Super szkoła, bardzo polecam. Super kadra, wszyscy są bardzo pomocni. Polecam :)
Zdjęcia
Opinie
-
Ola Kobus ★★★★★
-
kaja korta ★★★★★
Najlepsza szkoła policealna! Dyrektor i wicedyrektor są niesamowici
-
xXLuna Xx ★★☆☆☆
O ile sama obsługa i panie są bardzo miłe i pomocne to jednak jako osoba pracująca w tygodniu i ucząca się w weekendy nie mam dużo czasu w swoim grafiku po dodaniu spraw natury osobistej, co za tym idzie godziny otwarcia sekretariatu są ważne dla mnie by załatwić jakiekolwiek formalności które są mi potrzebne. Jednak harmonogram sekretariatu a realia jego otwarcia to niebo a ziemia, nie raz spotkałam się z zamkniętym sekretariatem mimo że na stronie jest napisane jak byk że jest otwarty, przez co na darmno poświęcałam swój wolny czas na długi dojazd by pocałować klamkę i nie załatwić żadnej sprawy. dzisiaj było tak samo dlatego pisze tą opinie, przyjechałam po pracy i byłam o 15 w sekretariacie (był czynny do 17) i nie zastałam nikogo, płace za szkołę 200 zł legitymacja tez nie jest tania bo kosztuje 50 zł a sekretariat w którym pracują 4 osoby jest zamknięty wcześniej i nie mogę załatwić żadnej ważnej sprawy. To jest nie poważne, jeśli ktoś zastanawia się nad uczęszczaniem do tej szkoły radze się nad tym poważnie zastanowić czy chce wydać tyle pieniędzy na szkołę i tracić czas na często wcześniej zamknięty sekretariat i nie załatwić żadnej ważnej sprawy. Też jeszcze ważną rzeczą o której chce wspomnieć to sama aplikacja z zjazdami (grafikiem zajęć) która jest nie realna, bo nie raz były kompletnie inne zajęcia w grafiku a mieliśmy inne na zjazdach, już nie mówiąc ze nie raz spotkałam się z tym że przyjechałam do szkoły punktualnie i czekałam 2h na jakiego kolwiek nauczyciela który miał prowadzić moje zajęcia bo w planie zajęć nie było informacji o zastępstwie lub zmiany zajęć.
-
Ohshe Calling ★★★★★
Jestem zachwycony obsługą Pani Adrianny G. Od samego początku przywitała mnie uśmiechem i przeogromnym zaangażowaniem. Każdemu mogę bez wahania polecić tą szkołę jeśli będzie obsługiwany przez Panią Adriannę.
-
Aleksandra Ulejczyk ★★★★★
Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa w sekretariacie :) Załatwianie wszelkich formalności w tej szkole to sama przyjemność
-
RulerOfHell ★★★★★
Polecam tą szkołę. Wysoko wykwalifikowana kadra oraz profesjonalne podejście do ucznia.
-
Kamil Podbielski ★★★★★
Najlepsza szkoła policealna! Profesjonalne podejście. Kierunek BHP świetnie przygotowuje do wykonywania przyszłego zawodu. W przypadku pytań Panie z sekretariatu zawsze chętnie pomogą.
-
Wiktor Noo ★★★★★
Najlepsza szkoła policealna w Warszawie!! Profil technik sterylizacji medycznej świetnie przygotowuje do zawodu, uwielbiam chodzić na te zajęcia. Panie z sekretariatu bardzo miłe i pomocne. Polecam każdemu!
-
Michał Kostecki ★★★★★
Najlepsza szkoła policealna w Warszawie. Zajęcia prowadzone w sposób aby każdy był jak najlepiej przygotowany do wykonywanego w przyszłości zawodu. Panie z sekretariatu rewelacja, zawsze pomocne. Z czystym sumieniem polecam każdemu.
-
Victoria Komissarova ★☆☆☆☆
Nie polecam nikomu tej szkoły! Zorganizowali kurs "Rachunkowość", grupa 9 osób zapłaciła jednorazowo za 3 miesiące zajęć, a dali tylko 4 zajęcia fatalnej jakości. Po tym wszystkim studenci zaczęli narzekać, przerwali zajęcia i nie zwrócili pieniędzy!!! Nie odpowiadają na listy i prośby studentów i nie zwracają uwagi!! Klienci stracili pieniądze i czas, ponieważ wiedzę i certyfikat mogli otrzymać już w innym miejscu. Nigdy nie widziałem takiego podejścia do klientów, jest to najbardziej nieodpowiedzialna postawa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szkoła PASCAL?
Szkoła PASCAL znajduje się przy Marszałkowska 85, Śródmieście, 00-683 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szkoła PASCAL?
Można skontaktować się z Szkoła PASCAL pod numerem +48 222 992 068
Jak można dotrzeć do Szkoła PASCAL?
Do Szkoła PASCAL można dotrzeć, korzystając z poniższego linku