Przegląd katalogu
- 585 Łączna liczba firm
- 3.5 Średnia ocena
- 77% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 585 wyników
Przeglądaj sport school w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 585 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.5/5 na podstawie 20,139 opinii i ocen.
“Bardzo fajne miejsce, super ludzie.”
“Polecam szkole super nauczyciele”
“Polecam. Inteligentna sztuka walki dla ludzi w każdym wieku.”
“Z pełną odpowiedzialnością polecam naukę u pana Krzysztofa. Świetny nauczyciel i miły człowiek. Myślę, że uczeń w każdym wieku i z dowolną motywacją poczuje się dobrze na zajęciach.”
“Profesjonalna szkoła karate prowadzona przez mistrza z trzydziestoletnim doświadczeniem.”
“Uwielbialiśmy letni obóz Swim Stars (polkolonie)! Moje dziecko wracało do domu wyczerpane i szczęśliwe każdego dnia. Organizatorzy i nauczyciele są mili, przyjaźni i pomocni. Wypełnili dni zabawami, w tym wycieczkami do parku linowego, Muzeum Kopernika i escape roomu, a także mnóstwem pływania (łącznie osiem sesji pływania). Nie możemy się doczekać powrotu w przyszłym roku!”
“Przedszkole polecam w 100%. Nauczyciele i Pani dyrektor to anioły. Dzieci chodzą do placówki bardzo chętnie bo kochają to miejsce. Warto zaznaczyć że w przedszkolu jest bardzo fajny ogród w którym jest plac zabaw podzielony na różne strefy (dostosowane do wieku dzieci) oraz warzywnik :) W przedszkolu cyklicznie odbywają się koncerty, przestawienia i ciekawe warsztaty. Przedszkolaki raz na jakiś czas mają organizowane wycieczki. Jedzenie w przedszkolu jest bardzo ok. Nawet niejadki wychodzą najedzone bez zmuszania do jedzenia (Panie z kuchni mają bardzo dobre podejście). Na koniec dodam że w przedszkolu dyżuruje cudowna Pani logopeda i Pani psycholog - obie Panie są bardzo zaangażowane i pomocne. Moje dzieci chodzą na wakacyjne dyżury do różnych placówek w okolicy i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że w Naszym przedszkolu czują się najlepiej :)”
“mega superowo, co prawda od kilku nauczycieli lepiej uciekać ale nie jest źle, superowa lasagna z ketchupem na stołówce, coś się dzieje jeśli chodzi o wydarzenia szkolne, generalnie spoko loko jest polecam wydaje mi się, że to najlepszy wybór szkoły podstawowej w okolicy.”
“Ogółem spoko szkoła, bo Aldo i Pikiel”
“Mega fajne zajęcia, bardzo dobre podejście prowadzącego, spokojny rytm i dużo dobrego dla równowagi ciała, ducha i kręgosłupa :)”
“To kolejny obóz, z którego moje dzieci wróciły przepełnione radością, pięknymi wspomnieniami i nowymi przyjaźniami, z którymi trudno było się rozstać. Wspaniała kadra – czuła, zaangażowana i uważna na potrzeby dzieci – stworzyła im bezpieczną i inspirującą przestrzeń. Dzieci miały okazję brać udział w wielu różnorodnych zajęciach, gdzie panowała zdrowa i motywująca rywalizacja. Na ogromny plus – fantastyczna fotorelacja, dzięki której mogłam na bieżąco podziwiać i zazdrościć moim dzieciom tej świetnej zabawy.”
