Przegląd katalogu
- 74 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 81% Z opiniami
- 51% Ze zdjęciami
Znaleziono 74 wyników
Przeglądaj sport, szkoła i przedszkole w Łomiankich, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 74 wyników w Łomiankich, Mazowieckie. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 942 opinii i ocen.
“Do Femi Studio chodzę od dwóch lat. Bardzo miła, przyjazna atmosfera. Świetna treerka, która jest w dialogu z uczestniczkami. Zajęcia urozmaicone, dostosowane do poziomu zaawansowania i samopoczucia grupy. Wyposażona w sprzęt więc nawet nie trzeba mieć swojej maty. Miejsce czyste, przyjemne, estetyczne. Polecam.”
“Super szkoła, tania, dobra kadra nauczycieli i fajny system nauczania.”
“Chodziłem do tego przedszkola i zawsze je lubiłem, było fajnie, czysto, przyjemnie. Naprawdę super wspomnienia z dzieciństwa.”
“Najlepsze przedszkole jakie do tej pory widziałam. Wychowawczynie, Pani Dyrektor i Wszystkie Panie z załogi zaplecza są po prostu aniołami i ludźmi którzy co dnia wykonują ciężką pracę przy naszych dzieciach. Czynią to z powołania i zamiłowania. Dzieci rwą się do przedszkola i nie spieszą się by wracać do domu.”
“Wspaniałe miejsce, gdzie dzieci czują się jak u kochanej babci, a nie jak w placówce opiekuńczej. Dzieci wzrastają w wartościach patriotycznych i katolickich, ale to wszystko w atmosferze miłości. Grupa jest mała, dzieci są w różnym wieku, dzięki czemu czerpią od siebie wzajemnie, rodzeństwo jest razem, co jest wielkim plusem dla rodzin wielodzietnych. Ciocie i wujkowie, prowadzą piękne zajęcia. Z całego serca polecam to miejsce ♥️”
“Jest to szkoła na miarę XXI wieku. Pracujący w niej nauczyciele podchodzą indywidualnie do każdego ucznia. Nie uczą tylko regułek, ale co najważniejsze uczą młodzież myślenia i kreatywności. Cieszę się, ze nasza rodzina jest trafiła na tę szkołę.”
“Wspaniałe miejsce! Opieka Św. Rodziny zapewniona.”
“Wspaniałe przedszkole! Indywidualne podejście do dziecka, miła atmosfera, wykwalifikowana kadra.”
“Mój Syn jest w szkole od zerówki i jesteśmy bardzo zadowoleni atmosfera i kontakt z Nauczycielami a szczególnie z Panią Dyrektor jest zawsze miły i pomocny Polecamy !!”
“Szkoła im. Ireny Szewińskiej względnie nowa parę lat temu otwarta jest ok.”
“Wspaniałe, komfortowe miejsce z dużym wyborem zajęć, łatwością i przejrzystością zapisów, zmiany terminów i odrabiania oraz łatwymi płatnościami. Instruktorki, z którymi miałam i mam przyjemność kontaktu są super zaangażowane, punktualne, przygotowane i tworzą serdeczną atmosferę. Salsation z Olą to zawsze zastrzyk dobrej energii. :) Gorąco polecam każdej niezdecydowanej :-)”
“Super trener, bardzo dobre podejście do dzieci. Kiedy trzeba to i do wody z nimi wejdzie. Dobiera ćwiczenia do umiejętności/poziomu małego pływaka. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jest cały czas skupiony na swoich podopiecznych. Takich ludzi to ze świecą szukać. Bardzo dziękujemy za każdy trening. Dziecko wraca szczęśliwe do domu, dumne z siebie i swoich postępów.”
“Zajęcia z baletu są wspaniałe! Moja córka wraca z nich zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Pani prowadząca ma świetne podejście do dzieci – łączy naukę z zabawą, co sprawia, że dziewczynki chętnie uczą się nowych kroków. Widać, że zajęcia rozwijają nie tylko sprawność fizyczną, ale też grację i pewność siebie.”
