Obsługa niczego nie oharnia
Zdjęcia
Opinie
-
Adam Yuo ★☆☆☆☆
-
Stepan Pavlovskyi ★★☆☆☆
Dawno nie spotykał się z takym traktowanie klientów Taka pani nie powinna stać na kasę
-
Paweł Pietrzykowski ★☆☆☆☆
Bezczelność sprzedawczyni - poziom ekspert - nie tyle „nie polecam”, co szczerze odradzam. Zamówienie odpuściłem i wyszedłem
-
Kiryl Kotau ★☆☆☆☆
Odwiedziłem ten sklep i jestem bardzo rozczarowany. Sklep ma politykę, która zabrania wprowadzania zwierząt, co jest totalnie nieprzyjazne dla właścicieli psów. Na dodatek personel był niezwykle niegrzeczny i nieprofesjonalny. Zamiast pomóc, zachowywali się opryskliwie i nie wykazywali żadnej chęci do współpracy. W dzisiejszych czasach, kiedy wiele miejsc staje się bardziej otwartych i przyjaznych dla czworonogów, ta zasada oraz zachowanie pracowników są całkowicie nieakceptowalne. Na pewno nie wrócę tutaj i nie polecam tego sklepu nikomu, kto ma psa.
-
Kamila Ilcewicz ★☆☆☆☆
Nie polecam tej żabki omijać szerokim łukiem pracują na miejscu trzy „stare baby” Bo inaczej nie da się tych Pań określić po ich zachowaniu, nieprzyjemne chamskie i do tego obcesowe. Omijać szerokim łukiem!!!
-
Monika Monika ★☆☆☆☆
Jak zawsze 'zaraz wracam' ... To już robi się męczące.
-
Małgorzata Koszewska ★★★★★
Asortyment jak to w Żabkach na plus sympatyczna obsługa
-
Grzegorz Kulma ★☆☆☆☆
Skandaliczne zachowanie Pani Grażyny ajentki Żabka Polska, Pani wyżej wymieniona nie posiada odpowiedniej kultury osobistej do kontaktu z klientem. Nie wykazuje żadnej z cech dobrego wychowania! (skarga złożona na infolinii). Aparycja jaką obdarza klientów nie jest godna bycia ajentem Żabki.Pracownica ze wschodniej Europy nie mniej bezczelna i prymitywna jak właścicielka! Zwrot gotówki nie nastąpił po odmowie przyjęcia towaru.Według mnie p. Grażyna negatywnie wpływa na renomę i prestiż firmy ŻABKA POLSKA- jest poważnym zagrożeniem dla marki w/w sklepu.
-
Kamil Kamil ★★★★★
Fantastyczna Żabunia otwarta w niedzielę! Zbawienna dla wszystkich prawilnych piwoszy, którzy nie lubią spacerować daleko na Orlen! Czyste półki, świeży chleb, uśmiechnięta obsługa i ekskluzywne hot-dogi to najważniejsze atrakcje tego wspaniałego sklepu! Żabcio droga, dziękuję!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy Wawrzyszewska 3, Wola, 01-162 Warszawa, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku