Przegląd katalogu
- 377 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 74% Ze zdjęciami
Znaleziono 377 wyników
Przeglądaj sklep w Piasecznie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 377 wyników w Piasecznie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 58,817 opinii i ocen.
“Dobrze wyposażony sklep i fachowa porada”
“Byłam w sobotę kupić prezent dla taty, udało mi się dzięki miłej i pomocnej obsłudze. Bardzo polecam młodą dziewczynę o ciemnych blond włosach i brązowych oczach, była ubrana w jasny sweterek z flagą. Bardzo dziękuję!!! Super jakość produktu i duży wybór rzeczy. Napewno tam wrócę.”
“Bardzo fajna ustawka zorganizowana przez Decathlon i Mateusza. Ponad 15 osob. Swietna trasa. Świetny kontakt ze wszystkimi uczestnikami i dbałość byśmy się trzymali razem. Oby więcej i częściej !”
“Obsluga bardzo przyjazna i szybka☺️ Polecam!!!...”
“Super obsługa, panie bardzo miłe i zawsze pomocne, do tego świetne ceny i szeroki asortyment. Ulubiony sklep w galerii.”
“Dziś byłem wymieniać zbiornik LPG w Toyocie Yaris. Samochód był gotowy do odbioru 3h przed umówionym czasem. Dobry kontakt z klientem. Na pewno przyjadę ponownie. Gorąco polecam!”
“Wymieniałem opony w shine-car. Panowie byli bardzo uprzejmi, doradzili ze wszystkim o co pytałem. Bez problemu zapakowali mi opony do bagażnika i pomogli. Bez problemu również się umówiłem na termin chociaż nie był od ręki. Sprzęt widać również mają bardzo przyzwoity. Ceny też są ok. Na pewno będę stałbym Klientem tego zakładu. Polecam”
“Witam Bardzo polecam mój kolega miał problem z Niemczech z instalacją gazową Umówiłem go w Piasecznie na wizytę pół dnia i samochód śmiga bardzo polecam”
“Bardzo polecam, kwiaty stały długo, a Pani bardzo miła i sympatyczna”
“Wizyta u tego fryzjera była prawdziwą przyjemnością – profesjonalna obsługa, świetna atmosfera i idealnie dobrana fryzura. Na pewno wrócę!”
“Uważam, że sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony. Obsługa jest bardzo miła i bardzo dobrze umie doradzić w kwestii ubranek. Sklep jest zaopatrzony w nowości dla dzieci w odpowiednim czasie modowym :)”
“Przemiła obsługa, bardzo miły pan na kasie zaoferował aplikację i zniżkę - myślę, że w takim miejscu zniżki są ważne, więc mega trafiona obsługa klientów. Wrócę na pewno”
“Bardzo polecam szybko sprawnie Jestem zadowolony z mojego pierwszego tatuażu.zaraz będzie następny”
“Bardzo polecam zarówno sam sklep jak i obsługę. Zostałam bardzo miło obsłużona oraz poinformowana o tym jak pielęgnować crocsy. Pani również pomogła mi dobrać akcesoria, jestem bardzo zadowolona z zakupu.”
“Bardzo fajny sklep. Wspaniała obsluga. Szeroki asortyment.”
“Duży wybór ubrań.Dobre ceny a co najważniejsze przemiła obsługa,uśmiechnięci i pomocni.W innych sklepach powinni brać przykład z personelu Calvin Klein.Dziekuje Pani Kasi za obsługę w sobotę.Pomogła mi dobrać outfit na nadchodzące zimowe dni.Wrócę napewno:) Zadowolona klientka.”