“Córka chodzi już drugi rok na kółka. Jest bardzo zadowolona! Wzmocniły jej się ręce. Potrafi robić niesamowite rzeczy w powietrze…Ja się bardzo cieszę. Serdecznie polecam szkołe!”
“Synek chętnie uczęszcza na zajęcia, bardzo miłe ciocie. Trudno ocenić progress u 4-5latka ale przynajmniej lubi tam chodzić :)”
“Córka uczęszczała do przedszkola Pani Marii i Pana Igora. Serdecznie polecam to miejsce. Córka z radością wchodziła do przedszkola i z uśmiechem z niego wracała, a to chyba najlepsza recenzja. To miejsce o bardzo serdecznym a także profesjonalnym podejściu do potrzeb małego człowieka”
“Szczerze i gorąco polecam....rodzinna ciepła atmosfera, świetna kadra pedagogiczna, cudowne wsparcie sióstr zakonnych które okazują mnóstwo serca. Każde dziecko traktowane jest indywidualnie co jest bardzo istotne w kształtowaniu osobowości i rozwoju naszych maluchów. Dodatkowy atut to własna kuchnia, świetne otoczenie w pobliżu las, na terenie przedszkola dobrze zaopatrzony i bezpieczny plac zabaw dla maluszków i drugi dla starszaków. Przedszkole położone w dobrym punkcie komunikacyjnym łatwy dojazd. Gorąco polecam wszystkim rodzicom poszukującym bezpiecznego i wartościowego miejsca na rozpoczęcie edukacji swoich pociech.”
“Dziś zakończyliśmy nasz prawie 9 letnią przygodę z KidsStory. Ciocie najlepsze! Jedzonko pyszne! Atmosfera genialna! Zdecydowanie polecam;) Dzieci uwielbiały tu przychodzić!”
“Do przedszkola uczęszczało dwóch moich synów i to, że chcą tam wrócić mówi samo za siebie :) Miejsce jest świetne, z rodzinną atmosferą. Ciekawe zajęcia, mnóstwo zabaw, dodatkowe eventy, wyjścia. Personel sympatyczny z powołaniem i sercem, zaangażowany w rozwój maluchów. Dodatkowo własna kuchnia. Poziom nauczania jest wysoki. Moje dzieci bardzo dobrze przygotowane zostały do edukacji szkolnej. Polecam :)”
“Doskonałe usługi kosmetyczne, szeroka gama zabiegów (korzystałam z kilku), w przystępnych cenach. Warto podjechać z Warszawy do Łomianek. Jest możliwość zaparkowania samochodu.”
“Moim zdaniem najlepsza szkoła :) Z podziwem patrzę jak każdą mała istotkę traktują indywidualnie, z pełną powagą i szacunkiem nie zapominając o nauce życia w większej grupie i szacunku dla reguł tej grupy. W tej szkole każdy z każdym się wita z uśmiechem, każdy może liczyć na wsparcie i dobry przykład :) Nauka dawania i brania wpleciona w program edukacyjny, który jest na dużo wyższym poziomie niż minimum programowe to tutaj norma :) Dbają również o rodzinę choćby tym, że dzieci rzadko mają pracę domową i szkoła nie przenosi się do domu :) Dla mojego synka to najlepsza szkołą na świecie o czym świadczy jego uśmiech na twarzy i zapał z jakim opowiada co go dzisiaj spotkało w szkole :) A o ciężkiej pracy świadczy codzienne drzemka, którą sobie funduje w drodze do domu (bo głowa musi odpocząć po pełnym nauki dniu) :) Przekonajcie się sami jak powinna wyglądać Szkoła przez duże S.”
“Super zajęcia, świetna atmosfera. Polecam serdecznie :)”