Przegląd katalogu
- 17 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 76% Ze zdjęciami
Znaleziono 17 wyników
Przeglądaj sklep z odzieżą męską w Piasecznie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 17 wyników w Piasecznie, Mazowieckie. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 1,761 opinii i ocen.
“Świetny sklep - obsługa zawsze życzliwa i pomocna. Wspaniałe podejście do klienta i atmosfera, do której chce się wracać. Zdecydowanie polecam!”
“W Dunce od czasu otwarcia nowego sklepu premium na Puławskiej w Piaseczno kupiłem już kilka rzeczy. Z plusów bardzo dobra jakość ubrań i wiele marek premium, łatwo można trafić na tzw perełkę czy ciuch, który nowy kosztuje krocie a w Dunce ułamek jego ceny. Jak już jestem przy cenach to na puławskiej przedział 150-200 zł za ubranie jest raczej normą, koszulki poniżej stówki, ale cena zazwyczaj jest adekwatna do ogólnego stanu, marki i jakości.W sklepie na puławskiej nie ma dni z przecenami. Obsługa nie jest nachalna zawsze bardzo sympatyczna. Z minusów niestety ewidentne dziadowanie : 1. Drogi Właścicielu, dlaczego w przebieralniach moje ubrania (również fajne) muszą leżeć na ziemi ponieważ nie ma żadnych wieszaków ? Na takim wyposażeniu w sklepie z ubraniami się nie oszczędza, szczególnie jak w szyldzie widnieje napis premium. 2. Dlaczego w przebieralni zdejmując obuwie nie można sobie na niczym usiąść i trzeba przy tym wykonywać ekwilibrystyczne pozy ? Pufa czy stołek kosztuje w ikeii przysłowiowe grosze, nie przesadzajmy 3. Dlaczego w sklepie na głównej sali nie ma lustra ? Nie wszystkie ubrania trzeba od razu przymierzać w przebieralni, Daje 5 gwiazdek mimo że powinienem 4 za dziadowanie. Mimo to polecam, warto zajrzeć i przemęczyć się w przebieralniach bo łatwo trafić na fajną rzecz ! Edit: druga połowa czerwca, wieszaki już są, lustro na sali jest - brawa i podziękowania. Zrobiliśmy w Dunce kolejne zakupy więc z pewnością nowe wyposażenie już się zwróciło.”
“Bardzo miła sprzedawczyni i duży wybór towarów”
“Nie rozumiem negatywnych komentarzy. Panie, pracujące w sklepie, niesamowicie miłe i pomocne, zawsze uśmiechnięte i nigdy nie „wpychały” mi i mężowi czegoś na siłę, wręcz przeciwnie - ich pomoc jest zawsze niezastąpiona. Mąż ubiera się w willsoorze, do tego w tym konkretnym sklepie, już wiele lat i zawsze jesteśmy zadowoleni z zakupów.”
“Gdybym była egoistką to nie polecałabym zakupów w Butik Cique. Jeśli nie chcecie być ubrane stylowo, niestandardowo i z klasą to omijajcie ten Butik. Jeśli chcecie mieć ubrania dobrej jakości, w których będziecie czuły się bardzo dobrze to zajrzyjcie do Butiku. Uprzedzam, że transmisje uzależniają bo szefowa Marzenka i Jej ekipa prowadzą je w taki sposób, że klientki czują się ważne i zaopiekowane.”
“Świetna obsługa i profesjonalne podejscie do klienta. Pani z długimi, ciemnymi włosami ma bardzo dużo cierpliwości :) Dziękujemy”
“Polecam serdecznie z uwagi na pomocną obsługę. Pani Iza (niewysoka blondynka) jest bardzo przyjazna i naturalnie uprzejma, co sprawiło, że zakupy dla faceta (jak zwykle niechętnego do zmiany garderoby) stały się fajną przygodą zakończoną obfitymi zakupami, z których w efekcie facet był bardzo zadowolony :).”
“Duży wybór ubrań.Dobre ceny a co najważniejsze przemiła obsługa,uśmiechnięci i pomocni.W innych sklepach powinni brać przykład z personelu Calvin Klein.Dziekuje Pani Kasi za obsługę w sobotę.Pomogła mi dobrać outfit na nadchodzące zimowe dni.Wrócę napewno:) Zadowolona klientka.”
“Porwany przez obsługę, zostałem ambasadorem marki. Pozazdrościć pracowników. Skarby”
“Bardzo pomocna i miła obsługa sklepu. Świetne doradztwo, dawno nie czułem się tak zaopiekowany podczas zakupu ubrań :)”
“Zawsze znajdę super sukienkę :)”
“Byłam dziś z synem w poszukiwaniu gajera na egzaminy i bal 8 klas, doswiadczona pani bardzo profesjonalnie nam doradzala, zajela sie nami, szukala rozwiazan by dogodzic niezdecydowanemu nastolatkowi... Bardzo dziekujemy!”
“bardzo polecam miła i pomocna obsługa pełen profesjonalizm oraz uprzejmość co do klienta. Szczególnie pozdrawiam pana Radosława”
“Bardzo miła obsługa , Panie pracujące tam chętnie pomagają nawet najbardziej wymagającym klientom. Ceny przystępne”