Opinie

  1. Beata T. ★★★☆☆

    W moim rankingu lodów niestety słabo - szkoda bo kiedyś było dobrze - lody z lodówki na wynos jakby rozmrożone i ponownie zamrożone - edit. 12.12.2025 w odpowiedzi - niestety paragonu nie mam, mogę przesłać wyciąg z banku ale to chyba nie o to chodzi, w ocenie nie napisałam, że kupiłam lody wczoraj - zakup lodów we wrześniu - to jest moja opinia ogólna, czasami wystarczy postaramy się albo dopilnujemy żeby było lepiej - a nie tak od razu….. plus za dekoracje świąteczne ale wybieram lody w Cukierni Witczak na Bielanach,

  2. Alojzy Krzywonos MK ★★★★★

    Bardzo dobre lody na miejscu, czuć że siedzą w nich owoce. Jest gdzie usiąść oraz zaparkować. To miejsce, które mogę śmiało polecić!

  3. Krzysztof Dozo ★★★★★

    Najsmaczniejsze, serio, lody jakie jadłem. Bez "wodotrysków" w stylu rzemieślnicze, kraftowe itp. one po prostu są smaczne.

  1. Udo Uś ★☆☆☆☆

    Obsługa miła w dniu dzisiejszym, ale jestem tutaj drugi raz w krótkim czasie, na bank ostatni bo lody włoskie z automatu to woda z cukrem !!! Nie polecam. Poproszę zjeść loda w rynku u konkurencji to może poprawicie jakość własnych.

  2. Jusia Okr ★☆☆☆☆

    reasumując wszystkie aspekty doszłam do wniosku iż obsługa przy kasie przewraca oczami oraz nie chętnie wydaje pieniądze , Pani wydająca lody nie dosłysza co sie do niej mówi oraz można powtarzać 4 razy jaki smak lodów oraz rodzaj. Dodam też że papieru w toalecie nie ma , a na stolikach zostają brudne naczynia. Niechętnie przyjeżdża się tu widząc wszystkie miny pracowników którym Poprostu sie nie chce .

  3. Ilona Ziemińska ★☆☆☆☆

    Jedyna rzecz do, której nie można się przyczepić to sam produkt. Lody, kawa i ciasto w smaku bardzo dobre, ale to tyle co dobrego można powiedzieć o tym miejscu. Obsługa tragiczna, dziewczyny nie rozumieją co się do nich mówi, ledwo mówią po polsku, są strasznie wolne i przewracają oczami jak się do nich mówi. Podanie deserów lodowych to jest absurd totalny, 3 gałki lodów z bitą smietana i jakimiś dodatkami a wszystko podane w papierowych pojemniczkach na wynos, do tego ta wielka drewniana łyżka, która może się nadawać najwyżej do jedzenia grochówki na festynie. Podanie i obsługa totalnie nie adekwatne do ceny jaka trzeba zapłacić za produkt.

  1. Emilia Janisio ★★★★★

    Przepyszne lody i gofry . Czekolada i herbaty zimowe - znakomite . Dodatkowo piękny wystrój . Obsługa na najwyższym poziomie bardzo polecam tą lodziarnie dla wszystkich smakoszy

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres WANDA Sp. z o.o.?

WANDA Sp. z o.o. znajduje się przy Józefa Mireckiego 8, 55-080 Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do WANDA Sp. z o.o.?

Można skontaktować się z WANDA Sp. z o.o. pod numerem +48 713 166 677

Jak można dotrzeć do WANDA Sp. z o.o.?

Do WANDA Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements