Przegląd katalogu
- 585 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 77% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 585 wyników
Przeglądaj sport school w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 585 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 20,139 opinii i ocen.
“Ja sama chodzę tam. Ostatnio na mikołajki mieliśmy dużo zabawy trener Michał jest super papapa”
“Z Hasten mam same pozytywne doświadczenia. Zajęcia dla dorosłych z Hasten to dla mnie nie tylko fachowe prowadzone szkolenie, ale przede wszystkim aktywnie spędzony czas w przyjaznej atmosferze. Dzięki łatwemu systemowi zapisów i dużej dostępności grup można wybrać lokalizację, poziom i trenera. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, od początkowej nauki pływania przełamywania swoich leków i barier po doskonalenie techniki. Zdecydowanie polecam zajęcia z trenerem Maciejem Dukielskim za jego cierpliwość, spokój, doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika. Ale na pewno każdy znajdzie grupę i poziom odpowiedni dla swoich umiejętności.”
“Moje dzieci uczęszczają do grupy H4 do p. Huberta na ul. Gubinowską. Jest to trener b. zaangażowany w trening, wesoły, mający dobry kontakt z dziećmi. Dzieci robią postępy i chętnie chodzą na zajęcia. Basen ma 25 m i nie jest duży. W zimie jest ciepło. Serdecznie polecam.”
“Super trener, bardzo dobre podejście do dzieci. Kiedy trzeba to i do wody z nimi wejdzie. Dobiera ćwiczenia do umiejętności/poziomu małego pływaka. Wszystko dokładnie tłumaczy. Jest cały czas skupiony na swoich podopiecznych. Takich ludzi to ze świecą szukać. Bardzo dziękujemy za każdy trening. Dziecko wraca szczęśliwe do domu, dumne z siebie i swoich postępów.”
“Przyznam, że do tej pory nie znależliśmy instruktora pływania z takim podejściem do dzieci co Michał. Słucha potrzeb dziecka i doskonle dopasowywuje zajęcia. Nigdy nie widzialam u mojego syna na tak szybkich postępów w pływaniu jak to się dzieje u Michała na zajęciach. Ja polecam każdemu chociaż spróbować zajęć u Michała a jestem pewna, że nie będziecie szukać innego instruktora.”
“Polecam zajęcia z Pauliną! Lekcje przebiegają w przyjaznej, komfortowej atmosferze. Paulina jest profesjonalnym i zaangażowanym nauczucielem, na każdą lekcję przychodzi przygotowana, często dysponuje dodatkowymi, ciekawymi materialami, ktore urozmaicają lekcje.”
“Z czystym sumieniem polecam lekcje pływania z Norbertem! Swim It to szkoła, w której pasja do pływania spotyka się z profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Norbert to świetny trener, który potrafi przekazywać wiedzę, a jednocześnie stworzyć miłą i bezstresową atmosferę. Dzięki jego wskazówkom poprawiłem swoją technikę i teraz pływam z dużo większą przyjemnością. Mój kraul w końcu wygląda tak jak powinien, a dodatkowo nauczyłem się pływać innymi stylami. :) To świetnie miejsce zarówno do nauki pływania od podstaw, jak i poprawy techniki i doskonalenia pływania.”
“Trafiłam do Już Pływam z polecenia rok temu - i teraz, po roku sama polecam każdemu. Dzięki Bartkowi okazało się, że można się relaksować w kraulu i że to nie "żabka" będzie moim ulubionym stylem, a kraul właśnie. Dołączyli do zajęć mąż i syn i wszyscy czerpaliśmy z tych zajęć dużo radości. Dziękujemy i do zobaczenia we wrześniu :)”
“Gdy córka zaczynała miała 3 lata, bała się zanurzyć głowę i gdy tylko ktoś ją ochlapał wołała ręcznik :) Na pierwszych zajęciach musiałam z nią wejść do wody bo sama się bała i płakała. Teraz nie może doczekać się kolejnych zajęć basenowych. A nurkowanie i skoki do wody sprawiają jej frajdę, jest już w stanie przepłynąć kilka metrów bez żadnej pomocy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jej odmianą w podejściu do wody i szybkimi postępami w nauce pływania. Szczerze polecam!”
