Przegląd katalogu
- 103 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 55% Ze zdjęciami
Znaleziono 103 wyników
Przeglądaj schronisko w Warszawie, Mazowieckie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 103 wyników w Warszawie, Mazowieckie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 12,502 opinii i ocen.
“Świetnie przeprowadzona adopcja, kotek już przyzwyczaja się do nowego domu. Panie bardzo miłe i pomocne, widać że wkładają dużo serca w to co robią.”
“Jeżeli masz leki z dobrą datą przydatności a wiesz że już Tobie się nie przydadzą to właśnie tu można przynieść i przekazać innym. .”
“Spędziłam z dziećmi w tym miejscu 3 dni i 3 noce. Mogę polecić każdemu kto che wypocząć z dala od codzienności. Przesympatyczna obsługa, czyściutko i elegancko. Serdeczne podziękowania dla Pana Mariusza , ktory oprócz standardowej fachowej obsługi podzielił się wiedzą historyczną . Dziękuję i polecam .”
“Zależało mi na wygodnym połączeniu z centrum miasta przy rozsądnej cenie. Oba warunki spełnione, do stacji metra 5 minut spacerem. Za domem jest ogród który na prawdę robi wrażenie. Przy kolejnej wizycie w stolicy bez wahania znów się tu zatrzymam. Polecam serdecznie :)”
“Oczywiście zależy na którego lekarza się trafi i jak dany lekarz przypadnie do gustu ale generalnie jesteśmy zadowoleni. Profesjonalnie, miło, fachowo. POLECAM. To co jeszcze moim zdaniem ważne, to rozsądne podejście do opłat za wykonywane usługi. Usługi weterynaryjne generalnie nie są tanie, ale widzę w AZ Wet po prostu ludzkie podejście a nie skok na kasę”
“Za tę cenę i bardzo dobrą lokalizację całkiem spoko”
“Stosunek jakości do ceny wypada bardzo dobrze. Miejscówka w centrum, blisko do wielu miejsc. Pokój czysty, ładny i dość duży. Byliśmy tam we trójkę: dwoje dorosłych i dziecko, wszystkim się podobało. Łazienka czysta. Duży plus za klimatyzację i dobrze działający Internet. Polecam ten hostel z czystym sumieniem.”
“Od 10 lat mam świnki, kazda to adopciak z SPŚM. Z tymi osobami, z którymi mam i miałam do czynienia, współpracuje mi się dobrze. Ale to chyba kwestia tego, że przestrzegam minimum umowy, czyli dbam o świnki plus daję w miarę regularnie znać domom tymczasowym, co się u kawików dzieje.”
“Niesamowite miejsce, klimatyczne, ciche i perfekcyjnie czyste. Lokalizacja bardzo dogodna. Obsługa życzliwa i bardzo pomocna. Jedzenie bardzo smaczne, elegancko podane, ceny przystępne. POLECAM z pełną odpowiedzialnością !!!!!!”
“Jest świetnie i proszę o pomoc dla przytuliska”
“Niech żyé Deithwenn Addan in Carn aep Morvudd, Emhyr var Emreis!”
“W tym miejscu jest biuro Fundacji Ostatnia Szansa. Podopieczni fundacji znajdują się w schronisku w Boguszycach. Osoby pracujące w Fundacji są rzetelne i z oddaniem podchodzą do zwierząt i adopcji.”
“Przemiła obsługa i szeroki wybór bardzo jakościowych produktów, polecam serdecznie!”
“Zatrzymaliśmy się w tym apartamencie Mondriana tylko na jedną noc, ponieważ byliśmy w Warszawie podczas przejazdu z Krakowa do Pragi. Gdy już tam byliśmy, żałowaliśmy jednak, że nie umówiliśmy się na dłuższy pobyt. Ten apartament jest idealnie położony na Rynku Głównym, w odległości krótkiego spaceru od Zamku Królewskiego, aw pobliżu znajduje się wiele fajnych restauracji i sklepów. Samo mieszkanie było bardzo przestronne i wygodne, z bardzo fajnym nowoczesnym wystrojem. Może to stanowić wyzwanie, jeśli jesteś gościem mającym problemy z chodzeniem, ponieważ w budynku nie ma windy; ale poza tym kroki nie są trudne, a mieszkanie jest tylko o jedno piętro wyżej. Uwielbialiśmy nasz pobyt i szkoda, że nie mieliśmy tam więcej czasu.”
