Przegląd katalogu
- 319 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 319 wyników
Przeglądaj bistro w województwie Dolnośląskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 319 wyników w województwie Dolnośląskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 172,644 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera bistro z miast takich jak Wrocław, Oława, Oleśnica, Jelcz-Laskowice, Wołów i innych.
“Bardzo dobry duży placek po węgiersku! Super lokal z klimacikiem polecam bardzo!”
“Całkiem smaczne jedzenie, dobrze doprawione, w dobrej cenie. Może bez fajerwerków, ale to nie jest wykwintna restauracja, tylko bar mleczny ;) Można skorzystać z dania dnia (zestaw zupa + drugie danie) w korzystnej cenie.”
“...pysznie, smacznie,bardzo miło i niezwykle kompetentna i urocza obsługa”
“Obiady abonamentowe -wypowiem się do tej kwestii ponieważ z takiej korzystam. Opinia wystawiona po miesiącu, więc nie dotyczy jednorazowej usługi. Obiady z oferty domowej są generalnie smaczne. Najsłabszy dzień to poniedziałek bo najmniejszy wybór, z reguły 1 zupa zamiast 2. Są opcje bardzo smaczne i te trochę mniej, ale to rzecz gustu. Nie jest też tak że coś jest bardzo złe. Np bardzo dobra zupa dyniowa, średnia ogórkowa. Bardzo dobre kopytka kluski śląskie, mięsa, surówki, a średnie dania typu zapiekanki, natomiast kapsalon jest smaczny. Makaron czasami jest zbyt rozgotowany ale to chyba też kwestia, że makaron nie jest to dobre danie do dowozu właśnie ze względu na możliwość rozgotowania czy wypicia sosu. Dostawy na wskazaną godzinę są realizowane punktualnie Generalnie jestem zadowolona ze współpracy i kontynuuje tą usługę. Mam nadzieję, że drobne niedociągnięcia będą w przyszłości poprawione”
“Jedzenie bardzo dobre i w przystępnej cenie, byłem wczoraj z rodziną i wszyscy byli zadowoleni, to już któryś raz tylko tam jemy obiad jak jesteśmy w Dusznikach, polecam napewno nikt nie będzie miał żadnych rewolucji żołądkowych i wyjdzie najedzony i zadowolony.”
“Super miejsce na relaks ze znajomymi i odprężenie się po całym tygodniu pracy. Obsługa bardzo miła i serdeczna. Polecam”
“Ponownie odwiedziliśmy na wakacyjnej trasie. W zeszłym roku było super. W tym roku również się nie zawiedliśmy. Obiad bardzo dobry, ładnie podany. Herbata nie najtańsza ale rewelacyjna i świetnie podana. Lokal z ładnym wystrojem. Obsługa bardzo miła i troskliwa. Jeśli e przyszłym roku będziemy przejazdem, na pewno wstąpimy. Polecam serdecznie. Edit 2023. Nic się nie zmieniło. Nadal mega polecam. Stały punkt na trasie S3.”
“Ciepły klimat miła obsługa. Szybko,smaczne, dobre. Polecam.”
“Świetnej jakości kawa, pysznie przygotowana, smaczne słodkości. Do tego obsługa bardzo miła i profesjonalna - poradzili sobie z zamówieniami od gromady dzieci, które co chwile zmieniały zdanie :) A klimat tak dobry, że zapisuje się w pamięci na długo!”
“Super świeżo i czysto. Kotlet schabowy pyszny, świeży i mięciutki, świeże i smaczne surówki. Dzieciom bardzo smakowały kawałki kurczaka i zupa pomidorowa aż wszystko zjedzone. Krótki czas oczekiwania. Dobra mocna kawa :)”
“Bardzo dobre obiady w rozsądnych cenach”
“Bardzo dobra pizza, świeżo robiona przez panią. Smaczna grochówka, przystępne ceny. Polecam!”
“Jesteście najlepsi. Jedzenie przepyszne bardzo miła obsługa i co najlepsze ceny spoko.”
“Bardzo fajna stacja paliw. Miła obsługa i smaczne bułki od hot doga”
“Mimo że zielone Miastko to sam sklep jest odpowiednio zagospodarowany na wszelakie potrzeby. Można zjeść, najeść się za niewielkie pieniądze, są dwie jadalnie więc miejsce jest. Dla wybrednych na zewnątrz zadaszony parkan. Więc i piwka się napić także. Zrobić zakupy, ceny nie powalają. Dodatkowo pani obsługująca ma bardzo ładny uśmiech, którym raczy każdego klijenta”
“Zajefajna babka, konkretna i pomocna,torty nie mają sobie równych przepiękne i bardzo smaczne, polecam serdecznie. Wrócę po więcej. Pozdrawiam:))”
“Super miejsce, bardzo polecam. Zypa pycha proszę Pani.”
“Piękne miejsce, urządzone ze smakiem i pomysłem. Do tego z pysznym jedzeniem. Bardzo miła obsługa. Do tego kameralna muzyka wewnątrz i cudowne widoki na zewnątrz.”
“Bardzo dobre. Szybko i przyzwoicie cenowo Nie wiem jak oni ogarniają tyłu klientów i takie menu..... Szacun”
“Naprawdę podobało nam się jedzenie w czystym otoczeniu i miła, przyjazna obsługa. Jasne zalecenie!”
“Wspaniałe miejsce, miła obsługa, świeże, smaczne jedzenie w pięknym otoczeniu przyrody. Polecam”
“Krótki przystanek w podróży, dobre jedzenie i obsługa”
“Jedzenie bardzo smaczne, sycące i swojskie. Wszystko jest robione na miejscu i świeże, w warzywach szczególnie można to wyczuć i serach. Zapiekanka była chrupka a pieczarki oraz feta słonawe co świetnie się komponowało z kwaśnym pomidorem i cierpką rukolą. Burgerem niestety się trochę zawiodłem za taka cenę przez zbyt dużą ilość sosu, a także mięsem będące niezbyt wysokiej jakości. Cheddar był dość smaczny. Z kolei bułka miłym zaskoczeniem przez chrupkość i posmarowanie masłem. Cena dobra do jakości i ilości. Burgera cheddar nie polecam.”
“Wpadajcie koniecznie :)! Ciężko o miejsce tak unikalne. To nie jest kolejna „seta i galareta”, to próba odtworzenia wcześniejszej epoki. Stoły poobijane, tapicerka się rwie, krzesła się bujają, ale to nie przeszkadza :) Jest przedwojenna muzyka, jest alkohol i są ludzie. Pyszny mięciutki Tatar i parówki z mięsa niewiadomego pochodzenia smakują wyśmienicie :) Ceny są śmiesznie niskie, zwłaszcza jak na te lokalizacje.”
“Świetna restauracja z wybornym menu, profesjonalną obsługą i miłym ambiente.”
“Trafiliśmy tu przejazdem przez Oleśnicę i zostaliśmy absolutnie oczarowani. Zamówiony przeze mnie łosoś marynowany w soku z pomarańczy z puree z białego selera z białą czekoladą i grillowanymi pomidorkami okazał się wyjątkowym połączeniem smaków, które rzadko można spotkać. Widać ogromną kreatywność kuchni. No mega, prawdziwa kulinarna perełka! Polecam miło i smacznie. Ja napewno jeszcze wrócę.”