“Jestem z grupy gdzie zajęcia prowadzi Pani Natalia,która według mnie zasługuje na wyróżnienie spośród wszystkich znanych mi nauczycieli z którymi miałam styczność w swoim życiu począwszy od szkoły podstawowej aż po studia. Jest niezwykle kompetentną i inspirującą nauczycielkę angielskiego. Lekcje prowadzi w sposób ciekawy, dynamiczny i dostosowany do poziomu. Potrafi wytłumaczyć nawet trudne zagadnienia w prosty i zrozumiały sposób. Jej cierpliwość i życzliwe podejście sprawiają, że nauka staje się przyjemnością.To osoba z ogromnym zaangażowaniem i pasją, która motywuje do nauki i dodaje pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim.Bardzo dużo zawdzięczam Pani Natalii i już wiem że pomimo tego ze jest to mój pierwszy kurs w Państwa szkole to na pewno nie ostatni :)”
“Warto! Profesjonalizm, cierpliwość i bardzo dobry program nauczania — tak mogę podsumować tę szkołę. Polecam Petrę! To miejsce jest dla nowicjuszy, jak i osób chcących rozwinąć swoją wiedzę.”
“Serdecznie polecam szkołę pływania perfecto. Dzieci z radością uczestniczyły w zajęciach i zrobiły niesamowite postępy. Instruktorzy z dobrym podejściem, wyrozumiali ale konkretni i z faktycznymi rezultatami. Trenerka Zuzia uśmiechnięta i ze świetnym podejściem. Dziękujemy za wspólną pracę i zabawę.”
“Bardzo polecam lekcje pływania u p.Bartka. Córka (6 lat) zaczęła swoją przygodę z pływaniem i jest bardzo zadowolona z zajęć. Mówi, że to jej ulubione zajęcia dodatkowe :) Chodzi z dużą chęcią, bo atmosfera na zajęciach jest miła i nie ma żadnego stresu. Kontakt z prowadzącym jest bardzo szybki i wygodny, a system rejestracji i odwoływania zajęć bardzo przejrzysty. Polecam :)”
“Bardzo dobre wspomnienia z treningów i drugiego turnieju Kung-fu szkoły "Red Tiger" W-WA 19.06.94r.”
“Treningi z Tomkiem z gimnastyki uzależniają. Są urozmaicone, widać zaangażowanie trenera, motywuje, ale jednocześnie wymaga. Ćwiczenia są tak dopasowane, że widać progres. Przy tym atmosfera zajęć jest super.”
“Dzięki cierpliwym i indywidualnym podejściu, mocno zaangażowanym i fachowym trenerom oraz wspaniałej atmosferze dziewczynki oswoiły się z wodą i polubiły pływanie. Polecam tą szkołę każdemu kto chciałby i boi się, niezależnie od wieku. Naprawdę warto.”
“Polecam!! Miejsce, w którym spotkasz dobrego trenera i ciekawych ludzi.”
“Polecam Aqua. Dzięki zajęciom w których uczestniczę regularnie, moja sylwetka jest szczupła.”
“To miejsce jest naprawdę wyjątkowe — kameralne, piękne, bardzo czyste i prowadzone na wysokim, profesjonalnym poziomie. Oferuje różne zajęcia, a atmosfera jest niesamowicie przyjazna i komfortowa. Dla mnie, jako przyszłej mamy, ogromnym plusem było to, że mogłam tu znaleźć bezpieczne i dobrze prowadzone zajęcia dostosowane do kobiet w ciąży. Czułam się tu swobodnie, zaopiekowana i zawsze wychodziłam zrelaksowana oraz pełna dobrej energii. Z całego serca polecam to miejsce każdemu, kto szuka jakości, profesjonalizmu i przyjemnej atmosfery — a przyszłym mamom w szczególności. Naprawdę warto.”
