Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu - Oddział w Strzelinie
“Z całego serca pragnę wyrazić ogromne uznanie i wdzięczność dla personelu medycznego Szpitala w Strzelinie, w szczególności dla zespołu Oddziału Wewnętrznego i Oddziału Paliatywnego. To miejsce w którym profesjonalizm idzie w parze z empatią, cierpliwością i prawdziwą troską o drugiego człowieka.Lekarze,pielęgniarki,opiekunowie medyczni oraz cały personel wykazali się nie tylko wysokimi kompetencjami medycznymi, ale także niezwykłą wrażliwością i szacunkiem wobec chorego oraz rodziny. W trudnych chwilach potrafili dać poczucie bezpieczeństwa, spokoju i godności. Dziękujemy za okazane ciepło i zrozumienie, uważność na potrzeby chorego taty oraz za serce wkładane w codzienną pracę. Taki personel jest prawdziwym wsparciem i dowodem na to, że medycyna to nie tylko leczenie, ale także obecność i człowieczeństwo.”