Bistro w Siodle
“5 gwiazdek. Nie można się do niczego przyczepić. Jedzenie pyszne, porcje spore, do tego świetny klimat, dobre nietypowe piwko (też w klimacie) i miły właściciel. Napewno kiedyś wrócimy!”
Znaleziono 3 wyników
“5 gwiazdek. Nie można się do niczego przyczepić. Jedzenie pyszne, porcje spore, do tego świetny klimat, dobre nietypowe piwko (też w klimacie) i miły właściciel. Napewno kiedyś wrócimy!”
“Obiad w trasie. Blisko autostrady. Jedzenie wyśmienite. Mimo, że zamówiłam steka medium, a dostałam well done, był dobry. Ravioli, lekkie i rozpływające się w ustach. Na deser fondant - przesmaczny. Polecam to miejsce.”
“Świetny parking, obsługa bardzo Miła ,( pozdrawiam Panią Marzenke) prysznic oraz toalety czysciutkie , jedzenie w restauracji bardzo dobre. Parking kosztuje 50 zł za dobę w tym darmowy prysznic i bon 14 zł do restauracji. Polecam.”