Przegląd katalogu
- 1,545 Łączna liczba firm
- 2.3 Średnia ocena
- 66% Z opiniami
- 48% Ze zdjęciami
Znaleziono 1545 wyników
Przeglądaj szkoła podstawowa w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,545 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 2.3/5 na podstawie 21,050 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera szkoła podstawowa z miast takich jak Warszawa, Radom, Płock, Pruszków, Siedlce i innych.
“Super atmosfera, zadbana szkoła, nauczyciele świetnie staraja się nauczyć uczniow”
“Miejsce zadumy I refleksji,hold poleglym lotnikom z USA niosacym pomoc walczacej Polsce”
“Ogólnie jest OK. Lokalizacja i otoczenie szkoły - super! Ostatnio jednak coraz częściej słyszy się opinie o lewackich i "tęczowych" - 6-cio kolorowych - odchyleniach niektórych nauczycieli.”
“Świetna placówka. Nauczyciele pomocni, a obiady wyśmienite. Polecam”
“Szkoła jest w tym miejscu od zawsze, ale niedawno rozbudowana (pod potrzeby gimnazjum / gimnazja zlikwidowane, ale budynek został). Szkoła Samorządowa z dobrymi wynikami nauczania jak i sukcesami sportowymi.”
“Bardzo polecam. Corka jest zachwycona swoim przedszkolem. Kontakt z placówka wzorowy, super kadra, zdrowe jedzenie. Nie znajduje nic na co można narzekać.”
“Najlepsza szkoła, super wspominam moje lata nauki od 2 lat z klasą odwiedzamy naszą wychowawczynię, za dawnych lat klasa super się trzymała, dzieciaki mądre, miłe a szkoła zadbana, większość nauczycieli super chociaż były wyjątki.”
“Bardzo fajna szkoła niestety nauczyciele się zmieniają ale widać że szkoła robi coraz większe postępy do przodu”
“Fajna szkoła, rodzinna atmosfera, wspaniali nauczyciele. Rodzic”
“Szkoła była przyjemna, starszy pedagog pomocny jak na przerwach kiedyś miał planszówki a nauczyciele przeważnie mili i pomocni, wycieczki zawsze tam były super organizowane jak i super były akcje sprzątanie lasu. Zapewno trochę kadry się zmieniło ale zapewno i tak jest super poziom jak i budynek był zawsze czysty a hala była wielka a orlik szkolny bardzo super wykonany a przerwy na dworzu były przyjemne.”
“Boze, podstawowka swietna. Nauczyciele kochani, choc wymagajacy. Uzyskalam swietne wyniki na egzaminach dzieki nim. Zawsze moglam liczyc na wsparcie calej kadry. Mozna pozartowac z nauczycielami, atmosfera jest bardzo mila. Kocham to miejsce calym sercem. Zdecydowanie w szkolach srednich jest o wiele gorzej. Doceniajcie to miejsce, dopoki w nim jestescir ”
“Dobrzi nauczyciele i dobra szkoła”
“tost z serem jest niesamowity))”
“Szkoła kameralna, nikt nie jest anonimowy. Nauczyciele z pasją i zaangażowani. Szkoła uczy solidnej pracy i jednocześnie pomaga w rozwijaniu zainteresowań. Pierwsza społeczna szkoła w Warszawie i to pierwsza pod każdym względem:)”
“Zajebista szkoła bo różne fajne rzeczy się dzieją”
“Dzieci są zachwycone. Bardzo fajnie się rozwijają. :)”
“Szkoła ma fantastyczne Panie w oddziale przedszkolnym. Mam nadzieję, że w starszych klasach kadra jest równie super.”
“Najlepsza szkoła, wiele cudownych wspomnień, polecam każdemu. Pani A.D. najlepsza polonistka i bardzo dobra wychowawczyni, solidnie przygotowała KAŻDEGO do egzaminu ósmoklasisty, Pana D.N. również super wspominam, do teraz pamiętam lekcje historii czy informatyki, jedyny nauczyciel u którego cokolwiek pamiętam z historii;). Pani D.CZ. również bardzo dobra nauczycielka języka niemieckiego, jedna z ulubionych. Fizykę również dobrze wspominam dzięki nauczycielce, niestety Pani od chemii nie potrafiła za wiele nas nauczyć, na lekcji zajmowała się dwoma dobrymi uczniami, a reszcie zadawala zadania. Co roku zmieniana nauczycielka od matematyki w średniej grupie, co też nie było za dobre. Cudowne panie woźne, bardzo wyrozumiałe i kochane. Pan A.S od wf wspaniały nauczyciel z pasją. Opinia dość chaotyczna, ale bardzo chętnie bym wróciła do 34, poznałam wiele cudownych osób, z którymi do teraz się przyjaźnie:). Bardzo polecam.”
“Bardzo fajna szkoła bardzo mili nauczyciele poziom nauczania jest dobry pyszne obiady wyremontowane sale ma ona dwa piętra dwie sale komputerowe świetlica dla młodszych uczniów duże boisko szkoła super polecam tą szkołę. Z poważaniem Kinga Brzezińska”
“Nie mam zastrzeżeń, pracują tam mili, kontaktowi ludzie”