Przegląd katalogu
- 3,138 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 71% Ze zdjęciami
Znaleziono 3138 wyników
Przeglądaj szkoła w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 3,138 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 120,407 opinii i ocen.
“Miałem nagłą sytuację i Tłumaczenie z jezyka francuskiego w ekspresowym tempie. Gorąco polecam, bardzo miła i profesjonalna obsługa.”
“Asia to osoba z ogromną wiedzą, pasją i zaangażowaniem, które widać w każdym elemencie szkolenia. Stwarza atmosferę otwartości i wsparcia, a jednocześnie dba o wysoki poziom merytoryczny. Zajęcia były świetnie zorganizowane – zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna pozwoliły mi rozwinąć umiejętności, spojrzeć na pracę z psami z jeszcze szerszej perspektywy i wynieść mnóstwo inspiracji do własnej pracy. Bardzo polecam Psią Edukację wszystkim, którzy szukają profesjonalnego, nowoczesnego i przyjaznego podejścia do szkolenia – zarówno dla psów, jak i ludzi!”
“Nigdy nie sadziłam, że usiądę za sterami samolotu którego raczej jestem pasażerką w drodze na wakacje a nie w roli drugiego pilota. Niesamowite przeżycie i tym większy podziw dla prawdziwych pilotów za ogarnianie tych wszystkich pokręteł i guziczków. Pan Adrian cierpliwie, ale też w bardzo przystępny sposób wyjaśnił działanie Boeinga. Z jego nieocenioną pomocą dolecieliśmy do Łodzi i nie zahaczyliśmy o komin, który ktoś postawił na drodze podchodzenia do lądowania. Dziękujemy za niesamowitą przygodę i nowe doświadczenia!”
“Przez niemal całe życie myślałam, że sport i ja nigdy się nie spotkamy. Wszystko zmieniło się w momencie przekroczenia progu szkoły. Znalazłam tam motywację i pasję, a przede wszystkim, otwartych i życzliwych ludzi.”
“Chciałabym serdecznie podziękowac Pani Oleni za wspaniale przygotowanie mnie do egzaminu B1 z polskiego.Dzięki zaangażowaniu,cierpliwości i profesjonalnemu podejściu Pani Oleny,czułam się pewnie podczas egzaminu.Dziękuje!Polecam na 200%!!!!!!❤️”
“Ze szkołą jesteśmy związani już od pięciu lat. Na zajęcia uczęszczają obie córki, najpierw starsza - później młodsza. Wspaniałe grono pedagogów wyróżnia nie tylko pełen profesjonalizm ale przede wszystkim formuła prowadzenia zajęć w przyjaźnej, rodzinnej atmosferze i nastawienie na rozwijanie w dzieciach pasji do tańca i wiary we własne możliwości. Dzieci zaopiekowane są z najwyższą troską, co pozwala nam mieć pewność, że w szkole czują się bezpiecznie - po prostu jak „w domu”. Rodzice również uczestniczą w życiu szkoły, pozostając w stałym kontakcie z pedagogami i angażując się w inicjatywy związane z jej rozwojem. Najważniejsza jest jednak radość dzieci, które nie mogą doczekać się kolejnych zajęć, a także narzekają, że trwają „zbyt krótko”. Z dumą i satysfakcją obserwujemy ich rozwój jako młodych artystów. Dziękujemy! Do zobaczenia na zajęciach!”
“Fantastyczne miejsce :-) Empatyczna kadra, wspaniali pedagodzy. Nauka bez presji, bardzo profesjonalna. Polecam aby wzbudzić w dziecku miłość do muzyki.”
“Przedszkole z troskliwym, otwartym podejściem do dzieci i ich rodziców. Bardzo dobry kontakt z Panią dyrektor i innymi pracownikami. Przepływ informacji bez zarzutu. Ilość dzieci w grupie optymalna. Ciocie miłe, symptyczne, otwarte na potrzeby dzieci, pomysłowe. W przedszkolu są organizowane ciekawe wycieczki, wspólne rodzinne warsztaty świąteczne, występy z okazji różnych okoliczności. Minusem jest brak własnego ogródka z placem zabaw, na szczęście w okolicy ich nie brakuje.”