“Jak zawsze bardzo duży wybór i przystępne ceny. Duży darmowy parking. Dogodne godziny otwarcia. Czyste toalety i skrytki na przechowanie bagażu. Może nie zawsze jest każdy produkt w każdym rozmiarze, ale nie o to chodzi w outlecie”
“Genialny sklep :-) przez cały okres mieszkania w Piasecznie czekałem na coś takiego :-) wreszcie konkretny sklep z piwem! Dużo kraftow, piwo Nasze i z całego świata :-) duża większość cały czas w lodówkach :-) dla każdego beerofila pozycja obowiązkowa na mapie Polski :-P”
“Bardzo duży wybór obuwia, ceny przystępne. Fajną opcją jaką oferuje sklep jest to, że posiadają wersję rozszerzonych butów, dzięki temu mój mąż ma wkoncu wygodne buty :) Obsługa miła i bardzo pomocna. Będziemy zaglądać regularnie:)”
“Pan Maciej jest absolutnym profesjonalistą, dziękuje za najpiękniejsze siedzisko! :)”
“Współpracujemy już około roku w ramach dwóch firm i każde nasze zamówienie jest realizowane na czas i zgodnie z oczekiwaniem. Zdecydowanie polecam chociaż się trochę obawiam bo dzięki temu wzrośnie mi konkurencja na rynku. Od strony Miglo naszym opiekunem handlowym jest Pan Michał K i każdemu życzę takiego sprzedawcy ! Tak, jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy.”
“Obsługa rewelacyjna i bardzo sympatyczna atmosfera .Polecam .Zakupy tutaj to czysta przyjemność”
“Dobry sklep dobre ceny i mili sprzedawcy”
“Super obsługa, zawsze mili, dobrze doradzą. Ceny przystępne. Polecam tą kwiaciarnię z całego serca.”
“Towar zróżnicowany. Od stanu idealnego po rzeczy lekko zmechacone lub zaplamione plamami niespieralnymi. Ciekawe modele, dużo modnych wzorów czy krojów. Odzież damska, męska, dziecięca. Obuwie. Akcesoria. Bibeloty. Dwie przymierzalnie. Po pokonaniu schodków przed wejściem, bez problemu można się poruszać po wnętrzu wózkiem. Każdy artykuł jest osobno wyceniony, cena na metce. W soboty nowy towar. W czwartki rabaty 50%, w piątki wyprzedaż - każda rzecz 1 zł/szt. Sklep czynny w każdą niedzielę. Panie sprzedawczynie bardzo uprzejme.”
“Przemiła obsługa i zawsze jest to, czego mi potrzeba. Leki czasami zamawiam przez telefon. Kupuję tylko w tej aptece. Co do niektórych komentarzy o cenach... Niestety takie mamy czasy. Za darmo przecież nikt nie pracuje. A dobrego pracownika (takiego jak w tej aptece) też trzeba dobrze wynagrodzić. Pozdrawiam ekipę.”
“Byłem ostatnio po przerwie i muszę przyznać, że ten DJ w czapeczce to ma technike i wyczucie parkietu bdb. Myślałem, że będzie inny DJ ale było cool, bo widać duże doświadczenie w miksowaniu, a jestem częsciowo z tej samej branży. Podszedłem z prośbą o utwór i bardzo kulturalny bez rzucania się, że nie jest szafą grającą itd. nie miał utworu, ale zaproponował coś podobnego z dedykacją i to się bardzo szanuje, a nie jak inni DJe - z pretensjami. Laska podobna do Chylińskiej co śpiewała też klasa! Na pewno wrócimy! Polecam!”
“Gorąco polecam można dostać tam naprawdę wszystko od sprzętu agd po wszystkie artykuły gospodarstwa domowego.Bardzo duży wybór miła obsługa pracownicy doradzą i pomogą w wyborze. Sklep na piątkę z plusem. Ja zawsze przyjeżdżam po jeden artykuł a po przejściu przez sklep WROTEX ELEKTROMARKET przy ul. Szkolnej 11 wychodzę z pełnym koszykiem. POLECAM”
“Od czasu do czasu kupuje stal i ograniczyłem zakupy do Madexu Zawsze jestem dobrze traktowany nie zależenie od wielkości paragonu. Obsługa na placu, szczególnie straszy Pan jest niezwykle pomocny i dobrze nastawiony . Polecam to miejsce”
“Super miejsce i przemiła obsługa :-)”