Przegląd katalogu
- 7,146 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 78% Z opiniami
- 56% Ze zdjęciami
Znaleziono 7146 wyników
Przeglądaj szkoła w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 7,146 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 179,900 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera szkoła z miast takich jak Warszawa, Radom, Pruszków, Legionowo, Grodzisk Mazowiecki i innych.
“Serdecznie polecamy naukę pierwszego tańca z Darią! Oboje byliśmy niedoświadczonymi tancerzami, a wystarczyło 5 spotkań, abyśmy nauczyli się pięknie tańczyć i wzbudzili zachwyt na weselu. Daria stworzyła dla nas układ, ćwiczyła razem z nami, dawała dużo wskazówek, a zajęcia przebiegały w miłej atmosferze. Ewa i Michał”
“Świetne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, młodsza córka zdała go na 100%. W tym roku starsza córka przygotowuje się do matury rozszerzonej ze szkołą. Przesympatyczna atmosfera na lekcjach i bardzo dobry kontakt z młodzieżą, sprawia, że dziewczyny naprawdę polubiły zajęcia. Dziękujemy za solidne przygotowanie, przekazywanie wiedzy w przystępny sposób i profesjonalizm ze strony Pani prowadzącej. Gorąco polecamy!”
“Córka (6 lat) bardzo lubi zajęcia z rytmo dance oraz mini maestro music z wykorzystaniem bębnów „djembe”. Widać, że ludzie którzy prowadzą zajęcia robią to z pasją i zaangażowaniem :) dzięki czemu dzieci nie nudzą się na zajęciach i chcą się uczyć przez zabawę ;)”
“Lubię to, że nie uczymy się gramatyki „na sucho” – wszystko jest praktyczne i używane w kontekście. To daje efekty.”
“Bardzo polecam szkołę Artura. Mimo 30 min dojazdu do Marek, nie żałuję że wybrałam to miejsce do nauki na kategorię B+E. Elastyczne godziny, które zaproponowano mi w dniu zapisu oraz ekspresowe zrobienie kursu rekompensowały dojazd. Później upewniłam się że jestem w dobrym miejscu dzięki profesjonalistom, którzy mnie uczyli i nauczyli tak dobrze że w miesiąc od momentu zapisania na kurs zdałam egzamin. Dziękuję! Wracam w kolejnym sezonie na kategorię A.”
“Stajnia Hoofland to świetne miejsce dla każdego, kto lubi konie. Zwierzęta są tu zadbane i dobrze traktowane, widać, że naprawdę o nie dbają. Instruktorzy znają się na rzeczy, mają cierpliwość i potrafią dobrze wytłumaczyć, więc nauka jazdy to czysta przyjemność. Do tego stajnia jest czysta i dobrze zorganizowana, więc wszystko działa jak trzeba. Super miejsce zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych jeźdźców. Polecam!”
“Serdecznie polecam każdemu kto szuka sposobu by zacząć się ruszać !!! :-)”
“Super trener, bardzo dobre podejście do dzieci. Kiedy trzeba to i do wody z nimi wejdzie. Dobiera ćwiczenia do umiejętności/poziomu małego pływaka. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jest cały czas skupiony na swoich podopiecznych. Takich ludzi to ze świecą szukać. Bardzo dziękujemy za każdy trening. Dziecko wraca szczęśliwe do domu, dumne z siebie i swoich postępów.”
“Fenomenalne kursy i fantastyczni Prowadzący! Nauka zróżnicowanych stylów, technik, wychodzenie poza własne utarte szlaki i rozległe poszerzanie horyzontów. Bardzo polecam nie tylko dla osób wybierających kierunki związane z rysunkiem, ale też dla dorosłych pragnących dalszego rozwoju i spojrzenia z innej perspektywy na swój warsztat =]”
“Serdecznie dziękujemy za kurs maturalny. Wasze zaangażowanie i wiedza pomogły córce w przygotowaniu się do egzaminów. Szczególne podziękowania kieruję do Stanisława, z którym współpracowaliśmy przez ostatnie trzy lata. Matura zdana :)”
“Serdecznie polecamy szkołę tańca prowadzoną przez Marka. Miał on niezwykle trudne zadanie, aby przygotować nas do pierwszego tańca w przeciągu tylko pięciu tygodni. Dzięki ogromnej cierpliwości i wyrozumiałości okazanej nam w trakcie prób, lekcje tańca były dla nas czystą przyjemnością. W efekcie nasz taniec zachwycił zaproszonych gości.”