“Najlepsza szkoła w jakiej kiedykolwiek byłem”
“Fajna szkoła tylko za mało turnieji piłki nożnej DDX + świetna nauczycielka informatyki”
“Gdybym mogła, dałabym milion gwiazdek. To miejsce w którym dziecko nie tylko rozwija talenty, zawiera przyjaźnie, ale może być w pełni akceptowane, doceniane i wyrażać siebie. To miejsce tworzy niesamowita kadra, fajne dzieciaki i młodzież. Syn uczęszcza 8 lat, córka ostatni rok w baleciakach i też już mówi, że chce do akademii. Polecam wszystkim dla których ważny jest nie tylko rozwój ale także atmosfera :)”
“UKJ225 to świetne miejsce do trenowania judo w Warszawie! Wiele lokalizacji pozwala dogodnie trenować. Profesjonalni trenerzy, przyjazna atmosfera i indywidualne podejście do każdego zawodnika. Klub dba zarówno o technikę, jak i rozwój charakteru, co czyni treningi naprawdę wartościowymi. Polecam UKJ225 każdemu, kto chce zacząć lub kontynuować przygodę z judo w wyjątkowym środowisku!”
“Z Alfa pływamy trzeci rok i jesteśmy zachwyceni! Trenerzy są wykwalifikowaną kadra z ogromną ilością pasji i empatii. Polecamy z całego serca!”
“Wspaniała szkoła tenisa! Uczęszczałem do niej ponad 10 lat i byłem bardzo zadowolony zarówno z treningów jak i obozów organizowanych co roku. Z pewnością polecam za równo dla dzieci jak i rodziców.”
“Bardzo dobre przedszkole, miłe, ciepłe i mądre ciocie, według synka bardzo smaczne jedzonko, fajny plac zabaw. Dobry kontakt z rodzicami i dbałość o bliskie relacje ze strony placówki (letnie pikniki integracyjne, współorganizacja marszu Trzech Króli). Także w czasie globalnego lockdownu dzieci otrzymywały materiał z ćwiczeniami, szczególnie te z języka angielskiego przygotowane były perfekcyjnie i atrakcyjnie. Bardzo polecamy.”
“Pani Dyrektor i Kadra Centrum Aktywnego Rozwoju Montessori w Wawrze jest bardzo miła, kompetentna i otwarta na innowacje w edukacji STEAM (Science, Technologies, Robotics, Engineering, Arts, Mathematics). Poznawanie przez dzieci świata wokół siebie w MAKRO/mikro skali, również poprzez obserwacje astronomiczne, jest bardzo ważnym elementem pozwalającym zrozumieć zagadnienia m.in. z fizyki, matematyki, chemii, biologii, geografii, jako holistycznej całości. Na szczęście takie podejście do nauki można znaleźć w tej szkole, co jest bardzo ważnym elementem efektywnej edukacji młodych pokoleń w szybko zmieniającym się technologicznie świecie.”
“Liceum to suma nauczycieli więc oczywiście ciężko oceniać jako sumę ... Ale poszczególni nauczyciele bardzo się starają”
“Wreszcie takie miejsce gdzie czuje się swobodnie i mogę skoncentrować. A zajęcia są niesamowite!!”
“Instruktorzy wykwalifikowani i bardzo sympatyczni. Cały wyjazd utrzymany w luźnym przyjacielskim klimacie ale bez zaniedbania profesjonalizmu kursu. Wszystko klarownie wytłumaczone i pokazane. Zdecydowanie polecam”
“super miejsce, świetni instruktorzy, rodzinna atmosfera. Polecam”
“Bardzo polecam treningi u Doroty. Dzięki Kickboxingowi moja kondycja oraz wytrzymałość bardzo poprawiła się. Kickboxing to jest dobra forma odreagowania złości. Dorota prowadzi Bardzo ciekawe zajęcia oraz za każdym razem pojawia się coś nowego.”
“Moja córka chodzi na lekcje jeździectwa do tej stajni od pół roku i bardzo sobie chwali te miejsce. Jedynym minusem jest dojazd, obecnie utrudniony ze względu na błoto. Konie są zadbane, instruktorki bardzo miłe i zaangażowane. (Szczególnie p. Ola i p. Wiktoria). Bardzo polecamy te miejsce.”
“Naprawdę super, konie i boksy zadbane, dobre warunki, jest duża hala i lonżownik, Pani i konie naprawdę sympatyczna, serdecznie polecam”