“bardzo dobre nauczyciele. Potrafią nauczyć nawet osoby, którym nie dają się języki obce.”
“Świetna atmosfera i pełen profesjonalizm!!! Ucząca kadra spisująca się na 6!!! POLECAM KAŻDEMU KTO CHCE SPEŁNIĆ MUZYCZNE MARZENIA!!!”
“Najlepsi z najlepszych ! Świetni profesjonalni trenerzy, przy których czujesz się bezpiecznie dzięki porządnej asekuracji, wspaniała atmosfera i piękne studio. Bardzo polecam !”
“Z początku bałam się, że przestrzeń w której jest przedszkole jest ciasna i mała. Jednak gdy pierwszy raz porozmawiałam z Paniami prowadzącymi to przedszkole, tego samego dnia podjęłam decyzję o przeniesieniu tu dzieci. Przestrzeń okazała się być dobra dla dzieci - czują się tu bezpiecznie. Panie podchodzą do dzieci z szacunkiem do ich emocji, mogę z czystym sumieniem zaprowadzać tu dzieci. Mają dużo zajęć plastycznych, co bardzo mnie cieszy. Świetne przedstawienia grane przez dzieci 2 razy w roku. Zero spiny. Kameralna atmosfera. Z całego serca polecam.”
“Syn uczył się w La Musica gry na pianinie przez 3 lata. Choć zaczynał od zera, bez żadnej wiedzy muzycznej, dzięki świetnym nauczycielom udało mu się przełamać początkowe trudności i dotrzeć do poziomu średniozaawansowanego. Wiele się nauczył, dobrze się przy tym bawiąc. Polecamy tę szkołę wszystkim, którzy chcą nauczyć się gry na instrumencie.”
“ISLW - to szkoła dla wszystkich, którzy chcą się uczyć języków obcych w miłej i przyjaznej atmosferze. Profesjonalni i doświadczeni lektorzy prowadzą bardzo ciekawe zajęcia, dostosowując metody nauczania do wieku, poziomu językowego i preferencji uczniów. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz przystępne ceny - naprawdę warto!”
“Polecam, zaangażowani i kompetentni nauczyciele, indywidualne podejście do ucznia.”
“Zdecydowanie polecam! To najlepsze miejsce na trening pole dance w Warszawie. Fantastyczne instruktorki, posiadają ogromną wiedzę i świetnie są przygotowane do każdych zajęć. Dodatkowo panuje ciepła atmosfera, która motywuje do treningów.”
“Szkoła tańca Polish Club to miejsce, w którym pasja do tańca spotyka się z profesjonalizmem! Instruktorzy są nie tylko utalentowani, ale również bardzo cierpliwi i motywujący, dzięki czemu każda lekcja jest przyjemnością. Niezależnie od poziomu zaawansowania, czujesz się tam komfortowo i rozwijasz swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze. Szczególny ukłon w stronę Recepcji. Pani konkretna, z ogromną wiedzą, zawsze pomocna. Polecam z całego ♥️”
“tańczyłam w wielu szkolach tańca ale do tej nie ma podjazu!!! KOCHAMMMM atmosfere i z kazdymi lekcjami moj postep!! kocham!!”
“Świetne miejsce w dobrej lokalizacji. Zajęcia prowadzone profesjonalnie przez fajnych instruktorów na wysokim poziomie. Dobre imprezy tematyczne, zaplecze socjalne. I dobrze działającą klimatyzacja.”
“Z całego serca polecam tę szkołę, a szczególnie zajęcia dancehall z Ulą i Zosią!”