“Polecam z całego serca LATINO SOLO, TAŃCE WESELNE, TOWARZYSKIE:) Ania i Janek są mega kompetentni, wspierają na każdym kroku podczas zajęć :) Polecam też warsztaty taneczne dla kobiet u Ani :) Dziękuje Kochani:)”
“Polecamy szkółkę More of Life. Nasi dwaj synowie chodzą już trzeci rok, pierwotnie do trenera Bartka, którego obaj synowie uwielbiali, teraz do trenera Adama i trenerki Kasi. Wszyscy trenerzy są bardzo zaangażowani a u synów widać znaczące postępy. Pan Adam sprawnie koordynuje wszystkie tematy. Dziękujemy!:)”
“Jedyna taka w Warszawie szkoła tańców kubańskich. Oye! to nie tylko profesjonalni trenerzy - to rodzina sympatycznych kursantów i atmosfera pełna pasji! Świetna lokalizacja (obok tramwaje, metro, Veturilo), obsługują Multisport.”
“Świetna szkoła pływania z super podejściem do dzieci. Duży plus za to, że Swimmy prowadzi zajęcia dla dorosłych i można korzystać z pływania w tym samym czasie co dzieci. Polecam serdecznie!”
“Moje ulubione miejsce na tanecznej mapie Warszawy - świetna kadra, duża różnorodność, ciekawe warsztaty.”
“Angielski w tym przedszkolu to jakaś magia. Synek wcześniej uczęszczał do innego anglojęzycznego przedszkola ale nie było takich spektakularnych efektów. Widać że angielski jest obecny cały czas a metody nauczania turbo skuteczne. Kadra ciepła, miła z indywidualnym podejściem do dziecka. Słucha rodziców i jest otwarta na współpracę. Polecam serdecznie.”
“Bardzo polecam lekcje z Magdą. Jest niesamowicie kreatywna, potrafi stworzyć przyjazną atmosferę, w taki sposób prowadzi lekcje, że nawet moje bardzo wymagające i łatwo nudzące się dziecko jest zachwycone. Dzięki Magdzie mamy ogromny postęp. Nigdy nie spotkałam lepszej lektorki.”
“Bardzo polecam panią Natalię Gawarecką! Pomagała mojemu synowi w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. Zawsze była bardzo dobrze przygotowana do zajęć, punktualna i niezwykle elastyczna pod względem terminów, co pozwoliło nam maksymalnie wykorzystać czas przed egzaminem. Zajęcia odbywały się w miłej, wspierającej atmosferze, a materiał był starannie dostosowany do potrzeb syna. Pani Natalia oferowała pełne wsparcie – zarówno podczas lekcji, jak i poza nimi – nie tylko w nauce, ale też pod względem emocjonalnym. Pomogła synowi podejść do egzaminu z większym spokojem i pewnością siebie. Co najważniejsze – dzięki tym spotkaniom syn naprawdę polubił język polski.”
“Fantastyczna Szkoła Tańca dla każdego dziecka. Bardzo indywidualnie, profesjonalne i cierpliwe podejście do każdego uczestnika zajęć . Doświadczeni instruktorzy którzy potrafią doskonale przekazać swoje wieloletnie umiejętności. Bardzo kontaktowa kadra. Polecam usługi tej Szkoły.”
“Mogę z czystym sumieniem zarekomendować tę szkołę, uczyłem się u pana Kamila i serdecznie go polecam! Od pierwszej jazdy pan instruktor mówił na co zwrócić uwagę i jakie są najczęstsze błędy, więc od razu wiadomo co jest istotne. Jazdy odbywały się w miłej atmosferze, gdy popełniałem jakieś poważne błędy, zagrażające bezpieczeństwu innych, instruktor nie denerwował się, tylko starał się obrócić to w żart, więc naprawdę bardzo miło było. Egzamin teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. Bardzo dziękuję!”
