Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Piłsudskiego.
“Najlepsza szkoła,fajna świetlica,fajni nauczyciele.”
Znaleziono 10 wyników
“Najlepsza szkoła,fajna świetlica,fajni nauczyciele.”
“Gorąco polecam tę Szkołę, jako miejsce wszechstronnego rozwoju dzieci. Jest to miejsce, w którym dobro dziecka stawiane jest na pierwszym miejscu. Rodzinna atmosfera powoduje, że nie tylko dzieci czują się tu dobrze, ale i rodzice.”
“Szkoła podstawowa oraz odział przedszkolny, położony w bardzo fajnym miejscu. Blisko centrum miasta ale jednak na uboczu, w lesie. Plac zabaw dla dzieci i boisko. Bardzo miła kadra nauczycielska oraz inne osoby pracujące w placówce.”
“Bardzo dobra szkola, ktora mile wspominam do dzisiaj.”
“Świetna kadra nauczycieli, jedynie budynek pozostawia wiele do życzenia...”
“Przepraszam szkole podstawową nr 1 za wyrażenie negatywnej opinii. Nie zgodnej z rzeczywistością”