Przegląd katalogu
- 580 Łączna liczba firm
- 1.8 Średnia ocena
- 52% Z opiniami
- 34% Ze zdjęciami
Znaleziono 580 wyników
Przeglądaj szkoła podstawowa w województwie Kujawsko-Pomorskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 580 wyników w województwie Kujawsko-Pomorskim. Średnia ocena 1.8/5 na podstawie 5,654 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera szkoła podstawowa z miast takich jak Bydgoszcz, Toruń, Inowrocław, Włocławek, Świecie i innych.
“Super plac zabaw . Serdecznie polecam”
“Super szkoła, pyszne obiadki, fajny basen i wspaniali nauczyciele polecam”
“Fajna szkoła dbająca o dzieci i ich potrzeby.”
“Szkoła z oddziałami sportowymi, dla mnie ok pod względem bliskości. Na terenie orlik i plac zabaw (tylko dla dzieci ze szkoły, ale to i plus i minus). Ogólnie ok.”
“Nowoczesne gimnazjum. Wysoki poziom nauczania. Na terenie szkoły boiska w tym "Orlik" oraz basen również dla osób z zewnątrz.”
“Moje obie córki są w tej szkole, jedna w tym roku kończy, druga ma przed sobą kolejnych kilka lat. Bardzo cenimy sobie współpracę z Nauczycielami oraz Dyrekcją. Dzieci w tej szkole nie mogą narzekać na nudę, że względu na szereg dodatkowych zajęć. Polecam.”
“Ta szkoła jest fajna chodzę do niej !! ☺”
“Mimo, iż osobiście nie uczęszczałam do placówki, znam kilka osób, które obecnie tam przebywają. Kadra na bardzo wysokim poziomie, która zawsze służy pomocą i angażuje się w nauczanie. Dzieci nie skarżą się i chętnie biorą udział we wszelkich aktywnościach. Polecam:)”
“Szkoła bardzo fajna jestem jej absolwentem polecam serdecznie”
“Świetna szkoła, cudowni, kreatywni nauczyciele, super atmosfera do rozwoju.”
“Chodzę do tej szkoły od zerówki i od początku mi się spodobała. Są tu mili nauczyciele a w sali od przyrody jest fajna atrakcja-żółw. Naprawdę polecam tą szkołę☺”
“Uczyłam się w tej szkole jako dziecko. Teraz jeżdze z synem na basen do tej szkoły. Basen ma wysoki standard i przystępne ceny za bilety.”
“Zajebista placówka edukacyjna polecam wspaniałe grono pedagogiczne i świetną atmosferę wśród uczniów!”