“Trener Michał to pełen profesjonalista , za każdym razem mocno zaangażowany w zajęcia o specjalistycznej wiedzy trenerskiej w doskonaleniu stylów pływackich”
“Bardzo dobrzy trenerzy z odpowiednim podejściem do dzieci i dorosłych o różnym poziomie zaawansowania. Nigdy nie lubiłam pływać i pływałam bardzo słabo, ale trener Filip naprawdę szybko nauczył mnie podstaw i dzięki niemu zaczęłam pływać z przyjemnością, na każdych zajęciach doskonalę umiejętności i mam ogromną satysfakcję z pływania. Polecam serdecznie. GOLD organizuje również obozy, pełne atrakcji dla dzieci - moja córka była bardzo zadowolona z udziału i jest chętna na kolejne wyjazdy.”
“Swimple to mega fajna szkoła pływania. Dzieci są zachwycone i wprost nie mogą się doczekać zajęć. Z roku na rok widać ich postęp, a instruktorzy za zarówno wymagający kiedy trzeba jak i pozwalający na fun, kiedy dzieci tego potrzebują. Basen przy Niegocinskiej jest kameralny, ale dzięki temu bardzo przyjazny dzieciom. Gorąco polecam wszystkim poszukującym dobrej szkoły pływania !!!”
“Szkoła naprawdę godna polecenia! Starsza córka uczęszcza do niej już 5 rok z rzędu - swobodnie pływa od dawna, teraz tylko szlifuje swoje umiejętności, młodsza wprawdzie dopiero rozpoczęła naukę, ale również wychodzi z wody uśmiechnięta:) Wśród wielu plusów szkoły wymienić można profesjonalne i przesympatyczne grono nauczycieli, w tym charyzmatycznego właściciela szkoły:) indywidualne i elastyczne podejście do każdego dziecka oraz świetną lokalizację zajęć, m.in. na basenie Nowa Fala, dzięki czemu do szkoły prawdopodobnie uczęszcza pół Woli i Bemowa:)”
“Paulina przygotowywała nas do naszego pierwszego tańca i nie mogliśmy trafić lepiej! Jej uśmiech, pozytywne nastawienie i ogromne zaangażowanie sprawiały, że każda lekcja była czystą przyjemnością. Paulina stworzyła dla nas przepiękną choreografię, dzięki której czuliśmy się pewnie na parkiecie, a goście weselni byli zachwyceni naszym występem. Nauka tańca z nią była zdecydowanie najprzyjemniejszym elementem przygotowań do ślubu. Polecamy z całego serca każdemu, kto marzy o pięknym pierwszym tańcu i wspaniałej atmosferze podczas nauki.”
“Bardzo dobra szkoła tańca :) Przepiękna przestronna sala w kamienicy, zajęcia odpowiednio długie, aby rozłożyć każdy krok na czynniki pierwsze i wdrożyć wszystko w praktykę nawet dla prawdziwych amatorów. Instruktor Mirosław, oraz Pan Polański z dużym poczuciem humoru, taka "stara klasa", gdzie oprócz wyuczenia samych figur zwraca się uwagę na savoir vivre, kulturę, historię tańca. Polecam serdecznie ❤️”
“Trzeci raz z Hero na nartach i trzeci raz jesteśmy bardzo zadowoleni. Kadra trenerska od lat w podobnym składzie, bardzo fajne podejście do dzieci. Dobra opieka, atmosfera i organizacja.”
“Uczestniczyłem w obozie we Władysławowie. W ekipą SP Sebastiana Karasia w weekend nauczyłem się więcej niż przez 2 ostatnie lata pływania. Trenerzy z mega doświadczeniem wyłapią każdy Twój błąd i pokarzą Ci jak go wyeliminować. Zdrowe, indywidualne podejście na grupowych zajęciach. Polecam na 10 gwiazdek !!”
“Miałem nagłą sytuację i Tłumaczenie z jezyka francuskiego w ekspresowym tempie. Gorąco polecam, bardzo miła i profesjonalna obsługa.”