“Mam od pół roku wspaniałego psa, którego przyjąłem ze Zwierzęcej Polany. Doceniam fantastyczną pracę zarówno samej fundacji jak i świetnie przez pracowników polany dobranego domu tymczasowego, w którym mój pies był przez dwa miesiące. Jego pobyt w DT w znacznym stopniu ułatwił mu adaptację u mnie w domu. Bardzo miły kontakt z ludźmi z fundacji. Miałem poczucie, że starannie weryfikują wypełnioną ankietę a jednocześnie starają się to zrobić w sposób subtelny i kulturalny na przestrzeni kolejnych spotkań i rozmów, upewniając się, że oddają psa w dobre ręce oraz, że nowy właściciel jest w stanie podołać miłemu, ale również odpowiedzialnemu wyzwaniu.”
“Wspaniała, świetna obsługa, dziękuję. Jako sugestia, idealnie byłoby dodać małą jadalnię lub kilka wysokich krzeseł do jedzenia przy kuchennym blacie...”
“Był to mój pierwszy pobyt w hostelu i wyobrażałam sobie, że będzie o wiele gorzej z racji tej, że nie wszystkie zamieszczone tutaj opinie były pozytywne. Hostel posiada dużą kuchnie oraz dostęp do wody pitnej. Byliśmy akurat w największe upały i zimną wodą z dystrybutora była zbawieniem. Pokoje czyste, łóżka piętrowe, szafki na klucze zamykane. Troszkę za mało kabin prysznicowych (jedna łazienka z jednym prysznicem i WC na całe piętro (nasz pokój był 6os. a było ich jeszcze 2 lub 3 lecz nie wiem ilu osób.?/). Z dachu piękna panorama na okolice, widać nawet Pałac Kultury.”
“Bardzo potrzebny, ratujący życie ośrodek dla osób uzależnionych, bezdomnych”
“Tanio, czysto, wygodnie, polecam”
“Centrum robi dobrą robotę wspomagając bezdomnych mężczyzn.”
“Kilka miesięcy niedzielnych spacerów z podopiecznymi schroniska, zaowocowało adopcją najcudowniejszego psa, jakiego mogłam sobie wymarzyć. Poznałam w fundacji wiele psów i wiem, że wiele z nich również znalazło swoje domy. Podczas regularnych wizyt obserwowałam niezmienne zaangażowanie pracowników, a od samych reprezentantów fundacji, w toku procedury adopcyjnej, otrzymałam szereg cennych rad. Na zdjęciach poniżej znajdziecie niewielką cześć moich czworonożnych kumpli z fundacji :)”
“Znalezienie go nie było tak trudne, jak sugerowały recenzje. Hostel jest czysty i schludny. Jak na lokalizację, jest bardzo przystępny cenowo! Biblioteka uniwersytecka znajduje się tuż po drugiej stronie ulicy. Mieszkaliśmy w pokoju wieloosobowym – wszyscy faceci, mój przyjaciel i ja. Wszystko było super. Fajnie byłoby móc skorzystać z toalety i umyć ręce, podczas gdy ktoś inny bierze kąpiel (łazienka jest wspólna), ale to raczej życzenie niż wada.”
“Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja, mieszkanie duże - mieści 8 osób, czyste, zadbane, ze wszelkimi udogodnieniami. Mimo, że mieści się w samym centrum Woli jest cicho i spokojnie. Super!”
“Bardzo przyjemna wizyta. Salon zadbany, a dziewczyny bardzo miłe i pomocne. Czułem się naprawdę komfortowo przez cały czas. Dziękuję za profesjonalizm!”
“Miejsce gdzie każda potrzebująca osoba otrzyma wsparcie.”