“Zaczynam swoją przygodę z tańcem kpop i trafiłam wczoraj na super instruktorkę - Agatę - w szkole SHO. Jestem pod wrażeniem zaangażowania i sposobu prowadzenia zajęć. I początkujący i bardziej zaawansowani super się odnajdują na zajęciach.”
“Bardzo polecam do miejsce. Instruktorzy (Jakub, Ania i inni) bardzo profesjonalni, świetnie przekazują wiedzę, pokazują techniki tanga. Miejsce z klimatem, wspólne wyjazdy tangowe fajnie zorganizowane, choć po tak intensywnych dniach na parkiecie brakowało masażu stóp :p”
“To prawda , że "do tanga trzeba dwojga" ale dla mnie objawieniem były ubiegłoroczne wakacyjne warsztaty dla kobiet prowadzone przez Agnieszkę . Profesjonalizm i osobista troska o każdą z nas. A potem środy i wtorki we wspaniałej siostrzanej atmosferze . No i te wspólne wypady do knajpek i na milongi ,nawet zagraniczne . Działo się i dzieje dalej ........”
“Od kiedy wczoraj wyszedłem od barbera, świat stał się jakby piękniekszy. Starsze Panie w autobusie ustępują mi miejsca, mówiąc "Pan taki ładny siądzie sobie Pan, my już się w życiu nasiedziałyśmy, a Pan młody przystojny, musi się oszczędzać". Ludzie w kolejkach w sklepie mnie przepuszczają mówiąc "Pan idzie, ja mam tylko dwie rzeczy, a Pan cały koszyk widać, że Panu się spieszy i u Pana rzeczywiście czas to pieniądz, my i tak będziemy biedni". Jak jadę windą sąsiedzi się pytają, czy wjadę z nimi na ich piętro bo przy mnie czują się bezpiecznie. Młode kobiety i te w średnim wieku również, uśmiechają się do mnie zalotnie, kombinując jedna przez drugą jak mi tu podać swój numer, a starsze Panie pokazują mi zdjęcia swoich córek i wnuczek. Wchodządz do metra, obok na pasach zatrzymały sie co najmniej trzy luksusowe auta, a ich kierowcy krzyczeli dawaj wsiadaj co bedziesz metrem jechał. Dostalem też z 15 ofert pracy na stanowisko menagerskie. Jedna godzina i trzydzieści minut na fotelu u barbera, trochę ryj bardziej ogarnięty, a tyle korzyści xDDD.”
“Nasza szkoła współpracuje z Panem Maciejem już bardzo długo. Wszystkie wycieczki jakie organizujemy to właśnie przy współpracy z tą firmą. Dzieci wracają z każdej wycieczki bardzo zadowolone także chyba o czymś to świadczy :)”
“Wspaniałe przedszkole , pełne szacunku , miłości i troski . Panie wychowawczynie i pani dyrektor oraz wszyscy pracownicy są cudownymi ludźmi . Organizują wspaniałe dodatkowe zajęcia , występy, pokazy , teatrzyki wyjścia na wycieczki naszym dzieciom . Jako absolwentka wspominam je bardzo dobrze oraz jako mama dziecka obecnie uczęszczającego również. Polecam gorąco zapisywanie się do tej placówki .”
“Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły. Córka już od kilku lat niezmiennie chętnie chodzi na zajęcia, robi postępy i chce się uczyć właśnie tutaj, a to najlepsza rekomendacja.”
“Szkoła ma swój pozytywny, wręcz domowy, przyjazny klimat. Zawsze czułem się tam dobrze, bezpiecznie. Aż chciałem się uczyć. Dała mi solidne podstawy do pracy i co więcej - rozwoju. Kierunki społeczne, które ukończyłem związane były z terapią uzależnień oraz z poradnictwem i terapią małżeńską.”
“Serdecznie polecam, świetna atmosfera, miłe ludzie.Synek chodzi na perkusje,i jest zadowolony za każdym razem ☺️”
“Bardzo polecam tą szkołę jedyna najlepsza w Piasecznie!! ❤️”