Przegląd katalogu
- 482 Łączna liczba firm
- 3.1 Średnia ocena
- 74% Z opiniami
- 55% Ze zdjęciami
Znaleziono 482 wyników
Przeglądaj szkoła wyższa w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 482 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.1/5 na podstawie 27,351 opinii i ocen.
“Akademia Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie to lider w edukacji sportowej, cieszący się ogromnym prestiżem i świetną infrastrukturą do prowadzenia zajęć praktycznych i badań naukowych. Uczelnia wyróżnia się wyjątkowo doświadczoną kadrą dydaktyczną, złożoną z uznanych specjalistów, trenerów i naukowców, która skutecznie łączy najnowszą wiedzę z praktyką w zakresie sportu, fizjoterapii i turystyki. Dzięki nowoczesnemu zapleczu sportowemu i silnemu naciskowi na rozwój fizyczny oraz naukowy, AWF Warszawa doskonale przygotowuje swoich absolwentów do zawodowego sukcesu w dynamicznie rozwijającej się branży sportowej i prozdrowotnej.”
“Doskonałej jakości studia podyplomowe MBA prowadzone przez praktyków. Duży, zabytkowy i zadbany teren, wnętrza po remoncie.”
“Obecnie studiuje na tej Uczelni pielęgniarstwo II stopnia. Wykładowcy bardzo mili z ogromną wiedzą, chętnie się dzielą swoimi doświadczeniami, zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze. Każdemu polecam tą Uczelnie!”
“Przepiękne pola SGGW zawsze zadbane, mega pozytywni ludzie, bezpiecznie, ale i chilloutowo. Grille, muzyka, pozytywność! Polecam i zawsze odpala mi się milion wspomnień gdy przejeżdżam.”
“Jestem studentką 3 roku i przykro mi, że to już prawie koniec. Nie da się podsumować 3 lat w jednym, krótkim opisie, natomiast ta szkoła dała mi masę niezapomnianych wspomnień. Poznałam tu wspaniałych ludzi, na których zawsze można polegać- mowa tu nie tylko o studentach, ale również o wykładowcach i całym personelu. Dziękuje Wam za wyrozumiałość, słowa otuchy oraz wiedzę, jaką przekazaliście. Polecam WSA nie tylko tym, którzy mają duszę artysty, ale również tym, którzy jej poszukują. Szczególne podziękowania dla Pana Tomasza Woźniaka, bo dzięki niemu odkryłam w sobie pasję do grafiki i chcę dalej rozwijać się w tym kierunku.”
“Cudne miejsce, które ma swoją atmosferę. Jako uczelnia ma dużo różnych kierunków”
“Ukończyłem tu psychologię w 2015 roku. Uważam, że jest to bardzo przyjazna studentom uczelnia. Większość wykładowców jest zaangażowanych w budowanie wartościowych relacji ze studentami. Nauczanie odbywa się na wysokim poziomie, ale nie przez zastraszanie studentów tylko właśnie przez rozbudzanie ciekawości i chęć włączania studentów w naukowe badania, życie uczelni, koła naukowe itp. Zdecydowanie polecam ten uniwersytet a przynajmniej Instytut Psychologii. Pracuję od lat w zawodzie, jako psychoterapeuta i UKSW jest bardzo dobrze oceniane w tym środowisku.”
“Właśnie skończyłam 3 letnią przygodę na tej Uczelni (licencjat pomostowy i studia II uzupełniające magisterskie pielęgniarstwo), aktualnie czekam na obronę. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to był wspaniały czas . Uczelnia wiele mi dała, a najwięcej w postaci świetnych kontaktów do super ludzi - i o to chodzi- mam wspaniałą grupę! Oprócz wiedzy liczą się umiejętności i kompetencje - o każdy aspekt Uczelnia zadbała. Wykładowcy to ludzie z pasją, chciało się byc na każdych zajęciach. Panie i Pan w dziekanacie chętnie odbierają telefony, są bardzo pomocne i kolejny raz się przekonałam składając pracę. Dziewczyny jesteście wspaniale! Ja polecam z całego serca.”
“Absolutny top w Polsce jesli chodzi o wykladowcow. Super otwarte umysly - prof. Plit, dr. Lecka czy prof Jedrusik jak dla mnie mega wykladowcy. Nie ma sie co dziwic ze uczelnia nr. 1 w Polsce. Ekstra wyjazdy na zajecia terenowe - Bocheniec, Olecko czy Pinczow to super integracje.”
“Umieść odkurzacz w strefie pakowania.”
“Witam dziękuję za dodanie mnie uściski mile widziane !!”
“Profesjonalni i doświadczeni trenerzy. Lubiani przez dzieci i dorosłych. Trener wychwycił najmniejsze błędy co zaowocowało natychmiastową poprawą w mojej technice. Zajęcia super, fajna atmosfera i duże zaangażowanie trenera.”
“Uczelnia z parkowym otoczeniem, to niwątpliwy atut. Miłe miejsce na spokojny spacer.”
“Uczęszczałem tam na filologię języka angielskiego i rosyjskiego. Poziom był wysoki, profesorzy doświadczeni, zajęcia ciekawe. Pozdrawiam Bunię z Małkinii i resztę grupy "Dziko na Dzikiej".”
“Bardzo dobra szkoła nauki realizacji dźwięku nagrań i nagłośnień, obecnie przeniesiona jest na Pragę. Bardzo ciekawe i merytoryczne zajęcia w szczególności z panem Maciejem Znamierowski i Adamem Pietruszko.”
“Dlaczego, gdy wszedłem na stronę internetową szkoły, zostałem przekierowany na stronę oferującą inwestycję w działkę konopną?”
“Dobrze wyszkoleni prowadzący, którzy bez problemu przygotują do pracy z pacjentem i do egzaminu zawodowego. Polecam.”
“SWiCH jest częścią Warszawskiej Szkoły Reklamy. To studium policealne, gdzie można się uczyć w trybie dziennym i zaocznym. Szkoła organizuje szereg kursów: wizażu, charakteryzacji oraz stylizacji fryzur. Opłaty nie są wygórowane. W szkole są dwie piękne pracownie wyposażone w lustra z oświetleniem oraz krzesła i kosmetyki. Osoby poruszające się na wózkach nie powinny mieć żadnego problemu z poruszaniem się w placówce, jest toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych, korytarze są szerokie. Niestety wjazd do szkoły może być utrudniony przez strome schody.”