Przegląd katalogu
- 32 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 32 wyników
Przeglądaj kawiarnia, kawiarenka & pub w Jelcz-Laskowicu, Dolnośląskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 32 wyników w Jelcz-Laskowicu, Dolnośląskie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 11,874 opinii i ocen.
“Super miejsce ! Bardzo miła obsługa, pyszne jedzenie: zarówno burgery, frytki jak i desery :) Na pewno wrócimy :)”
“Bardzo smaczne kawy desery i polecam Bajgle, obsługa bardzo miła, moim zdaniem jest to najlepsze miejsce w Jelczu Laskowicach gdzie można spokojnie usiąść i się zrelaksować przy pysznym jedzeniu”
“Jedzonko bardzo smaczne, duże porcje, dobre ceny, można zdrowo zjeść. Polecam.”
“Najlepsza biblioteka w okolicy. Super panie bibliotekarki. Bardzo ciekawe książki.”
“Super miejsce, prowadzący serwują super wino oraz cudowne przystawki. Będziemy tam wracać bardzo czesto.”
“Na starter opiekane ziemniaczki z sosem i serem. Chrupiące zewnątrz, mięciutkie w środku. Porcja ogromna, wielkości pełnoprawnego obiadu. Wspaniały, wyrazisty sos! Następnie schabowy z jajkiem, porządne mięso, nie ma się do czego przyczepić. Ziemniaczki wyjęte z wody w idealnym momencie, do tego świeża kapusta. Znów ogromna porcja. Interesujący, ciekawy wystrój. Oraz crème de la crème - właściciel lokalu, który sprawił, że poczuliśmy się zaopiekowani jak nigdy dotąd! Z daleka widać, że to miejsce stworzone z pasji. Polecam gorąco!”
“Najlepsze lody. Pani Ela jest mistrzynią. Wyszukane i tradycyjne smaki przyciągają mnóstwo klientów. Lody smakują wyśmienicie. Smakują nie tylko ludziom :) Tak trzymać.”
“Jak zwykle udane zakupy. Widziałem nowe kolekcję filiżanek i innych przyborów do tworzenia naparów... Są już ozdoby wielkanocne. Trochę mały wybór cebul roślin ozdobnych ale nasion ważyw mnustwo jak w tamtym roku. Zaskoczyła mnie nowa pozycja na półkach z nawozami, nawóz dla traw ozdobnych i bambusów który zawsze musiałem ściągać z internetu. Wziąłem ostatnie dwa opakowania. Mam nadzieję że tego towaru będzie więcej bo ja sam potrzebuje jeszcze z 10 dla mojej wciąż powiększającej się kolekcji bambusów i traw. Jeszcze w tym tygodniu do panstwa podjadę po więcej nawozów, ziemi i być może skuszę się na jakieś drzewka owocowe. PS dla szefuncia mam świetnie ukorzenione żadkich odmian bambusów drzewiastych , bardzo odpornych na nasz klimat. Takie sadzonki to tylko u mnie. Pozdrawiam. Maży mi się że sprowadzicie choćby dla mnie trachycarpusy, filifery, bashania, i aleksandretę palmę. Miłobybyło nawiązać głębszą współpracę.”
“Polecam! Fajne miejsce, miła obsługa ☺️”
“Najlepszy kebab obsluga mila ale nie usmiechnieta i zmeczona ale byl turek kebab idealny jakosc miesa jest dobra klimat git ale glosno warzywa swieze kebab robi wszystko. POLECAM”
“super kebab, super szef, bardzo bardzo miła obsługa”
“Miła obsługa, półki zawsze pełne. Polecam!”
“Lubię wracać do tego sklepu, ponieważ zawsze zastaje tam świeży towar, miłych oraz pomocnych pracowników. W sklepie jest czysto i zakupy tutaj to przyjemność.”
“Tak miłej obsługi nie widziałem w żadnym sklepie, Mam już swoje lata i zapomniałem o napoju, młoda pani pobiegła i mi go przyniosła z uśmiechem na buzi "na zdrowie" , to nie pierwszy taki przypadek, jestem stałym klientem od dawna, wolę zapłacić 1PLN więcej ale być obsłuzonym ja należy. Dziękuję że jesteście:)))”
“Obsługa najlepszą polecam smutny wchodzisz a z humorem wychodzisz”
“Dziękuję Pani Pauli i Panu Arturowi za bardzo miłą obsługę. Jestem w pełni zadowolony z obsługi. Serdecznie polecam sklep i tych Państwa.”
“Często korzystamy i polecamy. Smacznie przygotowane i szybko dostarczane.”
“Duży wybór oraz małe kolejki, w razie jak w sobotę przypomnicie sobie, że nie kupiliście czegoś tu powinniście to dostać”
“Bardzo polecam obsługę kelnerki Weronki . Przesympatyczna i uśmiechnięta dziewczyna ,super obsługa. Napewno wrócę do was ❤️”
“Wszystko ok. Czasem jak jest kolejka mogłby Panie częściej uruchamiać druga kase”
“Dobrze zaopatrzony sklep, czysto i tanio.”
“Bardzo, bardzo dobre zaopatrzenie w sklepie, do wyboru do koloru. Troszkę może przez to ciasno, ale przy takiej ilości towarów to się nie dziwie. Ceny też nie są bardzo wygórowane. Obsługa miła. Duży parking przed sklepem to duży plus tego miejsca. Dobra lokalizacja.”
“Wspaniała obsługa, sklep czysty zorganizowany, właściciele najwspanialsi pod słońcem! Polecam ten sklep.”
“Tanie noclegi widać typowo dla pracowników, bar klimatyczny tajemniczy. Stoły do bilarda najlepsze w JL. Polecam jak ktoś lubi egzotykę to mają suszone rybki znajomy Ukrainiec się tym zajadał pod piwo ponoć idealne, ja ryb nie lubię to nie próbowałem. Obsługa bardzo sympatyczna.”
“Owszem, to nie restauracja, nie ma tu wykwintnych dań, ale! Można tu zjeść szybką przekąskę albo obiad, i to niedrogo, na miejscu. A po "wojskowej stołówce" wszystko jest tu dla mnie bardzo smaczne! Polecam.”