Przegląd katalogu
- 482 Łączna liczba firm
- 3.1 Średnia ocena
- 74% Z opiniami
- 55% Ze zdjęciami
Znaleziono 482 wyników
Przeglądaj szkoła wyższa w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 482 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.1/5 na podstawie 27,351 opinii i ocen.
“To jedna z najpiękniejszych szkół muzycznych, jakie widziałam. Nawet przyjemnie jest przejść obok niej i posłuchać, jak uczniowie grają na różnych instrumentach.”
“Polecam studiowanie w ChAT. Kierunek praca socjalna jest prowadzony nie tylko przez teoretyków, ale co najważniejsze przez praktyków. Ponadto uczelnie charakteryzuje miła atmosfera, którą wspólnie ze studentami i doktorantami tworzą Władze Akademii, Wykładowcy oraz Pracownicy Biblioteki i Administracji. Student na tej uczelni jest traktowany podmiotowo i po partnersku. Kolejnym plusem Wydziału i całej Akademii jest wielokulturowość i różnorodność środowiska akademickiego. ChAT pozwala nie tylko zdobyć niezbędną wiedzę, ale także rozwinąć pasje.”
“Jak dla mnie super sprawa. Praktyczne szkolenie prowadzone przez osoby, które na co dzień robią to, czego uczą. Polecam!”
“Najlepsza szkoła policealna! Dyrektor i wicedyrektor są niesamowici”
“Polecam zdecydowanie. Fajni wykładowcy i zdrowa, domowa atmosfera.”
“Wydział Zamiejscowy w Warszawie WSPiA im. Mieszka I, jest placówką stworzoną przez profesjonalistów. Oferuje nie tylko przyjazną atmosferę studiowania, ale przede wszystkim wysoki poziom kształcenia, zapewniając studentom wykwalifikowaną kadrę, którą tworzą praktycy.”
“Co tu gadać, najlepsza uczelnia pożarnicza w Polsce”
“Według mnie każdy znajdzie coś dla siebie, wykładowcy mili, profesjonalni. Panie w dziekanacie do rany przyłóż, szybko i sprawnie można załatwić swoje sprawy.”
“Doskonałe miejsce do studiowania. Jestem spoza Warszawy i trochę obawiałem się zmiany otoczenia, ale zastałem znakomitą atmosferę. Poziom wykładów jest wysoki, ale zarazem niezwykle przystępny dzięki nowoczesnym metodom nauczania. Wykładowcy są OK, więc sama przyjemność. No i położenie uczelni w zakątku centrum, skąd wszędzie blisko, też robi swoje.”
“Najlepsza szkoła musicalowa w Polsce!”
“Świetna uczelnia, z bardzo kompetentną kadrą dydaktyczną, składającą się w dużej części z praktyków. Bardzo dużo przydatnej wiedzy, przekazywanej w przystępny sposób, co mocno przekłada się na możliwość późniejszego wykorzystania w pracy zawodowej. Wykorzystanie pakietu M365 w procesie studiowania bardzo ułatwia proces nauki i kontaktu z wykładowcami. Polecam Akademię WIT!”
“Dobra kadra, bez nadęcia, zajęcia w miłej atmosferze.”
“Początek lat 80tych, męski akademik SGPiS.”
“Uczelnia prezentuje zupełnie inny poziom edukacji - w pełni nastawionej na studenta (ucznia) i takiej samej postawy uczą przyszłych nauczycieli. Przedmioty nastawione na praktyczne umiejętności zarówno zarządzania klasą jak i dydaktycznego przygotowania lekcji. Należy przygotować się na rok intensywnej praktyki nauczycielskiej - rok ten zmienia zupełnie podejście do edukacji (już nie tylko liczą się "wyniki matury", ale też dobrostan ucznia). Polecam wszystkim, którzy widzą problemy obecnej szkoły i szukają na nie rozwiązań. Sporo nabywanych umiejętności przydaje się przy uczeniu od szkoły podstawowej poprzez liceum aż po studia. Warto dodać, że co 2 tygodnie każdy ma godzinne spotkania z tutorem, które pomagają odnaleźć własny styl uczenia. Tutor może również pomóc rozwiązywać problemy, na które napotkamy w trakcie nauki (w końcu nauczyciel ma wiele interakcji z innymi ludźmi, nie tylko uczniami). Serdecznie pozdrawiam moją tutorkę Agnieszkę Sułowską”
“Bardzo dobra uczelnia ekonomiczna z wieloletnią tradycją. Zajęcia na wysokim poziomie z wykładowcami praktykami, bardzo dobry networking i współpraca z zagranicą.”
“The admission office was extremely helpful and friendly – they answered all my questions and guided me through the whole application process step by step. Thanks to their support, I felt confident and comfortable. Biuro rekrutacji okazało się niezwykle pomocne i życzliwe – odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i przeprowadzili mnie przez cały proces aplikacji krok po kroku. Dzięki ich wsparciu czułem się pewnie i komfortowo.”
“A ja z bardzo zanemizowanym psem odwiedziłam 3 piękne kliniki które uznały że pies nie jest na ostro do przyjęcia. Przyjechałam tu i okazało się że morfologia jeszcze gorsza , szybko usg brzuch , leki ,chyba to postać odkleszczowa choroby bez pewności ale ratunkowo pies dostał Wszystko. Wieczorem jak dojechałam do Łodzi już anemizacja się zatrzymała i stopniowo poszła w górę. Pani dr Kołakowska uratowała mi psa gdzie w tych pięknych czystych klinikach nikt Mnie nie chciał przyjąć”
“Zgromadzenie księży Zmartwychwtancow CR”
“Do pana Jacka. Punkt dojścia jest znany w każdej nauce. Jest nim prawda.”
“Filia warszawskiej uczelni, to, zobowiązuje. Bardzo miłe Panie w dziekanacie.”
“Fajna nowa scena Teatru Ateneum- koniecznie tu zajrzyjcie”
“Studiowanie kosmetologii w tej szkole to była świetna decyzja. Kończę właśnie studia licencjackie i planuję kontynuować naukę na magisterce. Zajęcia są prowadzone nowocześnie i z naciskiem na praktykę, a wykładowcy, czyli aktywni zawodowo specjaliści z branży, chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem. To idealne miejsce dla osób, które myślą poważnie o karierze w branży beauty.”
“Świetna uczelnia z bardzo dobrym zapleczem.”
“Wyglada jak podstawówka z lat 90’”
“Polecam wydział Żywienie Człowieka na SGGW”
“To bardzo dobra uczelnia! :) Niesamowicie życzliwi ludzie w dziekanacie, w rektoracie, a także oczywiście nauczyciele. Programy są ułożone tak, abyście mieli czas dla siebie, a jako student zagraniczny uczący się po polsku – spotkacie się z ogromnym zrozumieniem, życzliwością i świetnym przekazywaniem wiedzy ze strony wykładowców. Studiuję psychologię i ani razu nie żałowałem swojego wyboru”
“Bardzo porządna i przyjazna uczelnia. Studiuję już drugi kierunek”