wtedy umówią. Szkoda, bo zapowiadało się dosyć rzetelnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przychodnia „Zdrowa”?

Przychodnia „Zdrowa” znajduje się przy Zdrowa 5A, 55-093 Kiełczów, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przychodnia „Zdrowa”?

Można skontaktować się z Przychodnia „Zdrowa” pod numerem +48 717 186 999

Jak można dotrzeć do Przychodnia „Zdrowa”?

Do Przychodnia „Zdrowa” można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements