Przegląd katalogu
- 19 Łączna liczba firm
- 3.2 Średnia ocena
- 68% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 19 wyników
Przeglądaj sport school w Łomiankich, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 19 wyników w Łomiankich, Mazowieckie. Średnia ocena 3.2/5 na podstawie 355 opinii i ocen.
“Do Femi Studio chodzę od dwóch lat. Bardzo miła, przyjazna atmosfera. Świetna treerka, która jest w dialogu z uczestniczkami. Zajęcia urozmaicone, dostosowane do poziomu zaawansowania i samopoczucia grupy. Wyposażona w sprzęt więc nawet nie trzeba mieć swojej maty. Miejsce czyste, przyjemne, estetyczne. Polecam.”
“Córka chodzi już drugi rok na kółka. Jest bardzo zadowolona! Wzmocniły jej się ręce. Potrafi robić niesamowite rzeczy w powietrze…Ja się bardzo cieszę. Serdecznie polecam szkołe!”
“Wspaniałe miejsce, gdzie dzieci czują się jak u kochanej babci, a nie jak w placówce opiekuńczej. Dzieci wzrastają w wartościach patriotycznych i katolickich, ale to wszystko w atmosferze miłości. Grupa jest mała, dzieci są w różnym wieku, dzięki czemu czerpią od siebie wzajemnie, rodzeństwo jest razem, co jest wielkim plusem dla rodzin wielodzietnych. Ciocie i wujkowie, prowadzą piękne zajęcia. Z całego serca polecam to miejsce ♥️”
“Super trener, bardzo dobre podejście do dzieci. Kiedy trzeba to i do wody z nimi wejdzie. Dobiera ćwiczenia do umiejętności/poziomu małego pływaka. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jest cały czas skupiony na swoich podopiecznych. Takich ludzi to ze świecą szukać. Bardzo dziękujemy za każdy trening. Dziecko wraca szczęśliwe do domu, dumne z siebie i swoich postępów.”
“Synek chętnie uczęszcza na zajęcia, bardzo miłe ciocie. Trudno ocenić progress u 4-5latka ale przynajmniej lubi tam chodzić :)”
“Zajęcia z baletu są wspaniałe! Moja córka wraca z nich zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Pani prowadząca ma świetne podejście do dzieci – łączy naukę z zabawą, co sprawia, że dziewczynki chętnie uczą się nowych kroków. Widać, że zajęcia rozwijają nie tylko sprawność fizyczną, ale też grację i pewność siebie.”
“Moim zdaniem najlepsza szkoła :) Z podziwem patrzę jak każdą mała istotkę traktują indywidualnie, z pełną powagą i szacunkiem nie zapominając o nauce życia w większej grupie i szacunku dla reguł tej grupy. W tej szkole każdy z każdym się wita z uśmiechem, każdy może liczyć na wsparcie i dobry przykład :) Nauka dawania i brania wpleciona w program edukacyjny, który jest na dużo wyższym poziomie niż minimum programowe to tutaj norma :) Dbają również o rodzinę choćby tym, że dzieci rzadko mają pracę domową i szkoła nie przenosi się do domu :) Dla mojego synka to najlepsza szkołą na świecie o czym świadczy jego uśmiech na twarzy i zapał z jakim opowiada co go dzisiaj spotkało w szkole :) A o ciężkiej pracy świadczy codzienne drzemka, którą sobie funduje w drodze do domu (bo głowa musi odpocząć po pełnym nauki dniu) :) Przekonajcie się sami jak powinna wyglądać Szkoła przez duże S.”
“Serdecznie polecam! Pani Marzena ma wspaniałe podejście do dzieci, umie zachęcić do współpracy nawet największego nieśmiałka. Córka na zajęciach w Sensorito czuła się bezpiecznie i swobodnie, wychodziła zawsze z uśmiechem na twarzy :)”
“Super zajęcia, świetna atmosfera. Polecam serdecznie :)”
“Polecam zajęcia całym sercem. Córka 7 lat dołączyła do swojej grupy wiekowej w drugiej połowie roku szkolnego i od pierwszego treningu po prostu pokochała aikido, a z każdym kolejnym radość i zapał tylko przybierają na sile. Zajęcia są świetnie prowadzone, dzieci wprost nie mogą się na nie doczekać. A wszystko to dzięki wspaniałemu i profesjonalnemu podejściu Senseia. Bez względu na to, czy zajęcia prowadzi sensei Michał czy sensei Tomek - obydwaj mają fantastyczne podejście do wszystkich dzieci razem jak i do każdego z osobna. Treningi nie tylko wprowadzają dzieci w świat aikido ale również pozytywnie wpływają na sprawność ruchową dziecka. Uczą dyscypliny, pokory, empatii i tego jak ważna jest fajna współpraca w grupie i koleżeństwo.Poza tym treningi są dla dzieci po prostu czasem świetnej zabawy, a jednocześnie pięknie ćwiczą umiejętności interpersonalne i przemieniają nieśmiałość w odwagę. Córka gdyby tylko to było możliwe chodziła by na zajęcia aikido 5 x w tygodniu, to chyba mówi samo za siebie:) Maria”