“Bardzo polecam! Zajęcia rozwijają, nie tylko fizycznie, ale także pasje do sportu. Klub Judo Lemur tworzy cudowna, rodzinną atmosferę. Profesjonalna i pomocna kadra trenerska. Polecam nie tylko zajęcia dla dzieci ale zachęcam do udziału także dorosłych ☺️”
“Naprawdę super klub. Miło się tam przychodzi. Miła atmosfera, świetny trener”
“Niesamowite miejsce, dojeżdżam z Targówka, bo w mojej okolicy nie ma podobnych zajęć do tych oferowanych w FitAsana. Żałuję, że tak późno je odkryłam, ale aktualnie uszczeszczam na zajęcia dla ciężarnych (których jest ewidentnie deficyt po tej stronie Wwa) - polecam serdecznie! Joga w ciąży z Kasią to ukojenie dla ciała i duszy ❤️ Chodziłam też na FitMama i myślę, że za jakiś czas wrócę :)”
“Jest super! Jezeli ktos sie zastanawia czy bedzie sie dobrze czuł na zajęciach, boi sie czy da sobie radę albo cokolwiek innego - tak! Mega polecam instruktorke Olę. Jest super atmosfera na zajęciach. Genialne polaczenie zabawy z ruchem”
“Wspaniała, przyjazna szkoła pływania. Dzięki małym grupom możliwe jest indywidualne podejście, dzieci uczą się w swoim tempie. Instruktorzy są sympatyczni, z uśmiechem witają dzieci i wiedzą jak zachęcić je do wysiłku. Zawsze życzliwy kontakt z organizatorami i elastyczność przy potrzebie wprowadzenia zmiany. Od wielu lat uczą się tu pływać kolejne osoby w naszej rodzinie i wszyscy nie tylko wychodzą z lepszymi umiejętnościami, ale też pasją do pływania. Polecam bardzo!”
“Półkolonie Sport Team, to świetny wybór dla dzieci. Organizacja na najwyższym poziomie, kadra profesjonalna i pełna zaangażowania. Program zajęć jest różnorodny, dzieci mają możliwość spróbowania wielu dyscyplin sportowych, a jednocześnie spędzają czas w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze, dużo na świeżym powietrzu. Kadra potrafi zmotywować, ale też zadbać o dobrą zabawę. Mój Syn wracał każdego dnia uśmiechnięty i pełen energii, a to dla mnie najlepsza rekomendacja. Serdecznie polecam każdemu rodzicowi, który szuka wartościowych półkolonii w stolicy. Pozdrowienia dla całej kadry trenerskiej z Panią Wiktoria na czele.”
“Super firma, rodzinna atmosfera, kopalnia pomysłów. Moje dzieci i ja uwielbiamy:-)”
“Najlepsi z najlepszych! Trenerzy z pasją do judo i sercem do dzieci i młodzieży.”
SAFE WOMAN KMM to specjalistyczny program szkoleniowy z zakresu samoobrony dla kobiet, realizowany w Warszawie. Kursy odbywają się w nowoczesnych obiektach sportowych przy ulicy Księcia Trojdena, oferując intensywne warsztaty praktyczne. Program obejmuje naukę technik Krav Maga, scenariusze realnych zagrożeń oraz kluczowe elementy psychologii i prewencji. Uczestniczki zdobywają wiedzę na temat aspektów prawnych obrony koniecznej oraz uczą się, jak unikać niebezpiecznych sytuacji.
“Uczęszczamy na zajęcia z Panem Pawłem i z całego serca polecamy!!! Pan trener jest niezwykle sympatyczny i ma świetne podejście do dzieciaków. Trening to nauka przez zabawę, ćwiczenia ogólnorozwojowe. Najlepsze zajęcia pozalekcyjne ever :)”
“Brałem udział w kursie Fundamenty Krav Maga. Polecam kurs osobom, które nie miały styczności ze sztukami walk albo miały jakieś niewielkie doświadczenie z przeszłości. Atmosfera na kursie wspaniała, ilość ćwiczeń, technik i powtórzeń jakie poznaliśmy w ciągu 7-8 h pracy fantastyczna. Polecam.”