Przegląd katalogu
- 7,146 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 78% Z opiniami
- 56% Ze zdjęciami
Znaleziono 7146 wyników
Przeglądaj szkoła w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 7,146 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 179,900 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera szkoła z miast takich jak Warszawa, Radom, Pruszków, Legionowo, Grodzisk Mazowiecki i innych.
“Jako absolwent szkoły chcę zachęcić do korzystania z wiedzy i doświadczenia placówki. Niektórzy mówią, że nie potrzeba szkół, wystarczą kursy darmowe z internetu. Kursy tego nie załatwią, szkoła uczy myślenia, patrzenia, spotykasz tam ludzi, którzy zjedli zęby na fotografii. Takiej wiedzy właśnie szukasz, jeśli chcesz fotografować zawodowo. Jestem tego przykładem.”
“Spędziłem tam dwa najpiękniejsze lata mojego życia.”
“Szkoła jest w tym miejscu od zawsze, ale niedawno rozbudowana (pod potrzeby gimnazjum / gimnazja zlikwidowane, ale budynek został). Szkoła Samorządowa z dobrymi wynikami nauczania jak i sukcesami sportowymi.”
“Super podejście do dzieci jak i dorosłych. Zabawni i co przedewszystkim cierpliwi dla opornych w nauce.”
“Wspaniała atmosfera w przedszkolu. Polecam !”
“Najlepsza szkoła, super wspominam moje lata nauki od 2 lat z klasą odwiedzamy naszą wychowawczynię, za dawnych lat klasa super się trzymała, dzieciaki mądre, miłe a szkoła zadbana, większość nauczycieli super chociaż były wyjątki.”
“Bardzo fajna szkoła niestety nauczyciele się zmieniają ale widać że szkoła robi coraz większe postępy do przodu”
“Fajna szkoła, rodzinna atmosfera, wspaniali nauczyciele. Rodzic”
“Szkoła była przyjemna, starszy pedagog pomocny jak na przerwach kiedyś miał planszówki a nauczyciele przeważnie mili i pomocni, wycieczki zawsze tam były super organizowane jak i super były akcje sprzątanie lasu. Zapewno trochę kadry się zmieniło ale zapewno i tak jest super poziom jak i budynek był zawsze czysty a hala była wielka a orlik szkolny bardzo super wykonany a przerwy na dworzu były przyjemne.”
“Boze, podstawowka swietna. Nauczyciele kochani, choc wymagajacy. Uzyskalam swietne wyniki na egzaminach dzieki nim. Zawsze moglam liczyc na wsparcie calej kadry. Mozna pozartowac z nauczycielami, atmosfera jest bardzo mila. Kocham to miejsce calym sercem. Zdecydowanie w szkolach srednich jest o wiele gorzej. Doceniajcie to miejsce, dopoki w nim jestescir ”
“Świetna szkoła, która oferuje wysoki poziom nauczania. Nauczyciele są kompetentni, życzliwi i chętni do pomocy, a program nauczania jest dostosowany do aktualnych wymagań rynku pracy. Zajęcia są interesujące i prowadzone w przyjaznej atmosferze. Szkoła zapewnia nowoczesne zaplecze dydaktyczne oraz możliwość zdobycia praktycznych umiejętności, które realnie przydają się w zawodzie. Gorąco polecam każdemu, kto chce się rozwijać i zdobyć cenne kwalifikacje!”
“Dobrzi nauczyciele i dobra szkoła”
“Polecam serdecznie, nauczyciele na poziomie!”
“Panie z rekrutacji bardzo są bardzo pomocne i profesjonale. Jestem bardzo zadowolona! :)”
“tost z serem jest niesamowity))”
“Zajebista szkoła bo różne fajne rzeczy się dzieją”
“Szkola jest przepiekna i cudowna, kazdemu serdecznie polecam (prosze wypusccie mnie z piwnicy)”
“Szkoła ma fantastyczne Panie w oddziale przedszkolnym. Mam nadzieję, że w starszych klasach kadra jest równie super.”
“Najlepsza szkoła, wiele cudownych wspomnień, polecam każdemu. Pani A.D. najlepsza polonistka i bardzo dobra wychowawczyni, solidnie przygotowała KAŻDEGO do egzaminu ósmoklasisty, Pana D.N. również super wspominam, do teraz pamiętam lekcje historii czy informatyki, jedyny nauczyciel u którego cokolwiek pamiętam z historii;). Pani D.CZ. również bardzo dobra nauczycielka języka niemieckiego, jedna z ulubionych. Fizykę również dobrze wspominam dzięki nauczycielce, niestety Pani od chemii nie potrafiła za wiele nas nauczyć, na lekcji zajmowała się dwoma dobrymi uczniami, a reszcie zadawala zadania. Co roku zmieniana nauczycielka od matematyki w średniej grupie, co też nie było za dobre. Cudowne panie woźne, bardzo wyrozumiałe i kochane. Pan A.S od wf wspaniały nauczyciel z pasją. Opinia dość chaotyczna, ale bardzo chętnie bym wróciła do 34, poznałam wiele cudownych osób, z którymi do teraz się przyjaźnie:). Bardzo polecam.”
“Super szkoła! Nie ma złych nauczycieli.”
“Jak by mi ktoś powiedział przez jaki teren przejadę po szkoleniu to bym go wyśmiał..Rowerem bym się bał:) Jednak po dwóch dniach (poziom I i II) dałem radę i to z bananem na twarzy. Dzięki za przekazaną wiedzę, ćwiczę sumiennie i już czekam na kolejne poziomy. Do zobaczenia !”
“Bardzo fajna szkoła bardzo mili nauczyciele poziom nauczania jest dobry pyszne obiady wyremontowane sale ma ona dwa piętra dwie sale komputerowe świetlica dla młodszych uczniów duże boisko szkoła super polecam tą szkołę. Z poważaniem Kinga Brzezińska”
“Nie mam zastrzeżeń, pracują tam mili, kontaktowi ludzie”
“Lektorzy są bardzo zaangażowani i potrafią świetnie tłumaczyć – wszystko odbywa się w swobodnej atmosferze, ale z naciskiem na praktyczną naukę. Metody są nowoczesne i naprawdę pomagają przełamać barierę językową. Polecam!”