WANDA Sp. z o.o.
“Najsmaczniejsze, serio, lody jakie jadłem. Bez "wodotrysków" w stylu rzemieślnicze, kraftowe itp. one po prostu są smaczne.”
Znaleziono 6 wyników
“Najsmaczniejsze, serio, lody jakie jadłem. Bez "wodotrysków" w stylu rzemieślnicze, kraftowe itp. one po prostu są smaczne.”
“Świetny parking, obsługa bardzo Miła ,( pozdrawiam Panią Marzenke) prysznic oraz toalety czysciutkie , jedzenie w restauracji bardzo dobre. Parking kosztuje 50 zł za dobę w tym darmowy prysznic i bon 14 zł do restauracji. Polecam.”
“Duży wybór,wszystko w jednym miejscu ,miła obsługa”
“Żabka w rynku w Kątach Wrocławskich to świetny sklep – zawsze miła obsługa, duży wybór produktów i często fajne okazje oraz promocje. Idealne miejsce na szybkie zakupy w cen trum miasta.”
“Karczek(super),ziemniaczki opiekane i mix surówek. Nieco ponad 30 PLN.Porcja na zdjęciu (duża)Polecam.”