Bardzo klimatyczne miejsce, nostalgiczne proste i smaczne menu, niskie ceny. Warte odwiedzenia przy wizycie we Wrocławiu ✨
Zdjęcia
Opinie
-
Julia El Azzi ★★★★★
-
Tomasz ★★★★★
Klimatyczny lokal z dobrym jedzeniem w supercenach. Nie były to najlepsze pyry z gzikiem i tatar, jaki jadłem w życiu, ale w stosunku cena do jakości to 5*. Potrawy są przygotowywane na bieżąco z dobrej jakości składników. Podsumowując smaczne jedzenie, super wystrój i klimat zasługuje na polecenie.
-
Nikodem Podstawski ★★★★★
Miejsce warte uwagi przede wszystkim ze względu na klimat. Genialny wystrój, tematyczna muzyka i konkretne menu tworzą tu atmosferę, jakiej próżno szukać w większości restauracji. Kolejną rewelacją są tu ceny, które jak na lokalizację są po prostu niskie, a może powinienem powiedzieć - w końcu gdzieś są uczciwe ceny. I choć z pewnością jadłem w życiu lepszego tatara i piłem lepszą wódkę, tak raczej powinno się to miejsce oceniać jako gastronomiczną podróż w czasie i przyjemny do spędzenia w nim choć części wieczoru bezpretensjonalny lokal.
-
Agata Coolbat ★★★★★
Wpadajcie koniecznie :)! Ciężko o miejsce tak unikalne. To nie jest kolejna „seta i galareta”, to próba odtworzenia wcześniejszej epoki. Stoły poobijane, tapicerka się rwie, krzesła się bujają, ale to nie przeszkadza :) Jest przedwojenna muzyka, jest alkohol i są ludzie. Pyszny mięciutki Tatar i parówki z mięsa niewiadomego pochodzenia smakują wyśmienicie :) Ceny są śmiesznie niskie, zwłaszcza jak na te lokalizacje.
-
Mariusz Ozimek ★★★★★
Piwo w dobrej cenie biorąc pod uwagę inne miejsca w obrębie wrocławskiego Rynku. Smaczny, dobrej jakości tatar i gzik. Miła obsługa. Na pewno wrócę. Serdecznie polecam!
-
Ireneusz Lipinski ★★★★★
Perełka smakowa dla koneserów. Rewelacyjna galareta! Uwielbiam tatara, ale po zasmakowaniu tej galarety padłem na kolana. Bardzo dobre ceny i jakość przystawek np. 50ml zimnej wódki 6zł, tatar i galareta po 12zł, wino 8zl za 100ml. Rewelacja! Warto brać od razu podwójne porcje, aby dłużej delektować się smakiem płynu i przystawki. Chętnie wrócę ponownie!
-
Adam Ciorgon ★★★★★
Wystrój? Wiadomo. Ta restauracja to wystrój. Ale serio, da się nad tym popracować. Nad czystością też, niestety. Albo nad tym, aby stoliki się nie bujały. Jedzenie bardzo ok. Nie oczekiwałem cudów i składników najwyższej klasy, no i nie dostałem. Jest autentycznie. Bez ściemy. Dostaje się to, co widać. I za to olbrzymi plus.
-
Aleksandra O ★★★★★
Noo dobra nie oszukujmy się wystrój bardzo oryginalny jak na XXI i raczej z drugim takim lokalem się nie spotkałam ale ma to swój urok szczególnie w połączeniu z tak krótką listą przystawek właściwie ;) i napojów. Tatarek pyszny, śledzik również. No i bardzo miły Pan z obsługi. Polecam !
-
Alicja M ★★★★★
Miejsce znane dla większości Wrocławian. Zawsze dużo ludzi, ale warto chwilę poczekać żeby zjeść tatara albo napić się dobrego grzańca. Niepowtarzalny klimat i ceny jedne z lepszych. Polecam :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przedwojenna?
Przedwojenna znajduje się przy Świętego Mikołaja 81, Stare Miasto, 50-126 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przedwojenna?
Można skontaktować się z Przedwojenna pod numerem +48 783 518 680
Jak można dotrzeć do Przedwojenna?
Do Przedwojenna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku