Przegląd katalogu
- 6,799 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 78% Z opiniami
- 57% Ze zdjęciami
Znaleziono 6799 wyników
Przeglądaj school w województwie Mazowieckim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 6,799 wyników w województwie Mazowieckim. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 191,470 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera school z miast takich jak Warszawa, Radom, Pruszków, Legionowo, Grodzisk Mazowiecki i innych.
“Bardzo pomocny i bardzo miły nauczyciel”
“Ja i mój syn (który jest uczniem IASW) jesteśmy wielkimi fanami tej szkoły. Nasze doświadczenia edukacyjne są dość szerokie i międzynarodowe, a ta szkoła zdecydowanie znajduje się na szczycie naszych preferencji – to jedna z najbardziej zrównoważonych szkół, w jakich kiedykolwiek byliśmy. Po pierwsze, ma bardzo zróżnicowaną grupę uczniów, co znajduje odzwierciedlenie w doświadczeniach edukacyjnych, opiniach i przyjaźniach. Wydaje się, że nie ma tu klik ani grup „popularnych dzieci”. Jest bardzo zrównoważona pod względem oferty edukacyjnej. Akceptuje fakt, że istnieją różne dzieci o różnych talentach i potrzebach. Tym utalentowanym zapewnia wszelkie wyzwania i możliwości rozwoju. Tym, którzy czasami potrzebują pomocy, oferuje wsparcie, indywidualne podejście i pomoc. Dostrzega dobro w każdym dziecku. Oferuje szacunek i partnerstwo. Nauczyciele naprawdę traktują wszystkich uczniów jak ludzi i partnerów w procesie edukacji. Z mojego doświadczenia wynika, że szkoła oferuje świetną opcję edukacyjną w bezpiecznym i zróżnicowanym środowisku.”
“Szkoła w której moje dzieci czują się bezpiecznie. Bardzo dobre podejście nauczycieli.”
“Najlepsza szkoła w Polsce Dziękuję Ci”
“Polecam Victoria School i Panią Martę, bardzo miły i profesjonalny nauczyciel. Zajęcia prowadzone są bardzo ciekawie i są wciągające, jest dużo konwersacji. Ćwiczenia były dobrane indywidualnie pod mój poziom i potrzeby. W szybkim czasie i skutecznie podniosłam swój poziom znajomości języka, który na co dzień jest mi potrzebny w pracy.”
“Dobre miejsce, przyjazne uczniom i ich rodzicom :) Wyjątkowa szkoła.”
“Super miła atmosfera. Polecam serdecznie”
“Polecam! Kompetentna nauczycielka z anielską cierpliwością do dzieci.”
“Szkoła z pozytywnym nastawieniem, nawet dla opornego ucznia. Korzystamy od kilku lat i polecamy.”
“Profesjonalna, ciepła kadra. Dużo ciekawych zajęć i indywidualne podejście do dzieci. Bardzo ciche, duże sale, przystosowane do terapii. Małe grupy. Świetne przedszkole.”
“Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Serdecznie polecam !!!!”
“Bardzo dobra nauczycielka, uczy profesjonalnie oraz potrafi zachęcić do nauki :)”
“Profesionalizm i świetne korepetycje.”
“Bardzo miłe i atrakcyjne miejsce. Dbałość o jakość prowadzonych lekcji. Dzieci czują się tu jak w domu, ponieważ nauka jest urozmaicona mnóstwem zabawy, gier i interaktywnych sesji. Podsumowując, to dobre miejsce dla dzieci i dorosłych, aby rozwijać biegłość w języku angielskim.”
“Polecam zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Dopasowany poziom do własnych umiejętności i dużo zajęć praktycznych.”
“Pani Marta indywidualnie podchodzi do każdych zajęć, zajęcia na super poziomie. Dużo mówienia. Zdecydowanie POLECAM!!!”
“Super, bardzo konkretnie i ciekawie!”
“Ukończyłem kurs online z WSBF, pracując na pół etatu w firmie, są bardzo pomocni i prowadzą przez cały proces. Zdecydowanie je polecam.”
“Super basen, profesjonalni trenerzy”
“Świetnie uczą dzieci języka angielskiego. Polecam.”
“Ulubione półkolonie mojej córki. Świetni nauczyciele od tańca, wokalu i gitary. Najmilsza Pani Kasia na długo zostanie w pamięci. Polecam.”
“Bardzo polecam! Uczęszczam od ponad 3 lat na zajęcia z fortepianu i wokalu. Nauczyciele są wspaniali, dzięki nim szybko zobaczyłam u siebie ogromny postęp. Na zajęciach zawsze panuje miła atmosfera. Co pół roku organizowane są również koncerty, aby każdy miał okazję pokazać nad czym pracował”
“Profesjonalizm, ciepło, uśmiech, otwarcie. Polecam w każdym wieku.”
“Córka chodzi na zajęcia z olbrzymią chęcią, wraca szczęśliwa. Zajęcia bardzo rozwijają i uelastyczniają ciało. Szczególne podziękowania dla trenerki p. Justyny Król.”
“Syn do szkoły chodzi już trzeci rok. Jesteśmy mega zadowoleni, syn zawsze chętnie idzie na zajęcia, wychodzi bardzo zadowolony. Bardzo dużo zapamiętuje z zajęć. Wszystkie Panie bardzo miłe i pomocne. Zajęcia w małych grupkach, dlatego jest poświęcony czas każdemu dziecku. Polecam serdecznie!”